Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה ברכישת roadster (התמקדות בפורשה בוקסטר)

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה שאתם עדיין איתי בשרשור הארוך ביותר בהסטוריית פורום "ייעוץ ברכישת רכב"...

השרשור השלישי באורכו, לבנתיים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59232&page=15

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=76303&page=11

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כל הריג'קטים המדוברים הם אכן קוסמטים בלבד, שווה לך לנסות להוריד את מחיר הקניה כך שתוכל לתקן אותם למצב שיספק אותך, או לחילופין שיתוקנו ע"י המוכר לשביעות רצונך. בניגוד לתקלות מכאניות או תאונות, בעיות קוסמטיות לא פותחות פתח לנפילות בעתיד.

אני לא בטוח שתמצא כ"כ מהר בוקסטר S ידנית אחרת בארץ (יש ממנה קצת פחות ממיאטות), וגם אם כן, מי מבטיח לך שלא יהיו שם ריג'קטים יותר בעייתים. לדעתי שווה לבדוק את אופציית התיקון עד סופה. תמיד אפשר להגיד לא.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני הייתי שם את עצמי במקומך, מה שהיה מפיל את העסקה הזו לא היה המחיר. מכונית מוזנחת לא שווה 200K, אפילו אם רצו עליה בהתחלה 230K.

כשתסתכל עליה, לא תגיד "הורדתי אותו ב30K", אלא תגיד, "זה לא נראה כמו אוטו חדש".

אבל מה אני יודע...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובות חצויית וזה נורא מבלבל.

רועי, איל, נדב ויגאל: במידה והמוכר מוכן לתקן את כל הריג'קטים ולרדת עוד קצת במחיר ובמידה ותמיר ממוסך צח אליו יגאל הפנה אותי ייתן את הOK שלו לרכב מבחינה מכנית ובמידה וקומפי (עמית) לא ימצא משהו מחשיד בבדיקת המכון - אתם עדיין ממליצים לרדת מהרכב הזה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את הבעיה. הועלתה טענה שמבאס לקנות רכב בכזה מחיר ולקבל כ"כ הרבה פגמים קוסמטים - מקובל.

אבל אם המוכר מתקן את כל הפגמים האלה על חשבונו ולשביעות רצונו של גיל, מה הבעיה עכשיו?

ברכב בן מספר שנים אי אפשר לצפות שהכל יהיה כמו חדש. אחרי תיקון הפגמים מצבו הקוסמטי יהיה מצוין, ואם בדיקה מדוקדקת תגלה שאין בעיות מכאניות או תאונות - אני אישית לא רואה בעיה.

אל תשכחו שמדובר ברכב די נדיר. זה לא מיאטה ובטח לא גולף. רוב הבוקסטרים שנמכרו בארץ הן אוטומטיות.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעדת מחפשי המיאטות יוכלו להעיד על כמות המיאטות הנורמליות בשוק, אם כבר הזכרת את זה.

מיאטות ידניות מהשנים 2004 - 2005 יש אולי אולי אולי קצת פחות ממאה בארץ, כאשר שליש מהן מצויות אצל חברי מועודן הרודסטרים.

אני אגיד לך מה נראה לי בעייתי בתיקון הריג'קטים:

א. תיקוני עלות (לתקן כמה שיותר בזול) יכולים להיראות נהדר ולהתפרק אחרי שבוע.

ב. אף אחד לא מבטיח לו שיתקנו את כרית האויר (שיש לה מים כמדומני), יחליפו אותה לחדשה, וכו'.

ג. אם יתקנו את הכל שלא לשביעות רצונו - והוא לפני זה יחתום על חוזה לקנייה?

ד. רכב שנראה ככה - זה די ברור שלא אהבו אותו,

מה שמשליך על שאר המכלולים והדברים אשר רכב שמור יסבול מהם פחות מאשר רכב שאינו שמור.

בסופו של דבר הכל שיקול של הקונה. אני חושב שהרכב הראשון שראית אף פעם לא מהווה מדד לשאר הרכבים בשוק.

לדעתי שווה להתייעץ עם חברי מועדון "פורשה" בארץ, להם יש את התשובות הכי טובות (אני יכול לקשר אותם אלייך אם אתה רוצה, דרך חבר עם בוקסטר S ידנית).

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיבסון שלום

לכל אדם יש נקודת מבט שונה לגבי הרכב שהוא קונה ,מבחינתך הוא האוקיי של הנוגעים בעניין ,אין שום בעיה לקנות את הרכב הנל כל עוד שום דבר אינו מפריע לך

לכל עסקה יש מחיר ואם המחיר הוא כדאי או לא זהו ענין פרטי שלך עם עצמך

עשיתי עסקאות בחיי שבהם לא ראיתי את הרכב המדובר אלא על סמך תמונה בלבד ולו כדי לספק את חלומותיי או גחמותי ,כן היו מקרים שכלכלית לא השתלם לחלוטין אך אני הייתי מרוצה עד הגג

ראית את הרכב ,אהבת?,בדוק שאין הפתעות והתקדם הלאה ,אתה אדם בוגר וכמובן אתה מודע לחסרונות שביום המכירה ,העצות שקבלת הן שלל נקודות מבט שונות

ערוך הערכה כלכלית של סכום אשר תוכל לבוא ולנסות להוריד במחיר וכמובן שיהיה לך את הסכום הנל כולל אקסטרות עבור תיקון הליקויים

קח את המידע הספציפי שקיבלת כאן אשר משקלו שווה בזהב ,הבא אותו למשא ומתן שאתה עומד לנהל ,ואם אישית נראה לך שהורדת מספיק לך על זה

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו ראיתי את השירשור שהפך מאיזה רודסטר לורש, כן או לא.

דעתי היא לא. ולמה:

אם היית מתלהב מהרכב מאוד, אם היית חושב שזו קניה מצויינת, אם הרכב היה מריח כמו ורדים. לא היית מקשיב לנו בכלל, היית רץ וקונה את הרכב.

בפועל אתה מתלבט, שואל, נרתע. הרכב רשום כאוטומט למרות שהוא ידני, הלך לו מנוע, יש שריטות ונצבע פגוש קדמי. משהו פה מסריח לי.

בכל מקרה אני בעד להגשים חלום, אם אתה בטוח שזה החלום שלך וזה הדבר הנכון לעשות.

נ.ב לפני כחצי שנה הייתי בעמדה דומה. הייתי לפני החלום שלי - הונדה S2000 שנת 2003. הרכב נראה טוב, המחיר לא היה זול (180K עשרים מעל המחירון) וירידת הערך זוועתית. לקחתי לבדיקה שמצאה קלאצ במצב לא משהו ואולי עוד תקלה והיססתי.

קצת אחרי זה קניתי מיאטה 2006 משומשת, במצב חדש! הקניה הטובה ביותר שיכולתי למצוא לדעתי.יש חלומות, שאולי לא תמיד שווה להגשים, גם אם אפשר.

תחשוב על זה...

נ.ב עברנו לשירשור השני הכי ארוך :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים,

החלטתי סופית: אני יורד מהרכב... :|

Good things happen to those who wait, או כמו שסבתא שלי אומרת: כל עכבה לטובה...

אז לגבי הS3 ההיא... :wink:

עריכה: רק עכשיו שמתי לב לזה:

סבתא עוסקת במעגלי זרם חילופין?

:lol: LOL

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר ירדת מהרכב אז אני אתן את המלצתי:

מיאטה NC.

נכון, אפשר לומר שאני משוחד, אבל אני קניתי את המיאטה שלי רק אחרי שהבנתי שהיא נותנת את התמורה המלאה לכסף בתקציבים שאני יכולתי להציע (ולי היה קצת יותר מחצי ממה שלך יש אבל עדיין). המנוע שלה הוא לא כמו של ההונדה אבל הוא עדיין חזק יחסית, ובניגוד להונדה המומ נט מגיע מלמטה ולא צריך להמתין ל6K סל"ד.

האיבזור שלה הוא שיפור גדול לעומת הדור השני ובאופן כללי הוא מרשים למדי. החל מקסנון, מערכת שמע אייכותית, הגה מתכוונן לגובה, ומרחב פנימי גדול יחסית.

היא מאוד מאפשרת זריקות זנב קלות ונשלטת יחסית להונדה, ובעזרת שיפורים קלים היא תהיה גם מאוד מתקשרת וקשיחה.

הכיול הבסיסי שלה הוא נוח לחיי היום יום אבל קצת רך לטעמי, שוב זה תלוי מה בדיוק מתאים לך.

למה היא עדיפה?

אחזקה זולה יחסית, מחיר קניה שפוי והכי חשוב מקדם ההנאה הוא עדיין עצום.

נהגתי על שלושת המכוניות שציינת. מיאטה NC ממושכות כמובן, בוקסטר טיפטרוניק - סיבוב בגימקנה ועוד נסיעה של כחצי שעה בכבישים והונדה - נהיגה בכמה גימקנות ובכביש של שלושה דורות שונים של ה S2000.

אין לי ספק שכל אחת מהמתחרות של המיאטה מנצחת אותה באופן כללי. אבל בתור רכב ראשו הנעה אחורית שלך, בתור בן אדם עם תקציב מוגבל, אני חושב מאוד שהמיאטה הכי כדאית.

נ.ב מעניין לשמוע את חוות הדעת של ערן, בעל S2000 שנמצע בפורומים. נראה לי שהוא בעצמו חושב שבהרבה תחומים המיאטה נותנת יות כיף לנהג מאשר ה S ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...