Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לגבי טרקטורונים ...

DanDun
שימו לב! השרשור הזה בן 7568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

OK אז ככה ..

יש לי מספר שאלות לגבי טרקטורנים ...

1. רציתי לדעת באיזה גיל אפשר להוציא רישיון לטרקטורון ? ואיזה סוג רישיון צריך ?

2. לאיזה סוג טרקטורונים מותר לנסוע על הכביש ?

3. אפשר בבקשה אתרים בעברית \ אנגלית עם חומר, מידע, מחירים, תמונות והסברים

לגבי טרקטורנים וכו' ?

4. אם יש פה מישהו שהוא בעל טרקטורון שיספר לי קצת איזה טרקטורון יש לו, כמה עלה

לו הטרקטורון, איזה יד, כמה פעמים הוא נמצא במוסך והאם יקרים הטיפולים לטרקטורון ?

תודה רבה ! אשמח לקבל מידע לגבי השאלות שלי ... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 16 אתה יכול להוציא רישיון על טרקטורון

בישביל לנהוג עם טרקטורון בכביש אתה צריך רישיון טרטקטור ושיהיה כתוב ברישיון של הטרקטורון !טרקטור! לא רכב או משהו אחר כי אז אתה לא יכול לעלות על הכביש

לי יש טרקטורון בומבריידר ds650 baja חייה אמיתי שהוא נקרא ברישיון טרקטור אבל יש נספח מצורץ שכתוב בישביל לנהוג עליו אתהצריך להיות טרקטוריסט מנוסה זה אומר שרק בגיל 17 וחצי אתה יכול לנהוג עליו או שנה וחצי ותק

עם אתה לא רוצה לבקר הרבה במוסך אז עצה שלי תילך או על:

bombrdier

honda

בpolaris אל תיגע כי כל שבוע אתה תצטרך להיות במוסך ואחרי כמה חודשים אתה תהיה צריך לעשות אוברול

אור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 16 אתה יכול להוציא רישיון על טרקטורון

בישביל לנהוג עם טרקטורון בכביש אתה צריך רישיון טרטקטור ושיהיה כתוב ברישיון של הטרקטורון !טרקטור! לא רכב או משהו אחר כי אז אתה לא יכול לעלות על הכביש

לי יש טרקטורון בומבריידר ds650 baja חייה אמיתי שהוא נקרא ברישיון טרקטור אבל יש נספח מצורץ שכתוב בישביל לנהוג עליו אתהצריך להיות טרקטוריסט מנוסה זה אומר שרק בגיל 17 וחצי אתה יכול לנהוג עליו או שנה וחצי ותק

עם אתה לא רוצה לבקר הרבה במוסך אז עצה שלי תילך או על:

bombrdier

honda

בpolaris אל תיגע כי כל שבוע אתה תצטרך להיות במוסך ואחרי כמה חודשים אתה תהיה צריך לעשות אוברול

אור

הונדה זה הטרקטורון הכי אמין,ממש תענוג. פולאריס בדיוק ההיפך.

בנוגע לבומברדיה-היה לחבר שלי כזה,והטרקטורון לא היה אמין(DS650) היו בעיות של התחממות בגלל המאוורר החשמלי שלא פעל,ובעיות בהתנעה.

לירן

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...