Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הינשוף מרשיע חפים מפשע

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 5661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

bart, למיטב ידיעתי, אתה לא מחוייב לעבור בדיקת דם עפ"י בקשת שוטר אלה אם יש לו צו ספציפי מבית משפט.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לשוטר יש סמכות לקחת את הנהג לבית החולים לביצוע בדיקת דם ללא שום צו בית משפט.

וגם ללא רשות הנהג?

כל פעם אני שומע משהו אחר..

שוטר\קצין יכול להכריח נהג שהוא חושד בו שהוא שיכור\מסומם לעבור בדיקת דם - נכון או לא נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר מוסמך להזמין ניידת הנקראת נר"מ - ניידת רפואה משטרתית (וזה לא מתוך הדימיון הפורה והפעיל שלי), בה יש רופא משטרתי ומעבדה ניידת, שבאותו הרגע מוציאות תשובות (סטייל טר"ם).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של הניסוי עלה לראשונה עוד לפני שנה במהלך המשפט העקרוני בירושלים לפני כב' השופט טננבוים. אז עליתי לדוכן העדים וטענתי כי אין התאמה מדויקת בין דם לנשיפה והניסוי המוצע לא יבהיר דבר. בסופו של יום יתקבל בניסוי פיזור תוצאות כזה או אחר' date=' וכל אחד אפרש אותו לפי רצונו. עו"ד קולקר סירב לקחת חלק בניסוי וזה נעשה הקיץ במסגרת אחרת. [/font']

איזה קטע, אתה באמת ד"ר.

הייתי בטוח שזה סתם כינוי.

עמ' 5 פיסקה 14 לכל הספקנים.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה על גב מעטפת רשיון הרכב רשום:

אסור לנהוג בשיכרות !

...אם השוטר חושד כי הנהג שיכור יכול לחייבו בבדיקת דם או שתן...

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לסרב לבדיקת הינשוף. (בגלל חוסר האמינות של המכשיר!)

אבל לדרוש בדיקת דם?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KPH,

אף אחד לא יכריח אותך לבצע בדיקת דם, בדיוק כמו שלא יכריחו אותך לבצע בדיקת ינשוף בכוח, אולם אם תגיע לבימ"ש לאחר שסירבת לבדיקה שדרש ממך השוטר (נשיפון, ינשוף, שתן, דם או כל דבר אחר שעולה בדעתך), אתה תורשע בבית המשפט בעבירה חמורה שתגרור עונש גבוה לא פחות מאשר נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סם מסוכן.

roeibf,

ניידת רפואה משטרתית/אמבולנס משטרתי לא מיועד למקרים כאלה. זהו אמבולנס המיועד לצרכי המערכת בלבד - תגבור כוחות הרפואה באירועי משטרה גדולים/תרגילים/תגבורים ואין לאף שוטר את הסמכות או לחילופין את הצורך לזמן אמבולנס כזה. טיפול באזרחים נהגים הוא אזרחי בלבד - כל בדיקה של דגימת שתן או דם תתבצע במעבדה בבית חולים אזרחי.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XBOX - תתפלא, אבל יש מקרים (מיוחדים) בהם הניידת נקראת לפעילות אזרחית.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כלום מהשרשור הזה.

בהנחה ואני נמצא שיכור לפי הינשוף\ינשופון, מותר לי לבקש באותו הרגע לעבור בדיקת דם אמינה יותר שיכולה להוציא אותי חף מפשע?

אין מלחמה דומה לגבי הלייזר במקרה?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי - זה ההבדל:

הינשוף - מכשיר מדידה לנמדד ביולוגי (במקרה זה - אויר) טעות באבחנה ביולוגית חוזרת ת-מ-י-ד, במיוחד במכשירים ניידים, שהם גרסה מוקטנת למכשיר גדול יותר, ואמין יותר. המכשיר הקטן לא ניתן כנראה לכיול (יש לו רמה מסויימת של אלכוהול נמדד, ולא ניתן לשנות את הרמה, חפי מיטב ידיעתי, תקנו אותי אם אני טועה).

ממל"ז - מכשיר מדידה לנמדד פיזיקלי (במקרה זה - מהירות ע"י קרן לייזר חוזרת) ולכן הטעות כאן היא רק בצורת הכיול, שנעשה ע"י המשתמש (לצורך העניין - שוטר) ואם הוא לא מכייל אותו כצורה נאותה, אז הוא אשם, ולא המכשיר.

רועי.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...