Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה ברכישת roadster (התמקדות בפורשה בוקסטר)

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לזכור שעלויות האחזקה של בוקסטר משומשת הן בהחלט היסטריות - עשרות אלפי שקלים בשנה. S2000 תעלה פחות לאחזקה, רוב הסיכויים. יש לזכור ששתיהן בהחלט הרד-קור כלומר מיועדות לנהג שפוי או לנהג לא שפוי שיודע מה שהוא עושה :wink:

EOS יכולה להיות אופציה חביבה אם כי בהחלט חסר לה ה-EDGE שיש לאחרות. היא גם קצת יותר מדי גולף (מבפנים במיוחד) וזה אולי משהו שיפריע לך כי אני מרגיש שאתה רוצה שינוי...

בהחלט קח נסיעת מבחן גם על מיאטה. אולי תופתע לטובה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך אני יכול להמליץ על SLK?

הדור הקודם אומנם פחות מתנהג, אבל "יש לו את זה".

הדור הנוכחי, מעולה (לא נסעתי) ונכנס בתקציב.

אני לא מבין את ההמלצות ל-S2000.

לפי כל הבדשות שלו, ושירשורי העבר, זה רכב שלא יתאים לו.

אין כאן עניין של "פגיעה בכבוד" או ירידה עליו, ממש לא.

אל, בן אדם שנוסע על A3 TDI, שאוהב מומנט, פניות ארוכות ואחיזה.

בן אדם שמבחינתו הרכב הבא הקלאסי הוא TT.

זה לא בן אדם שיחפש את ה-S2000.

נראה לי שהרכב הזה עלה, רק בגלל שהוא רודסטר ויש לו עדנה לאחרונה.

רועי כבר כתב על ה"סקלה" של רכבים, אכן, ה-S2000 יותר בכיוון של ספורט-קשיחות-עבודה קשה-התגרזנות יומיומית.

לעומת האחרות.

זה לא הופך אותו לנהג פחות טוב, זה הופך אותו לנהג שהרצונות שלו מרכב הם כמעט הפוכים לנתונים של ה-S2000 (חוץ מעניין הגג).

אני חושב שהמיאטה קלאסית.

אם אתה רוצה ערך מוסף באוטו (נראה לי שכן, לכן קנית A3 TDI ולא גולף TDI), גם ה-SLK יכולה לעניין.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר ציין שהמיאטה לא כל כך קורצת לו עקב חוסר הכוח מול השותפות לקטגוריה.

ה S2000 יכולה להתאים לו מאוד - נכון, היא תוכננה יותר לכיוון הספורטיבי ובעקרון היא מכונית FUN, אבל אל תעשו ממנה איזו מפלצת שהיא לא, זה כבר הפך להגזמה.

כמה שהיא ספורטיבית, מוקשחת וחדה - אפשר להסתדר איתה מצויין באופן יום יומי (כמובן מתוך נקודת הנחה שאתה מחפש מכונית שתוכל לשרת אותך ביום יום ומצד שני להעלות לך חיוך ענק כשתרצה להשתחרר, בלי להתפנק יותר מדי).

לדעתי זה אחלה רכב ויש סיכוי גבוהה שיתאים לדרישותיו, אמנם - רק הוא יכול לדעת את זה, ולכן - שיעשה נסיעת מבחן עליה, יראה איך הרכב מתנהג ומפנק, ויחליט אם מתאים לו.

מה גם, שאני לא מבין מה ההמלצות למיאטה מתוך דאגה לנוחות היום יומית, גם המיאטה היא לא רכב מנהלים מפנק, ולפחות לדעתי במידה ולא תקשיח אותה ע"מ לשפר את ההתנהגות (בגרסאת ה NC, ושוב זה בא על חשבון הנוחות היום יומית) אז מה הטעם בזה?, מספיק שאין לה כוח מול האחיות לקטגוריה - עכשיו גם ההתנהגות לא תבלוט.

מה שאני מנסה להגיד הוא, שקשה מאוד למצוא רכב שמשלב בדיוק במידה הנכונה בין ספורטיביות לנוחות יום יומית, ואלו שני דברים שלרוב באים אחד על חשבון השני - ולכן, כל אחד צריך לחשב את השיקולים שלו.

לדעתי - קח את ה S2K לנסיעת מבחן, יכול להיות שתתמכר אליה :wink:

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מספיק ניסיון עם הרכבים המדוברים כדי להמליץ עליהם.

מה שכן - נסיעת מבחן לא חייבת להיות שעה או שעתיים.

ברגע שתבצע נסיעת מבחן קצרה ותצמצם את האופציות, זה בהחלט הגיוני לבקש יום או יומיים עם הרכב המדובר, בכדי להתנסות בו באופן שיותר תואם את השימוש הקבוע ברכב. אחרי הכל, 300 אש"ח זה סכום מכובד ביותר.

מהנסיון שלי, עם קצת שכנוע הדבר אפשרי (ואני אמרתי מראש שאני לא מתכנן לקנות את הרכב כרגע).

עריכה:

BLAVIE , בשרשור אחר בדיוק ציינת שלא נהגת בחייך בS2000- למה להטעות את הבנאדם ולאמר שניתן לחיות איתה ביום-יום?

מאיפה אתה יודע? (ולא - לחבר הכי טוב שלי יש אחת, זו לא תשובה מספקת, אנשים שואלים כדי לקבל תשובות מניסיון).

ראה את השורה הראשונה בהודעה שלי. חוסר ידע זו לא בושה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד שתי מתחרות נהדרות (אמנם לא מיובאות ארצה), אופל ספידסטר ולוטוס אליז (לאופל יש יותר סוסים).

אם תשקול יבוא אישי, אולי זה יכנס במסגרת התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מספיק ניסיון עם הרכבים המדוברים כדי להמליץ עליהם.

מה שכן - נסיעת מבחן לא חייבת להיות שעה או שעתיים.

ברגע שתבצע נסיעת מבחן קצרה ותצמצם את האופציות, זה בהחלט הגיוני לבקש יום או יומיים עם הרכב המדובר, בכדי להתנסות בו באופן שיותר תואם את השימוש הקבוע ברכב. אחרי הכל, 300 אש"ח זה סכום מכובד ביותר.

מהנסיון שלי, עם קצת שכנוע הדבר אפשרי (ואני אמרתי מראש שאני לא מתכנן לקנות את הרכב כרגע).

עריכה:

BLAVIE , בשרשור אחר בדיוק ציינת שלא נהגת בחייך בS2000- למה להטעות את הבנאדם ולאמר שניתן לחיות איתה ביום-יום?

מאיפה אתה יודע? (ולא - לחבר הכי טוב שלי יש אחת, זו לא תשובה מספקת, אנשים שואלים כדי לקבל תשובות מניסיון).

ראה את השורה הראשונה בהודעה שלי. חוסר ידע זו לא בושה.

בהחלט אני מודע לכך שחוסר ידע זו לא בושה, אמנם (לפחות לדעתי) לחבר מאוד טוב יש אחת וזו תשובה מספקת מאוד מכיוון שאני רואה את התנהלותו עם הרכב על בסיס יום-יומי, ולנסוע בה הרבה.

כמו כן, דרישותיו הכלליות מרכב של אותו חבר, שלי ושל גיבסון דומות עד זהות ולכן אני יכול להמליץ עליה מכיוון שגם אני בתור אחד שמתנהל הרבה ברכב הנ"ל, מפי אותו חבר - ומתוך מחשבה על כוונותיו של גיבסון חושב שהרכב יתאים לו מאוד.

זה לא שקבעתי עובדה שזה הרכב שמתאים לו ביותר, ועליו לקנות אחת כזו ולהישאר איתה עד סוף ימיה - המלצתי לו לקחת נסיעת מבחן, מכיוון שכמו שכתבתי הרכב יתאים לו מאוד לדעתי.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד שתי מתחרות נהדרות (אמנם לא מיובאות ארצה), אופל ספידסטר ולוטוס אליז (לאופל יש יותר סוסים).

אם תשקול יבוא אישי, אולי זה יכנס במסגרת התקציב.

זה ההמלצה לרכב יומיומי ?

מהר לכירופרקט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף, במיוחד לגבי האליז שנטולה מטכנולוגיה כל-שהיא ובלתי אפשרית להסתדרות לאדם בגובה רגיל ששוקל יותר מזבוב :wink:

מה גם שהאליז אינה רודסטר אז לא יודע במי היא מתחרה.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מפספס את הקשר לאליז?

בכל מקרה, זה לא שהS2000 נשכנית (כל מכונית עם מעטפת ביצועים כזו תנשך את מי שלא יודע מה הוא עושה, מתישהו).

היא פשוט קשה יותר ונוחה פחות ליומיום.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...