Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה למקום באזור חולון-ראשל"צ לפגישה ראשונה

amitt
שימו לב! השרשור הזה בן 5953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזלזל, פשוט רובנו פה עברנו את הכל עד לחתונה וחתונה הופכת להיות הדבר הגרנדיוזי היחידי שאתה יכול לעדכן לגביו אז אמרתי שפשוט תשלח הזמנה וזהו (בתור עדכון)

נראה לי שכחת בר-מצווה.. :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קונדסון תודה רבה על הסקירה המקיפה, אני מאמין שזה יחסוך לי ולפיז'ו הזקנה שלי פירפורים מיותרים. בהחלט יצאתי משקיען באותו היום עם הקלומטרז', למרות שזה יצא בסה"כ אולי 30 ק"מ יותר מאשר אם הייתי נוסע לראשל"צ למשל.

אור תודה גם לך על התיקון.

תומר, ביקשו כאן עידכון יום אחרי פגישה ראשונה, אני לא חושב שהם ציפו שאגיד להם שקבענו תאריך לחתונה, כלומר- יש דברים גרנדיוזים גם בין פגישה ראשונה לבין חתונה:wink:

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם חושבים שעמית משקיע, אז תראו כמה אני מפגר (מודה בזה):

אני גר באזור (ליד חולון למי שלא מכיר)

יצאתי עם ירושלמית

זה אומר ככה:

אזור - ירושלים - ת"א - ירושלים - אזור

סביב ה300 ק"מ באותו הערב, כמעט כמעט כמו אילת (טוב, הדרך בדיוק עד לכושי מהבית שלי)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפגר, פשוט נואש...

(בצחוק בצחוק בצחוק!) :-D

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שזה היה בגיל 19 וטיפה, כשהייתה לי ג'אסטי.

לא יודע מה גרם לי לעשות את זה, אבל זה היה טיפשי מכל כיון שלא מסתכלים על זה :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון תודה רבה על הסקירה המקיפה, אני מאמין שזה יחסוך לי ולפיז'ו הזקנה שלי פירפורים מיותרים. בהחלט יצאתי משקיען באותו היום עם הקלומטרז', למרות שזה יצא בסה"כ אולי 30 ק"מ יותר מאשר אם הייתי נוסע לראשל"צ למשל.

אור תודה גם לך על התיקון.

תומר, ביקשו כאן עידכון יום אחרי פגישה ראשונה, אני לא חושב שהם ציפו שאגיד להם שקבענו תאריך לחתונה, כלומר- יש דברים גרנדיוזים גם בין פגישה ראשונה לבין חתונה:wink:

משהו סגנון

"הפתעההה אנחנו בהריון!" ??? ואז תגיע החתונה כי הרי אבא שלה לא יתן לה להיות בהריון וללדת בלי להיו נשואה

תראה מה זה עוד לפני שכתבת משהו כבר הכנתי תסריט קטן לסרט תיעודי

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שזה היה בגיל 19 וטיפה, כשהייתה לי ג'אסטי.

לא יודע מה גרם לי לעשות את זה, אבל זה היה טיפשי מכל כיון שלא מסתכלים על זה :)

מר סטיג אני ממליץ על קסדה איכותית יותר לפני שהמצב מחמיר

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לפני שכתבת משהו כבר הכנתי תסריט קטן לסרט תיעודי

יותר בסגנון של . . . סרט אימה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...