Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה בהתקנת Counter-Strike

Liran_a
שימו לב! השרשור הזה בן 7384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנתי את התוכנה Steam והורדתי את המשחק, רשמתי את הסריאל וכל זה, אבל בחלק מן השרתים, שאני מנסה להכנס הוא טוען לי איזה מודול אבטחה או משהו כזה, ואז לא מראה סימני חיים - עד שהשרת מנתק אותי עקב TIME OUT. אמרו לי להתקין תוכנה בשם Cheating-Death ולעדכן איתה את המשחק. התקנתי את התוכנה, לחצתי על

Check For Update בתוכנה וקיבלתי מיד הודעה שהגירסה שלי כבר מעודכנת - והבעיה עדיין לא נפתרה. מה לעשות ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אבל הפירסום אבל כנס ללניק הזה ואני בטוח שתימצא את כל התשובות שאתה צריך...

MAX .... תשאל שם ..

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/topic.php?topicid=329163

8)

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת גוגל היה עוזר

תוריד את :

http://www.cheating-death.com/

ותתקין...שים לב לכבות את התכנה כשאתה נכנס לשרת שלא צריך אותה,השרת יעיף אותך.

אני הייתי מוריד גם את ה All Seeing Eye - חפש בגוגל

מלבד הנוחות של צפייה בכל השרתים שפעילים כרגע ישנן בתכנה אפשרויות נחמדות כגון:

הפעלת ה cheating death בכל שת שצריך אותו כיבוי ה Winamp אוטומאטית וכו'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת גוגל היה עוזר

תוריד את :

http://www.cheating-death.com/

ותתקין...שים לב לכבות את התכנה כשאתה נכנס לשרת שלא צריך אותה,השרת יעיף אותך.

אני הייתי מוריד גם את ה All Seeing Eye - חפש בגוגל

מלבד הנוחות של צפייה בכל השרתים שפעילים כרגע ישנן בתכנה אפשרויות נחמדות כגון:

הפעלת ה cheating death בכל שת שצריך אותו כיבוי ה Winamp אוטומאטית וכו'...

מה בדיוק עושה התוכנה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תכנה בדיוק?

Cheating Death :

לא מאפשרת לכל מני אנשים שמשתמשים בתוכנו מסוימות שמאפשרות לשחקן לרמות להתחבר לשרת.

All Seeing eye :

כשמה,מציגה את רשימת כל השרתים שהיא רואה,אפשרויות סינון מרובות (רק לארץ,מתחת לפינג מסוים וכו')

שימושית מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את התוכנה Steam והורדתי את המשחק, רשמתי את הסריאל וכל זה, אבל בחלק מן השרתים, שאני מנסה להכנס הוא טוען לי איזה מודול אבטחה או משהו כזה, ואז לא מראה סימני חיים - עד שהשרת מנתק אותי עקב TIME OUT. אמרו לי להתקין תוכנה בשם Cheating-Death ולעדכן איתה את המשחק. התקנתי את התוכנה, לחצתי על

Check For Update בתוכנה וקיבלתי מיד הודעה שהגירסה שלי כבר מעודכנת - והבעיה עדיין לא נפתרה. מה לעשות ???

אח שלי אתה אולי יודע איפה אני משיג סריאל ל Steam?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

אין דבר כזה. אתה צריך להשיג לך עותק עם סריאל חוקי של HALF-LIFE ואז תוכל לשחק.

להשיג סריאל למשחקי רשת זה בעיה - כי שני אנשים לא יכולים להיות מחוברים על אותו סריאל. אני קניתי ב 40 שקל BLUE-SHIFT - במשחק כמעט לא נגעתי, קניתי אותו בשביל הסריאל.

**** עריכה ***

הבעיה תוקנה. כנראה כשה COUNTER STRICK "נתקע" הוא בעצם הוריד את המפה. (זה ניחוש שלי - כי אני לא סגור על זה...) אבל בקיצור - הבעיה נפתרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תודה.

להשיג סריאל למשחקי רשת זה בעיה - כי שני אנשים לא יכולים להיות מחוברים על אותו סריאל. אני קניתי ב 40 שקל BLUE-SHIFT - במשחק כמעט לא נגעתי, קניתי אותו בשביל הסריאל.

**** עריכה ***

הבעיה תוקנה. כנראה כשה COUNTER STRICK "נתקע" הוא בעצם הוריד את המפה. (זה ניחוש שלי - כי אני לא סגור על זה...) אבל בקיצור - הבעיה נפתרה.

ומה אתה אומר שסריאל 100% יעבוד ולא יהיה תפוס???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

**** עריכה ***

טעות - את היכול לשחק ברשת , בטכניון אנחנו משחקים על הרשת בחוות המחשבים , אתה יכול לשנות את הסיריאל ידנית ( טוב המצאות בטכניון ) הקובץ נדמה לי קראו לו ( WORLDDATA KEY ) או משהו כזה פתיחה ב NOTEPAD ואז מחיקת מספר מהרשימה שיש לך ואז שינת את הקוד למחשב מסויים !

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר יותר טוב.

אתה מצליח להתחבר, משחק כמה שניות ואז מתנתק?

אם כן זו כנראה באמת בעיה ב CHEATING DEATH, כרגע הגירסה החדשה ביותר היא 4.16.0, אתה צריך לוודא שהתוכנה ממשיכה לעבוד בזמן שאתה משחק בשרת שדורש את התוכנה ושהיא לא עובדת מתי שאתה משחק בשרת שלא דורש את התוכנה.

דייטסו שרייד בטירוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב מה כתבתי:

**** עריכה ***

עכשיו הבעיה היחידה היא שאני מרסס שחקנים ביריות, והם בצרור קצר מורידים אותי....ככה שיוצא שכל 10 פעמים שירו בי, אני מצליח להרוג שחקן אחד...:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...