Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק לרכב מהרחיצה

רועי.א
שימו לב! השרשור הזה בן 7474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוף קריזה הלכתי היום לרחיצה-העובד כיוון אותי פנימה ואז פתאום הוא דופק לי בחלון "אתה לא על המסילה סע קדימה עד שאני יגיד לך" הוא מביא אותי עד כמעט האמצע-הוא צועק לי "סע רוורס" אני נוסע הופה הוישר של הצג שמאלי נמשך מהז'ילדות הגדולות אני מתחיל להכנס לרחיצה והפתעה המראה הימנית נעקרה ממקומה והיא מתנדנדת לה ומברשות מטלטלות אותה לכל צד והיא תלוייה על חוטי מתכת השייכים לכיוון שלה :bad-word: .

מיותר לציין את השריטות לצבע שנוצרו מהטלטולים האלו-הורדתי אותם עם ווקס.

אני יוצא משם העובד אומר לי"זה לא נורא היא לא נשברה היא רק יצאה מהמסילה"

הוא הולך למשרד מביא כלים מתחיל להתעסק איתה-פותח את המכסה שלה והופה שובר פלאח אחד שתופס את המכסה-מתעסק איתה 5 דקות ולא מצליח לבסוף ביקשתי את המנהל-הוא לא היה...

התקשרתי אליו הוא אמר שאני יבוא והם יסדרו את זה ושאין לי מה לדאוג...

מה עושים במקרה הזה?

המראה בת חצי שנה!

רועי

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצלם, לגשת שוב למקום כשהמנהל נמצא ולסכם איתו תשלום על התיקון. ללכת לתקן. לקבל החזר מהמנהל. אם המנהל עושה בעיות, לתבוע.

ולספר לנו איפה המקום ?????????

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצלם, לגשת שוב למקום כשהמנהל נמצא ולסכם איתו תשלום על התיקון. ללכת לתקן. לקבל החזר מהמנהל. אם המנהל עושה בעיות, לתבוע.

ינון.

אבל אם המנהל באמת ישלם על התיקון, יקח אחריות ולא יעשה בעיות, אז אין סיבה לפסול את המקום הזה. אין מה לעשות, טעויות קורות.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי דפקו את הרכב ברחיצה.

אני יושב לי ברכב המתקדם לאיטו, ולקראת סוף המנהרה פתאום הפסיקו את החשמל לכל המכונה. מסתבר שהיה שם חלק מתכתי שלא היה אמור להיות שם, וקיפל לי כנף קדמית לגמרי.

הלכתי למשרד הנהלת התחנה, הציעו לי מייד לקחת את הרכב לתיקון על חשבונם - אבל בגלל שמדובר בליסינג אמרתי להם שאין לי סמכות להשאיר להם את הרכב, לקחתי מהם פרטי ביטוח+נייר שכתוב עליו "נגרם נזק לרכב" עם תאריך+חותמת+חתימה, הלכתי מייד לצלם את הנזק ליתר ביטחון והתקשרתי לליסינג שיקחו לתקן.

תחנת הדלק שילמה בסוף על התיקון, בלי מעורבות נוספת שלי. (700 ש"ח אם זכור לי נכון).

אני לא חושב ששם תחנת הדלק רלוונטי, בהתחשב בעובדה שהם היו בסדר בסה"כ ולא התנערו מאחריות. אני ממשיך לרחוץ שם את האוטו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה העצלנות לי יש את הרכב שנה וחצי ואולי רק פעמיים האוטו נכנס לשטיפה.

מה הבעיה לשטוף את האוטו לבד גם יותר טוב לצבע וגם חוסך את הבעיות האלה.

יאללה לכו לקנות שמפו ולעבודה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שעופר אמר

כמובן שהכי מומלץ לשטוף לבד אבל אם אין כוח עדיף לשלם כמה שקלים ולשטוף במקום ששוטפים ידני

יש מקומות שעושים עבודה מצוינת כמו שטיפה עצמית

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחים הכי טוב לישטוף עם דלי וספוג את האוטו.... :roll:

אני שמעתי מהרבה אנשים שרחיצה אוטומטית הורסת את האוטו....... :mad::mad:

ככה אתה עובר על כול האוטו ורואה אם יש שריטות חדשות(לא עלינו)

שעה של רחיצה ידנית ביום שישי (לא נורא) :hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פעמים שטפתי במכונה עם המכונית הישנה ואף פעם לא קרה דבר כזה..

אני ממליץ על תחנת דלק באורה בירושלים..

עם המכונית החדשה אין דבר כזה אוטומטי הכל ידני- מלקק אותה!

יש לי שאלה נוספת שלא ממש קשורה אבל אשמח אם תענו לי,

האם שמפו לרכב יתן הבדל משמעותי אם אני אשתמש בו ולא בסבון כלים?

וג'ילדות לעומת סמרטוט?

סורי מראש על ההתעלקות.

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וג'ילדות לעומת סמרטוט?

סורי מראש על ההתעלקות.

מאור.

שטפתי שם פעם את האוטו. הם לא משקיעים לך באוטו, במיוחד לא בשמשות שנשארות מוכתמות...

תשטוף ברמת דניה - שמה מנקים לך את האוטו טיפ טופ מבפנים ושוטפים לך את האוטו עם צינורות וסמרוטוטים, ואחר כך מבריקים לך אותו עם סמרטוטים... יוצא מצויין !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וג'ילדות לעומת סמרטוט?

סורי מראש על ההתעלקות.

מאור.

שטפתי שם פעם את האוטו. הם לא משקיעים לך באוטו, במיוחד לא בשמשות שנשארות מוכתמות...

תשטוף ברמת דניה - שמה מנקים לך את האוטו טיפ טופ מבפנים ושוטפים לך את האוטו עם צינורות וסמרוטוטים, ואחר כך מבריקים לך אותו עם סמרטוטים... יוצא מצויין !

אם האוטו שלך הוא כמו זה שבסמלון גם אני הייתי משקיע לך באוטו..

בכל אופן תודה על ההמלצה אבל אם היית קורא את ההודעה שלי היית מבין שאני לא שוטף יותר במכונות...

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אחת הסיבות שאני בחיים לא מכניס רכב לשטיפה במכונות האלה.

גם הורס את הצבע, וגם יש לא מעט מקרים של פגיעה במראות אנטנות וכל דבר שבולט טיפה מהאוטו.

לגבי המקרה שלך, צלם את המראה השבורה, גם לדבר עם מנהל המקום,

ורצוי שגם תקליט את השיחה(תתקשר עם הפלאפון לתא הקולי בבית, עובד אחלה), למקרה שהם יחליטו בשלב כלשהו להכחיש את גרימת הנזק.

תראה נחישות ואני מאמין שהם יסדרו לך את הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינון.

אבל אם המנהל באמת ישלם על התיקון, יקח אחריות ולא יעשה בעיות, אז אין סיבה לפסול את המקום הזה. אין מה לעשות, טעויות קורות.

דניאל

אז במקרה כזה כדאי שניסע כדי שכן נלך לשם... אם הם בסדר ולוקחים אחריות זה נקודת זכות לטובתם... בכל מקרה, אם יש במקום מסויים מספר מרובה של נזקים, אז גם אם הם בסדר, הייתי מעדיף להתרחק משם, לא ??????

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינון.

דניאל

אז במקרה כזה כדאי שניסע כדי שכן נלך לשם... אם הם בסדר ולוקחים אחריות זה נקודת זכות לטובתם... בכל מקרה, אם יש במקום מסויים מספר מרובה של נזקים, אז גם אם הם בסדר, הייתי מעדיף להתרחק משם, לא ??????

ינון.

אולי, אבל מאיפה אתה יודע שהיה במקום הזה מספר מרובה של נזקים? זה רק מראה לך איך שמועה מתחילה, ממקרה בודד בתחילת הת'רד כבר הגענו ל"מספר מרובה של נזקים".

לדעתי חבל להרוס שם של עסק רק בגלל מקרה בודד.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...