Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעית צריכת דלק במאזדה 6

yury bar
שימו לב! השרשור הזה בן 7584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה בסדר ... אבל זה לא קשור להרצה שמרצה ... שיש בכלל ויכוח אם היא כל כך נחוצה במנועים חדשים שמורצים עוד מחוץ לרכב בחברה ... אבל עזוב את זה כרגע

תשמע יורי

אבא שלך יכול להתלונן ולרשום בעיתון וכו והכל יהיה טוב ויפה

תפתח לעומת זאת מבחן של עיתון רכב למאזדה שלכם ותראה שהצריכת דלק במבחן גם לא ממש עומדת אם זאת של היצרן

הוא לא יחדש כלום בזה... וממש לאף אחד לא יהיה אכפת

אם אתה רוצה לבדוק אותם ... תדלק...

סע במשך שעה ב90 קמ"ש בדיוק בכביש ריק

ללא גז מיותר וללא ברקסים מיותרים

תדלק שוב

ואז תראה איך התצרוכת דלק פיתאום תואמת את הנתוני יצרן ...

למה? כי ככה הם בודקים

בלי להאיץ ולהאט ולעקוף ולתת קיק דאון ... ולעצור כי חתכו אותך ולהאט לרמזור .... ואז אופס ... חצי שעה בפקק וכאלה.

יש חיים

ויש אידיליאה

הרכב שקניתם הוא בזבזני וכניראה גם הצורת נהיגה שלכם לא ממש חסכנית ( לא שזה רע ... גם אני לא נוהג חסכני ... )

וכניראה לא ציפיתם לזה...

אבל שום דבר לא ישתנה ואין טעם להתעצבן סתם ...

בגדול ... מתאים לכם ? תשארו עם הרכב... לא מתאים? תמכרו ...

יש מכוניות יותר מהנות ויותר חסכניות :) הכל פקטור של מה מחפשים

בהצלחה

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר ... אבל זה לא קשור להרצה שמרצה ... שיש בכלל ויכוח אם היא כל כך נחוצה במנועים חדשים שמורצים עוד מחוץ לרכב בחברה ...

תצרוכת הדלק מושפעת גם מהרצה ליביו - כן, הרצה.

המנועים הללו לא מורצים עוד מחוץ לרכב בחברה (חשבת על "עלויות הרצה" של מאות אלפי מנועים כאלה לחברה ?).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הכי טוב זה לשאול בעלי 6 2300 סמ"ק אחרים, בכל מקרה זה לא נשמע לי חריג במיוחד, כנראה שאבא שלך לא נוסע רגוע כלכך גם מחוץ לעיר.

בכל מקרה, אם דלק זו בעיה אז שייסע רגוע יותר ואני מבטיח שהצריכה תשתפר משמעותית, אם זה כלכך מפריע באמת הייתם צריכים ללכת על ה-2000 או אפילו לחפש רכב דיזל.

הרכב שלי בלחיצה חזקה מגיעה לצריכה של 1 ל-5 ואפשר להגיע איתו גם ל-1 ל-14, רק תלוי איך נוהגים, לדעתי לא ייצא מתביעה כלום, לרוב אפשר להגיע לצריכת דלק השיצרן מצהיר עליה או ממש להיות בפער קטן וזניח ממנה.

חוץ מזה אני לא מבין מה הבעיה... מבלי להיכנס לכם לכיס, אבל קונים רכב עם מנוע גדול ואחרי זה בוכים על הצריכת דלק ?? אם תצליחו להגיע לצריכת דלק המוצהרת (וזה אפשרי כאמור) תחסכו אולי כמה מאות שקלים בשנה... או עשרות שקלים בלבד לחודש (מקסימום 100 ש"ח לחודש לפי הקילומטרז' שלכם), זה זניח ביותר.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי מנהל שיווק של סקופ(עיתון בדרום)והוא איים אליהם שאם לא יעשו לו משהו בנידון אז הוא יפרסם כתבה בסקופ.....

והם הסכימו ונראה מה יהיה הלאה....

אבא שלך ממש חוצפן. ברצינות. אני הייתי מעיף אותו מכל המדרגות על כזה דבר.

מה כבר הוא יפרסם? "קניתי מזדה 6, כתוב שב-90 קמ"ש היא עושה 13.6 ק"מ לליטר והיא לא עולה לי מעל ל-9, דלק מוטורס רמאים!! אני רוצה את הכסף שלי בחזרה!!"

בקיצור, אני מציע לו שיזהר, הם יכולים עוד לאיים עליו בתביעה על הוצאת דיבה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי מנהל שיווק של סקופ(עיתון בדרום)והוא איים אליהם שאם לא יעשו לו משהו בנידון אז הוא יפרסם כתבה בסקופ.....

והם הסכימו ונראה מה יהיה הלאה....

אבא שלך ממש חוצפן. ברצינות. אני הייתי מעיף אותו מכל המדרגות על כזה דבר.

מה כבר הוא יפרסם? "קניתי מזדה 6, כתוב שב-90 קמ"ש היא עושה 13.6 ק"מ לליטר והיא לא עולה לי מעל ל-9, דלק מוטורס רמאים!! אני רוצה את הכסף שלי בחזרה!!"

בקיצור, אני מציע לו שיזהר, הם יכולים עוד לאיים עליו בתביעה על הוצאת דיבה.

רוני

מי שמגיע בנימה של איומים למוסך/חברה מקבל את היחס והטיפול בהתאם לצורה בה היא מתבקשת.

זה יכול להיגמר בטוב, אבל השם שלו יזכר שם לעוד הרבה זמן (ולא לטובה).

יחס גורר יחס, תגיד לאבא שלך שיזכור את זה.

אם הוא התחיל איתם ברגל שמאל - אני לא מאחל לו אם מישהו באמת יתעצבן עליו שם בחברה. אחחח...אם הוא רק היה נופל בידיים שלי.... :evil:

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני לא חושב שיש לך ממה להתרגש .

הסוזוקי גרנד ויטרה שלי אמורה לעשות 1 ל 10 משולב לאם היא עושה תוצאה של 1 ל 7 אני מבסוט.

הרכב נבדק במוסך אמרו לי שהכול תקין, ועם שיחה עם עוד כמה בעלים ראיתי שכולנו באותה סירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ לא ניכנס לוויכוח הזה איציק ואני יודע מהיא הרצה

אבל אתם גרמתם לזה להישמע כאילו זה יעשה הבדלים של שמיים וארץ ... ןזה לא עד כדי כך

זה שזה מומלץ לאוטו לשמירתו לאורך זמן זה משהו אחר .....

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ לא ניכנס לוויכוח הזה איציק ואני יודע מהיא הרצה

אבל אתם גרמתם לזה להישמע כאילו זה יעשה הבדלים של שמיים וארץ ... ןזה לא עד כדי כך

זה שזה מומלץ לאוטו לשמירתו לאורך זמן זה משהו אחר .....

לא מדובר בהבדלים של שמים וארץ - אבל בחלק מהמכוניות זה מגיע להבדלים של 10-20% :!: וזה בהחלט משהו שראוי לציון.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי כולם מכירים אותו במאזדה וכולם שם יודעים למה הוא מסוגל....

אבא שלי לא ירשום בעיתון שהוא קנה מזדה 6 והיא שותה.....

הוא יוציא לחברה שם רע ובוא נתערב שאבא שלי יכול לעשות כך שמכירת המכוניות של מזדה תירד....

למה אתה חושב שאבא שלי חוצפן....הרי הוא שים כסף רב בשביל להנות...וזה בדיוק ההפך ממשהוא עכשיו.....

ואתם אומרים שהוא קנה אוטו אם מנוע גדול ועכשיו הוא בוכה.....זה בכלל לא נכון...לפני המזדה הייתה לנו שברולט קווליר 2.2 של שנת 95 (אמריקאיות שותות דלק כמו לא יודע מה..)והיא שתתה פחות דלק מהמזדה...למרות שהנפח מנוע קטן ב100 סמ"ק...

סתכלו ימינה_-_-_-_->>>ימינה מפגרים!...

אשקלון עיר הפשע....בואו אם אתם גברים!

אנחנו דור כחול לבן..חושבים כחול...מסניפים לבן...

תנו לחיות לחיות...סתם מה זה החרא הזה..

אמ....זהו האאא כן ראיתם את התמונה<<------

זאת של פמלה אנדרסון....איזה שווה!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יוציא לחברה שם רע ובוא נתערב שאבא שלי יכול לעשות כך שמכירת המכוניות של מזדה תירד....

למה אתה חושב שאבא שלי חוצפן....הרי הוא שים כסף רב בשביל להנות...וזה בדיוק ההפך ממשהוא עכשיו.....

ואתם אומרים שהוא קנה אוטו אם מנוע גדול ועכשיו הוא בוכה.....זה בכלל לא נכון...לפני המזדה הייתה לנו שברולט קווליר 2.2 של שנת 95 (אמריקאיות שותות דלק כמו לא יודע מה..)והיא שתתה פחות דלק מהמזדה...למרות שהנפח מנוע קטן ב100 סמ"ק...

הן גם מוציאות חצי מההספק של המאזדה.

אם אבא שלך מחפש כלי חסכוני, שיקנה יאריס...שלא יקנה מכונית עם מנוע 2300 סמק ויצפה לתצרוכת דלק של מכסחת דשא בנסיעות עירוניות.

לפני שנדלקים לי שאר הפיוזים, תשמור את השחצנות/רברבנות הזו למקום אחר.

הודעות )($%*#)* אחרות ימחקו לאלתר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה משחק את עצמך גבר....

בוא נראה אותך ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה משחק את עצמך גבר....

בוא נראה אותך ....

תנסה אותי (גובה 1.80 מ', משקל: 105 ק"ג, חדר כושר 3 שעות ביום בשנתיים האחרונות).

אני גר בפתח תקוה, שירתתי בגולני.

אתה מוזמן.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שבמאזדה אנשים רועדים למשמע שמו של אביך.

אני בטוח שהוא יוריד את מכירות מזדה בעשרות אחוזים בעקבות הפרסומים בעיתון "סקופ" או איכשקוראים לו (תפוצה של 5000 משקי בית בסופי שבוע).

אבא שלך חוצפן כי הוא חושב שמגיע לו הכל. ישראלי מצוי.

בנוגע לקווליר - איציק הסביר לך כבר.

ועוד משהו - תרגע עם התגובות (כמו אלו שמחקתי לך) - בפורום הזה הן לא מתקבלות בנימה חיובית. אתה לא רוצה להיות המשתמש ה-2000 לשעבר...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם התחלתם מה אתם מתנפלים עלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יורי

שורה תחתונה

או שאתה מקבל מה שאומרים לך ... כי אתה ביקשת עזרה

או שלא ...

אבא שלך ... אפילו אם הוא מזיז 10 מכוניות לשם או לשם ... לא ממש מפריע למזדה

באמת שלא

... ממש לא

מאזדה עושה עסקים בארץ עם חברות ליסינג

אז עד שהוא לא יהיה מנכל של הרץ ... SIXT ,,, ניו קופל וכו ... אז הצריכה ברכב של אבא שלך לא תפריע להם במיוחד.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...