Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה ברכישת roadster (התמקדות בפורשה בוקסטר)

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

כבר זמן לא קצר אני חושב על מעבר לרכב דו מושבי בלי גג ועם הנעה אחורית (או כפולה).

האפשרות הראשונה שחשבתי עליה היתה ה TT החדשה (שעוד לא יצאה), אתמול הוזמנתי לסוכנות ברמת גן להתרשם מהקופה ולשמוע על ההצעות המיוחדות שיש לי בתור לקוח חוזר.

To make a long story short: אין סיכוי, המחיר של ה TT לא ריאלי בארץ והוא אמר לי שהרבה הוא לא יכול לעשות.

Z4 לא באה בחשבון עקב התנגדות נחרצת של האישה לכל יצירה בווארית שלא תהיה...

חשבתי קצת על S2000, עושה רושם שהיא קצת קיצונית וספרטנית אבל כרגע היא האפשרות הטובה ביותר שאני יכול לחשוב עליה.

התקציב: ~300K ש"ח, במידה ויש מציאה (מישהו אמר בוקסטרS ידנית?) מוכן להתפשר על משומשת צעירה.

מה אתם הייתם עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

או הו , סוף סוף אתה מדבר ברצינות.

לא העלת את המיאטה כאופציה ואני מבין שזה בגלל שאתה חושב שביא חלשה מדי ולא טובה מספיק, אבל לדעתי , בתור רכב דו מושבי ראשון שצריכים לנהוג גם לעבודה, היא זו שתתאים לך הכי הרבה.

כלומר Z4 כנראה תתאים יותר אבל היא לא באה בחשבון.

במחיר הזה אתה יכול להזמין את הגירסה עם הגג קשיח מתקפל ולהישאר עם הרבה עודף ביד.

כמובן ש S2000 ובוקסטר הם מכוניות הרבה יותר טובות מהמיאטה אבל:

1. אני לא בטוח כמה תוכל לנצל את מלוא הפוטנציאל שלהם גם בגלל שאתה לא ממש מנוסה בסוג נהיגה הזה וגם בגלל שהם מכוניות הרבה יותר חזקות והרבה יותר קיצוניות.

2. במחיר הזה אתה צריך לקנות משומשת .

3. בשביל היצע התשתיות הנוכחי בארץ המיאטה היא יותר ממספיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

חשבתי על המיאטה, קצת מפריע לי חוסר הסוסים מתחת למכסה המנוע.

בתקציב שלי אני יכול לקנות S2000 חדשה, אני קצת מפחד מהאוטו הזה ואכן אין לי הרבה נסיון בהנעה אחורית (למרות שנסיון זה דבר נרכש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו ?

300K יש ? יש.

רצון לרואדסטר יש ? יש.

רתיעה מרכישת משומשת אין ? אין.

הילד, מה לקח ? כלום ?

אז בוקסטר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את היכולת ?

תנסה .

S2000 , לך תדע , אולי תראה שההר מוליד עכבר .

( אני מנהל עכשיו , אני חייב להשמע חכם ואני בטוח שרז יסכים איתי )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, בוקסטר?

מי שקונה אחת, שיבדוק אם הוא יכול להחזיק אותה.

להחזיק רכב שעולה 300K, ולהחזיק פורשה, זה דבר שונה לחלוטין.

S2000? לא נראה לי מתאים לך.

מאלף ואחת סיבות. לא דבר שלילי, לא לכל אחד מתאים כל אוטו.

מיאטה קלאסית בשבילך.

והיא לא חלשה כ"כ.

לפי דעתי, בטח שיותר מה-TDI שלך (בלי עניין הבעיטה של המומנט).

עוד משהו?

SLK. נראית טוב.

חזקה (או שאפשר לשפר ב-KOMPRESSOR).

יותר קרובה ל-TT בהגיון שלה (מה שאמרת שהכי מתאים לך).

שיט.

נאצית.

תחליף סמלים ל-FIAT.

עכשיו אני קולט..

פורשה - גרמניה ארית, עובר אצל החברה (או אצלך).

אאודי - גוואעלד, גם דוברת את השפה המשוקצת. עובר אצל החברה.

BMW - לא עובר.

נראה לי שיש פה דיסוננס מוזר קצת.

אולי הבעיה היא לא בשפת הייצור?

תביא אחת מפה, להן לא תהיה בעיה עם שום מדינה, הן הולכות טוב מאוד על BMW ומרצדס.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלום

היזהר מהבוקסטר ,עלות אוברול היא כ40000 שח ולא בחברה ששם המחיר הוא 75000 וצפונה

מנועים אלה נוטים "ללכת" עקב שימוש בשמן MOBIL1 אשר הומלץ על יד היבואן ,פיתרון הגיע מהמוטול ,מכיר אישית שני מנועים שמיסבי גל הארכובה נפגמו וטבעות הבוכנה נשחקו עד כדי יציאת עשן לבן

הרכב כמובן חלום ,יש דאוג ללמוד את מגבלותיו ,מפני שכאשר הוא מאבד אחיזה כבר מאוחר מדי

אם תמצא משהו צור כאן קשר ונפנה אותך לאנשים המתאימים ונקודות תורפה ברכב

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב לרגע שיקולי נוחות, פרקטיות וכו'.

S2000 זה מה שאתה צריך. כל הכיף שברודסטר חדה חזקה ומיוחדת, ומצד שני, זה הונדה (אמין, מחירי אחזקה שפויים יחסית לתחרות, ואתה יכול לקנות חדשה).

מיאטה תהיה נוחה יותר והגיונית הרבה יותר, ואולי אפילו יותר כיף בנסיבות מסויימות, אבל לS2000 יש ערך מוסף - מעבר למנוע, כמובן - שלמיאטה פשוט אין.

היא בהחלט קיצונית וספרטנית, אם כי בקרת היציבות וכיול מחודש מ2006 ואילך מוציאים מעט את העוקץ (ומשאירים אותו במלואו כשאתה רוצה). יש לה קצת מוזרויות, כמו למשל ההגה הלא מתכוונן, וצריך לזכור שזו יותר מכונית של שנות ה90 מאשר שנות ה2000, אבל הכל שם כלכך out there - בין אם המנוע הפסיכי, בין אם תא הנוסעים והספידומטר הדיגיטלי - שזה לא מרגיש דומה לכלום, ובטח שלא מרגיש מיושן.

ההסתייגות היחידה היא, אם אתה מחפש קרוזר. זה הזמן להיות כנה עם עצמך. כי אם כן, אתה תהיה במצב טוב בהרבה עם מיאטה. אתה יכול לקחת את הNC גג קשיח עם ריפודי עור בפנים וכו', והיא תשרת אותך נאמנה. הבעיה היחידה היא הכוח. מהבחינה הזו היא משעממת. מכל יתר הבחינות היא נהדרת.

הS2000 היא לא קרוזר. לא מבחינת המתלים (קשים מאחורה), לא מבחינת המנוע, לא מבחינת הרעש בתא הנוסעים. וכן הלאה.

אבל אלו דברים שנשכחים, או הופכים לחלק מהחוויה כשאתה משתמש בה כפי שהמלוכסנים רצו.

ומיאטה לא תגרום לך להרגיש כמו שS2000 תגרום לך להרגיש. בין אם זה כשאתה מסתכל עליה בחניה, בין אם זה כשאתה מאיץ לעבר ה9000 סל"ד (מה שבמיאטה יחייב, כמובן, טלפון בהול ל"שגריר") ובין אם זה כשאתה נוסע לך בחולון ושומע את זעקת בן התשחורת, "יו, S2000!!!!11".

חוצמזה, יש גם את הפולקסווגן EOS, שלדעתי חסרת סקס אפיל אבל צריך לזכור שמתחת למעטה האפרוריות שוכנת, בפוטנציה, R32 עם גג נפתח. וזה, גיבסון חבר, לא רע כלכך. ויש DSG. דווקא בטווח ארוך ובראייה מציאותית של החיים בגוש דן, הייתי מהמר עליה כבעלת הפוטנציאל הטוב ביותר לחיים מספקים יחדיו.

מה שלא הייתי עושה, זה לקנות מכונית משומשת בת כמה שנים טובות שאני לא הייתי מסוגל (או מאוד לא רוצה) להחזיק כחדשה ולקוות לטוב. ועוד אחת עם רקורד לא בדיוק מושלם כמו הבוקסטר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה על התגובות חברים,

רז - הבוקסטר היא חלום, הבעיה היא שאני נוסע יותר מדי (גם עכשיו כשקיצצתי בנסועה אני נוסע יותר מ30K ק"מ בשנה), אני פוחד אפילו לחשוב איך זה יתבטא בתחזוקה לבוקסטר.

roy - למה ה S2000 לא מתאימה לי?

המיאטה אכן עם 20 כ"ס יותר מהאודי שלי אבל יש לה הרבה פחות מומנט, בנוסף בצ'יפופ קל באודי שלי אני מקבל גם הספק גבוה יותר. בכל אופן - כוח זה גם עניין של תחושה ומומנט גבוה עושה את זה מצויין.

לגבי הSLK - היא יקרה, מאוד (כחדשה) ואוטומאטית, נכון, לא רשמתי אבל דרישת הסף היא רכב ידני (או DSG)...

זוגתי לא אוהבת BMW, אין לה בעיה עם רכבים גרמניים.

יגאל - תודה רבה! מה דעתך לגבי נסועה של 30K ק"מ בשנה? האם זה מוגזם מבחינת עלויות תחזוקה? (נגיד שעבור בוקסטר בת 4 שכבר גמעה כ60,000 ק"מ).

רועי - לגבי קשיחות המתלים: באודי שלי המתלים הוחלפו בבילשטיינים ואיבאך עם הנמכה של 30 מ"מ ואני שורד... אתה חושב שהS2000 תהיה קשיחה עוד יותר??? אני כן צריך יכולות קרוזין בסיסיות כי בסופו של דבר אני נוסע לא מעט.

אני כן מחפש את אותו ה X-factor שאמור להיות ב S2000, אני לא יודע אם הוא קיים במיאטה ואני חושש שאין לי מספיק נסיון בשביל לדעת את זה מנסיעת מבחן קצרה.

הEOS דווקא נשמעת כמו כיוון לא רע שלא חשבתי עליו, שאלת תם: זה לא גולף שעברה הסבה לנפתחת? (קרי - גמישות בגוף וכו'...) המחיר גם סביר - אני מאמין שאוכל "לריב" עם צ'מפיון ולעגל אותו לכיוון התקציב שלי.

תודה

עריכה:

זה בטח נשמע מוזר כשאני מחפש רכב עם X factor ומוכן לשמוע על EOS... מבחינתי המשוואה מורכבת מעוד דברים ואני מוכן לוותר על אותו X-factor שקיים בS2000 בשביל TT roadster (במידה והתקציב היה מאפשר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של טעם, אבל לדעתי לTT רודסטר יש לא פחות X-factor מלS2000. מצפיה בתמונות, היא בהחלט עשתה לי משהו.

אני לא יודע איך הS2000 תהיה לעומת האודי שלך, שגם במצב רגיל לא נחשבת לשיא הנוחות. זה לא שההונדה היא קטסטרופה בתור קרוזר, בטח שלא בתנועה עירונית, אבל לנסיעות בינעירוניות ארוכות הייתי מחפש משהו אחר.

אם אתה אוהב את האוטו שלך effortless, הS2000 היא ממש לא המכונה. בשביל להגיע לכוח צריך לעבוד קשה. האם תהנה מזה? האם אפשר להעביר ככה 30K לשנה? בשבילי התשובות הן "כנראה" ו"לא כלכך".

הנקודה היא, שבסקאלה שבין "בידור" ו"אמצעי תחבורה", הS2000 נוטה באופן משמעותי לצד הבידורי, מיאטה קצת פחות, וEOS צריכה להיות ממש באמצע.

לעניין הEOS, לא שמעתי טענות על קשיחות המרכב, כך שלא הייתי דואג מהבחינה הזו. אם אהבת את מה שהאודי שלך מציעה ואתה לא רוצה לזרוק את זה בשביל יפנית זנותית וצווחנית, זו בחירה מצויינת.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה במחירי תחזוקת הבוקסטר,גם לא ב30K לשנה,13 ליטר שמן מנוע מסוג משובח ועדיף כל 10K

הבעיה היא שהרכב פשוט לא סובל הזנחה או דיחוי בתקלות במיוחד במערכת הקירור

חלקי הבודי ברכב לא אמינים במיוחד מזכיר רמת גימור של גולף 4 ,ישנה נטיה לנזילות בחורף בחיבור בין גג הרכב למסגרת החלון וחלון הצד

אבל הרעש של המאוורר החשמלי בשעת תאוצה בנוסף לנהמת המנוע ,תגרום לך להוציא את מערכת השמע ברכב פשוט מיותרת!

מיקום המנוע ותצורת המערכת דורשת מכונאי אשר מכיר את הרכב על בוריו ,הכוונה היא גם בניקוז אויר מהמערכת הקירור

אישית אני חושב שהרכב אינו מתאים לארץ מבחינת אפקט BLING BLING ,פשוט נוצץ מדי ,מושך תשומת לב מיותרת

הBMW סולידית יותר ,והמיאטה בעלת פוטנציאל גדול יותר לשיפורים כאשר אתה הנהג נהנה מכל העולמות ,אמינות ,אחזקה,שפע של מידע,רכב סחיר,מחיר שפוי

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה, ואל תשכח לספר על התוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הבוקסטר יכולה לינשוך.

ROY-איך אתה יכול להמליץ על הSLK?

אומנם לא נהגתי באחת אבל היא לא מתקרבת לאיכויות נהיגה שמציעה ההונדה

ידידי אתה בכיוון הנכון-קח לך S2000,כמה שיעורי נהיגה פרטיים עם מדריך מיומן(מי אמר ליאור לוי?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...