Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה למקום באזור חולון-ראשל"צ לפגישה ראשונה

amitt
שימו לב! השרשור הזה בן 5923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במרינה בהרצליה יש את מרפי'ס...

חברים, מצטער שאני מתעלק לכם על השרשור, אבל אני חייב לנצל את ההזדמנות ע"מ להבין משהו.

יום חמישי בערב הייתי במקום שנקרא "דבלין" באזה"ת של הרצליה פיתוח. עושה רושם של מקום די פופולרי.

מעבר לתאורה החלשה (כנראה מישהו שיחק עם הדימר) ולמוזיקה הרועמת (כנראה מישהו שיחק עם הווליום),

היו שם כמה מאות אנשים, דחוסים מסביב לשולחנות עגולים קטנים, עם שרפרפים קטנים ולא נוחים, עשן סיגריות

מסביב, ללא כל אפשרות לנהל שיחה תרבותית, וכל זה במחירים מופקעים, ועוד עם חשבונית שנרשמת בכתב יד.

מה שלא ברור לי:

1. למה כשעזבנו את המקום, בסביבות 22:00, היה שם תור של איזה 10 איש בכניסה? מי בכלל רוצה להיכנס לשם?

2. למה אי אפשר להדפיס חשבונית נורמלית? אפילו ב"שווארמה של ציון" יש קופה רושמת שמוציאה חשבוניות מודפסות.

3. למה אנשים באים למקומות כאלה? לא חבל על הכסף/האוזניים/האפשרות הקלושה לנהל שיחה?

4. למה המחירים כ"כ גבוהים, ונמצאים ביחס הפוך לאיכות המקום?

5. האם באמת היה כ"כ קשה למצוא שרפרפים נוחים יותר?

6. איך המקום יראה בעת שריפה או מקרה חרום?

7. האם ככה באמת נראה פאב באירלנד? :roll:

אודה לחוות דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים עומדים באוטובוס ונדחסים כמו חבילות? מאותה הסיבה שדוחסים אנשים במועדון

הווליום כנראה היה גבוהה כדי לפצות על המשמו של מישהו

והאור החלש חסך קצת בחשמל

והסיגריות זה בניגוד לחוק ואם בא לך תראה להם מה זה בבית משפט

והמחירים זה כי להחזיק מקום בהרצליה פיתוח עולה יותר ממקומות אחרים

וזה שהמקום נראה עלוב זה כי כנאה גם הבעלים אחד כזה ולא מעניין אותו מה הלקוח חושב אלא העיקר שיכנס כסף

ואנשים עומדים בתור כי כנראה שגם שם יש תופעת העדר הישראלי

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ככה כי אנשים אוהבים שיורקים להם בפנים, כי להעמיד בתור בחוץ זה אופנתי ומראה לך כמה קל לכוון אנשים

כי אנשים שרואים תור חושבים שיש למה להיכנס, כי אנשים אוהבים להיות איפו שכולם

וחוץ מזה יש כאלה שלא באים לפאב בשביל אווירה של דיבור אלא בשביל אווירה כמו שתיארת

אם כל הדברים לא מובנים לך אתה יכול לראות את הסרט CLUB 54 בניו יורק

השאלה היא לא למה הפאב מספיק טוב כדי שאתה תיכנס

אלא

האם אתה מספיק טוב כדי להכנס לפאב וזה הטמטום בשיטה של הסלקציה שהופך אותה שמשהו שאנשים ישנו את תרבות הלבוש וההתנהגות שלהם רק כדי להכנס

מטומטם אבל עובד והם ממזערים את ההוצאות, זה קהל המבלים שטועה כל פעם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום חמישי בערב הייתי במקום שנקרא "דבלין" באזה"ת של הרצליה פיתוח. עושה רושם של מקום די פופולרי.

[...]

דווקא הדאבלין הוא אחד המקומות החביבים עלי. גם ההוא בהרצליה וגם ההוא ברחובות.

בסופי שבוע (חמישי-שישי-שבת) הוא בהחלט מלא עד אפס מקום וצריך להגיע יחסית מוקדם כדי לתפוס שולחן טוב ולהתנחל. אחרת בהחלט מבאס לעמוד במעברים ולצוד מקומות שעומדים להתפנות. בהחלט חיסרון גדול. כדאי להגיע מוקדם או באמצע השבוע.

המחירים לא גבוהים במיוחד, אלא בקצה העליון של הסקאלה. נכון, בירה אצל סמי בפיצוציה יהיה קצת יותר בזול, אבל כמו שכבר כתבו זה הרצליה פיתוח ובמחיר הבירה אתה משלם גם על כל מה שמסביב.

למה אנשים באים לשם? כי לפעמים בסך הכל רוצים לשתות איזה ליטר של בירה (שמשום מה הפסיקו למזוג ביותר מדי מקומות), לנשנש משהו קטן בצד, לשמוע קצת מוזיקה נחמדה ואולי גם לפזז פה ושם. לפעמים אפילו יוצא מזה זיווג :lol:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, צביקה, הקדשת פעם מחשבה לאפשרות הלא-סבירה שתפרוץ שם שריפה או מקרה חירום אחר כלשהו?

תחשוב איך המקום יראה במצב כזה. איך אנשים יגלשו מהמדרגות וידחסו במעברים, איך הם ירמסו אחד את

השני בדרך לדלת (הכפולה) ואיך יתקעו בין שתי הדלתות המטומטמות האלה בדרכם החוצה? בכל הבילויים

שלך שם, ראית לפחות מטף אחד בהישג יד? הוראות פינוי למקרה חירום? מוכנות כלשהי מצד ה"צוות"?

הרי המקום הזה נראה כמו דיסקוטק, ולא במובן הטוב של המילה. יום חמישי בערב זה היה בדיוק כמו

בפסטיבל ערד "רגע לפני".

לגבי המחירים, כפי שכבר ציינתי בדיונים קודמים, אין לי בעיה עם מסעדה שמוכרת סטייק ב-150 ש"ח,

אבל יש לי בעיה עם "פאב" שמוכר כל מיני תירוצים עלובים לאוכל במחיר גבוה ב-20% מאותה מסעדה.

די ברור שהמחירים הם תוצאה של הביקוש, ולא רק של שכה"ד הגבוה. ראה את הודעתו של שרגאמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע כמו קצין בטיחות ממונה , אתה בטוח שבאת לצאת ולהנות ולא להיות סוקר כיבוי אש?

תצא תהנה אל תחפש תמיד מה שרע , לא נהנים ככה בחיים ובטח לא ביציאה עם חברים

דבר שני יש תקנות כיבוי אש בנוגע לכמות האנשים ואמצעי כיבוי, גם אם אתה לא רואה אותן בכל רגע נתון

אתה כבר בטוח שהם עברו עליהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, צביקה, הקדשת פעם מחשבה לאפשרות הלא-סבירה שתפרוץ שם שריפה או מקרה חירום אחר כלשהו?

לא.

והאמת היא שאני גם לא הולך להקדיש מחשבה לאפשרות הזאת.

לגבי המחירים, כפי שכבר ציינתי בדיונים קודמים, אין לי בעיה עם מסעדה שמוכרת סטייק ב-150 ש"ח,

אבל יש לי בעיה עם "פאב" שמוכר כל מיני תירוצים עלובים לאוכל במחיר גבוה ב-20% מאותה מסעדה.

די ברור שהמחירים הם תוצאה של הביקוש, ולא רק של שכה"ד הגבוה. ראה את הודעתו של שרגאמן...

זה פאב, לא מסעדה. אם אתה רוצה לאכול יש 200 מסעדות טובות במתחם, אבל אל תכנס לפאב רעב כי זה לא מקום לחפש בו אוכל. כן, האוכל שם גרוע ולא שווה את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע כמו קצין בטיחות ממונה , אתה בטוח שבאת לצאת ולהנות ולא להיות סוקר כיבוי אש?

תצא תהנה אל תחפש תמיד מה שרע , לא נהנים ככה בחיים ובטח לא ביציאה עם חברים

דבר שני יש תקנות כיבוי אש בנוגע לכמות האנשים ואמצעי כיבוי, גם אם אתה לא רואה אותן בכל רגע נתון

אתה כבר בטוח שהם עברו עליהן?

אבנר, תשומת לב בסיסית ועירנות יכולים למנוע הרבה בעיות בחיים. תקנות כיבוי אש ובטיחות אינן מחליפות את השכל הישר.

מבחינתי, לבלות במקום שאי אפשר להתפנות ממנו תוך 30 שניות, זה כמו לנסוע ברכב בלי בלמים. לפעמים זה נגמר באסון.

הנאה היא מושג יחסי. אני נהנה כשאני יכול לבלות בראש שקט, מישהו אחר נהנה מהאווירה, האלכוהול או הבחורות במקום.

זה פאב, לא מסעדה. אם אתה רוצה לאכול יש 200 מסעדות טובות במתחם, אבל אל תכנס לפאב רעב כי זה לא מקום לחפש בו אוכל.

צביקה, בהתאם להגיון שלך, אני יכול לקבל את זה שהאוכל באיכות נמוכה, אבל עדיין לא ברור לי מדוע המחיר כה גבוה...

חוץ מזה, למיטב הבנתי, גם האלכוהול שם לא זול בכלל, ולא רק "בקצה העליון של הסקאלה", אלא גם מעבר לה לפעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אחרי תרגולים תגיע למצב כזה

תשמע עלית על סטארט אפ, לפני פתיחת המועדון יהיה נוהל חירום מתורגל שיערכו בו הקפצות תירגול בהמשך הערב עם חלוקת נקודות על תפקוד יעיל

חלק מהמבלים ימונה לקצין פינוי בשעת חרום ותהיה התפקדות מספרי ברזל כל זאת כמובן תוך חלוקת פקלים ותרגול אלונקה על הברכיים על חצץ

הכל ברוח טובה

ושוב אני שואל איך אתה כבר קובע שהם לא עומדים בתקנות, אתה יודע מה מספר האנשים באותו הערב?

ומה המספר המותר במבנה?

והאם אין מטפה בתקרה?

והאם פשוט לא שמת לב?

אגב, את מספר העסקים ששומרים על הוראת כיבוי אש בנוגע לכמות מבלים אתה יכול לספור עם מעט מאוד אצבעות, בוא אפילו נלך על ב "טרומפלדור סטייל"

צא תהנה, אל תחפש מטפים, מקסימום שב ליד הדלת יציאה, הראשון לברוח

נ.ב

"הנאה היא מושג יחסי. אני נהנה כשאני יכול לבלות בראש שקט, מישהו אחר נהנה מהאווירה, האלכוהול או הבחורות במקום."

ראה סמיילי מצורף בחתימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכיף מוכן להמשיך את הדיון על דבלין וחבריו בשרשור אחר.

אבל אנחנו קצת מזהמים את השרשור המקורי, ובמקום לדעת איך הלך למהנדס הצעיר בדייט הראשון המובטח דנים בנושאים דיומה.

איך הלך? יהיה המשך או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכיף מוכן להמשיך את הדיון על דבלין וחבריו בשרשור אחר.

אבל אנחנו קצת מזהמים את השרשור המקורי, ובמקום לדעת איך הלך למהנדס הצעיר בדייט הראשון המובטח דנים בנושאים דיומה.

איך הלך? יהיה המשך או לא?

אתם יכולים לזהם בכיף, זה דווקא נושא לא רע.

הלך די נחמד, השיחה זרמה ולא היו רגעים מתים שמדברים על שטויות כי אין עניין אחד בשני.

לגבי ההמשך... אתמול התקשרתי, היום היא התקשרה, אני עוד לא יודע כ"כ מה אני רוצה לעשות עם זה, קורה לי מידי פעם:wink:

אם זה מעניין אתכם, אני יכול לעדכן כשיהיה משהו גרנדיוזי.

בינתיים אפשר להמשיך לזהם .

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...