Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בניוטרל ויציאת עשן שחור פאסאט 1.8 טורבו 2000

vw1.8 turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 5922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

במהלך הנסיעה ברכב המצויין בכותרת כאשר אני עוצר ברמזור ואני ב D יש משחק של 100 סלד מעלה ומטה אשר מלווה ברעידות ואז כאשר אני מעביר ל N אז הרעידות קצת יורדות יש לציין כי זה לא קורה בכל עצירה

היום לאחר נסיעה קצת מאומצת בסל"ד גבוהה כאשר הגעתי הביתה שמתי ב P ונתתי למנוע לרוץ כמה דקות בכדי להוריד את לחץ השמן כדי לא לפגוע בטורבו ואז שמתי לב שיש רעידות ממש חזקות מהמנוע ובכל פעם שהסל"ד משחק גם נפלט עשן שחור מהאגזוז

כיביתי את הרכב ואחרי שעה בערך נסעתי שוב פעם ברכב ולא היו רעידות ומשחק בסל"ד ושום עשן שחור

למישהו יש כיוון ? אולי K44 יעזור

אני חשבתי שעקב כך שהגעתי לסל"ד גבוהה אז השתחרר קצת פיח שגרם לעשן שחור

בברכה לכל העונים

turbo forever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשן שחור מעיד בסבירות גבוהה על תקלה במע' הזרקה /חיישנים .

כדאי להיכנס למוסך/מכון להזרקות דלק,להתחבר לסורק תקלות ומשם להמשיך.

יש לבדוק גם את פעילות הטורבו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשן שחור = לרוב תערבובת עשירה מידי, הסיבה יכולה להיות חיישן למבדא שנימא במערכת פליטה, למשאל.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בעיות ביצוב של הסלד במנוע חם מגיעות בדרך כלל מהצטברות של

ליכלוך במצערת המנוע ,או ממשיכות אויר דרך צינורות הווקום שמיסביב למנוע

כמובן שהכל כפוף לסריקת תקלות ואיבחון יותר ממוקד ,אבל בגדול

אם לא ניקית מצערת או לא עברת על צינוריות האלה לאחרונה אז תבדוק

את זה כיח זה מאד שכיח .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...