Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה למקום באזור חולון-ראשל"צ לפגישה ראשונה

amitt
שימו לב! השרשור הזה בן 5923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לסוטרא ברעננה, הצעתי לה כמה מקומות שרשמתם, היא מכירה חלק, ומסתבר שלא אוהבת אותם, לא התעמקתי למה.

תומר ככה אתה מזלזל בי? אני לא נשבר כ"כ מהר:-D

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוטרא ברעננה, הצעתי לה כמה מקומות שרשמתם, היא מכירה חלק, ומסתבר שלא אוהבת אותם, לא התעמקתי למה.

אההה, צפונבונית :wink:

סתם סתם סתם, שלא יעלבו לי כל אלו שגרים צפונה מהירקון :lol:

טוב, אז מה החלטנו לגבי הדאבלין? כבר הרבה זמן לא יצא לי לשבת שם בHappy Hour. מישהו יודע אם עדיין יש H.H עד 7 בערב?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ערכתי התייעצות בנושא הדבלין בעבודה.

הגעתי להבנה שצריך לבקר שם ביום אחר, כשיש פחות אנשים והופעה חיה.

ניתן להם צ'אנס נוסף, אם כך... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק גם את הטמפל בר בסינמה סיטי - פאב הבית שלי.

יש שם הקרנה של משחקי ספורט והופעות (וגם אחלה בירה ומנצ'יז חינם)

אגב, איפה בדיוק ממוקמת הסוטרא הזאת? (ביחס לקניון רננים למשל) כבר יצא לי פעמיים לחפש ולא למצוא. (איזה גילאים יש שם?)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש יודע את שם הרחוב, אבל זה ממוקם בסמוך לחלקו הצפוני של הקניון, אם אתה בעניין של התמצאות לפי שושנת הרוחות:wink:

כאשר תהיה ברחוב הצפוני שנושק לקניון עם הפנים לכיוון מזרח, כ 50 מטר לפני הפניה ימינה(אין ישר ושמאלה), הבט שמאלה, ותזהה מין כניסה הזויה דרך דלת פח גדולה לתוך אחד המבנים שם, לפעמים יש שומר ליד דלת הפח אז קל לזהות.

האמת שיש שם לפעמים די הרבה חברה צעירים ,בעיקר בשעות מוקדמות, הכניסה מגיל 20 ומעלה, אבל תמיד יוצא לי לראות שם אנשים מקריחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי מלא מקומות להמליץ לך באיזור חולון / ראשל"צ, אבל הדייט כבר היה... :roll:

אייל, הסוטרא ממוקם בהמשך של הרחוב של קניון רננים, אתה מגיע מגהה, נוסע עד לחנות מנורות כלשהי, פונה שם ימינה לקניון.

במקום להיכנס לחנייה של הקניון, ממשיך ישר (אחרי תחנת מוניות), והרחוב נגמר, והולך שמאלה.

זה הרחוב של הסוטרא, מצד ימין, 50 מטר אחרי הפנייה +-

אחלה מקום, לדעתי, בעיקר אם מכירים את הבעלים, ואז לא צריכים לחכות שעות בסופ"ש בתור בחוץ :wink:

וגם אפשר לארגן שם מסיבה, ויסגרו עבורך את כל החדר האחורי (שזה רבע מגודל המקום) :roll:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עדיין יכול להמליץ, יתכן שתהיה עוד פגישה באזור... , וזה יותר נוח לי כי יצא לי באותו היום לנסוע

מהשרון->חולון->שרון->חולון->שרון.

לא סימפטי:? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא'נה, אתה משקיען... (בקטע של הקילומטראז') :?

חולון:

שקט - מול קולנוע רינה יש בית קפה, לא זוכר את שמו, ממש נחמד, ממש שקט.

פחות שקט - מדיטק, יש שם בית קפה, אפשר לשבת בפנים, אפשר לשבת בחוץ.

פלצני - "קפה קפה" בכיכר וייצמן.

אעלק שאנטי - "בראשית", צמוד לבורגראנץ', קצה רחוב סוקולוב.

רועש - מיטץ'. פאב עם מוזיקה טובה (עניין של טעם), אוכל סביר, שירות מאעפן. אבל אחלה פאב.

סביר - מקס ברנר, על גבול חולון / ראשל"צ (קניון הזהב). טעים, נחמד, שקט למדי.

זול - פיצה "נאפולי", רח' שנקר. טעים טעים, אבל לשבת עם זאטוטים בני 12 שמנגבים מוחטות וחלוק איתם אורגנו... :?

ראשל"צ:

שכונתי - פאב "הקאצה" (או משו כזה). דחוס, עמוס, צפוף. חווייה, אם אתה בקטע הזה.

הבילוי המושלם - פרנצ'סקה. באיזור התעשייה (לא יודע איך הסניף בחוף הים). אוכל טעים, שירות מדהים, לא הכי זול.

אבל הכי חשוב - תמיד תקבל יחס חם מהמלצריות, גם םא תמשיך לשבת אחרי הארוחה שלוש שעות על כוס מים מהברז (לא מניסיון).

יפו:

פאב שהוא גם סנוקר - "הגוזניק". נמצא על שדרות חובבי ציון (נראה לי), צמוד לתחנת דלק, קרוב לשדרות רוטשילד.

הסנוקר בחינם, אגב. אבל השולחן עקום. ככה שזה מתקזז.

קצת פלצני, קצת חווייתי - נורמה ג'ין. רח' אילת 22. קצת יקר, די מאגניב. יש להם מנות מיוחדות. המון סוגי בירות.

רומנטי בגרוש - אלאדין. על הטיילת העתיקה של יפו, ממש בקצה. נוף לים, ניתן לראות עד הקצה הצפוני של נמל תל אביב את ה-כ-ל.

אפשר גם טיול בעיר העתיקה של יפו. רק שים לב איפה אתה מחנה את הרכב שלך. בכל זאת - יפו.

יש עוד מקומות, אבל נראה לי שזה ממצה לכם את החודש הקרוב.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מאוד מאוד מאוד מאוד ממליצה על פרנצ'סקה - אוכל מצויין, אוירה מצויינת, לא הכי זול - אבל אם אתה מוכן להוציא 60 ש"ח על אוכל שיפוצץ אותך ואתה תיהנה ממנו - תפאדל.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר ככה אתה מזלזל בי? אני לא נשבר כ"כ מהר:-D

לא מזלזל, פשוט רובנו פה עברנו את הכל עד לחתונה וחתונה הופכת להיות הדבר הגרנדיוזי היחידי שאתה יכול לעדכן לגביו אז אמרתי שפשוט תשלח הזמנה וזהו (בתור עדכון)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן לקונדי:

גוזנניק נמצא סמוך לשדרות י-ם ולא סמוך לשדרות רוטשילד !

אם באים משד' בן-צבי וחוצים את הצומת של שד' י-ם לכיון השוק, קצת אחרי הצומת בצד שמאל.

אין לי מושג אם משפצים או לא כי לא הייתי הרבה זמן שם.

עוד פאב נחמד שנדמה שלא הזכירו:

שגו-בר בראשל"צ, אזה"ת חדש ברחוב פלטין, שייך לילדים של הבעלים של "אלאדין" ביפו אם זה חשוב למישהו משהו (והכניסו לשם גינס-חבית לאחרונה).

קאצה מקום מעפן לחלוטין, לפחות לטעמי.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...