Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה ברכישת roadster (התמקדות בפורשה בוקסטר)

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנדר תמיד מדבר על עצמו בגוף שלישי ? :p

תלוי איזה בנדר נמצא בשליטה :roll:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שמוטי מדגים זו בדיוק הבעיה של רבים מרוכשי הרודסטרים - כאלו ששמים את ההגיון בצד, ולא רואים את החוויה בעיניים של שימוש יום יומי. אז מגלים שלפעמים, מכונית רועשת ולא נוחה זה לא מתכון טוב להעביר בו 30 אלף קילומטרים לשנה בגוש דן. במיוחד לא אם אתה בא מA3, ומחפש איזשהו ערך מוסף מעבר לחוויית הנהיגה עצמה.

יש מכוניות שמתפשרות בעניין הזה (S2000), ויש כאלו שלא (נגיד סדרה 3 קבריולה).

ויש לא מעט אנשים, כמו רבים מבעלי המיאטות, שבשבילם האוטו הוא המטרה ובשביל זה מוכנים לסבול מאי נוחות, וונדליזם וחוסר פרקטיות. זו גישה שאני מכבד ומוקיר, אבל היא לא מתאימה לכל אחד, ועל אחת כמה וכמה מי שיש לו 300K, ומחפש מכונית לעשות בה קילומטראז' לא מועט (שבגוש-דן, מיתרגם להרבה מאוד שעות באוטו).

הבעיה לדידי היא הפוכה, וזו אחרי שחייתי כמה שנים עם מיאטה NA בתור הרכב הראשון שלי.

הבעיה היא שחצי מההודעות שאני קורא נשמעות כמו איזה מסע הפחדה על כל אותן הרעות החלות שעולם הרודסטרים נגוע בהן, ורוב הזמן אותם המדווחים על הרעות החולות מעולם לא היו בעלים של רודסטרים.

כן, אני מסכים איתך, זה לא לכל אחד, אבל בינתיים אני לא קורא כאן יותר מדי תגובות של מי שהיה בעלים של רודסטר (ושים לב להבדלה הנכונה שייצרת בעצמך בעניין, בעלים ולא כאלו שרק נהגו) ושופעים תלונות על אותן הבעיות שציינת.

ולסיכום - איך אפשר לדבר על S2000 ל-EOS באותה השיחה?! :-P

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה אבל משום מה שחכתם מכוניות שיכולה להיות אופציה מעולה בשבילו

אני לא בטוח בדיוק לגבי המחיר שלה אבל זה פחות או יותר סביב בהתקציב שלך המכונית היא ניסאן 350 Z יש לה גם גירסאת רודסטר, בעלת מנוע בשרני במיוחד V6 בנפח 3500 סמ"ק שמפיק 300 כ"ס (אם אני זוכר נכון) הנעה אחורית כמובן . מבחינת יופי לדעתי היא מדהימה . אני הייתי ממליץ לך לברר עליה קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים,

לגבי הTT היוצאת - האם ב225 כ"ס יש משהו שאין ב180 כ"ס (מלבד הבדלי ההספק) ?

למיטב הבנתי הTT היוצאת לא בדיוק כיכבה בתחום השלדה (מתלים, איזון וכו'...). אני כ"כ טועה?

אגב - ה350Z לא רשומה בשום מקום, יש בכלל יבוא סדיר שלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Z350 ROADSTER- אין ייבוא סדיר שלה, אבל יש כמה כאלה בארץ ואני מניח שתוכל להביא אחת בייבוא אישי במידה ותרצה.

עוד הצעה, שאני יודע שהיא לא ROADSTER (אבל גם הEOS לא) -אודי A4 CABRIO.

עושה רושם שנהנת מהרכב כשנסעת בגרסאת הS4 שלו בארה"ב, אז למה לא בארץ ? :)

אמנם הS4 הרבה מעל התקציב, אבל 2.0T או אפילו 2.0TDI אמורות לשבת יופי בתקציב שלך...

(ואם אתה צריך עזרה עם המחיר באודי אתה מוזמן לשלוח ה"פ ;))

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הTT הישנה אמורה להיות לא ספורטיבית בעליל בגרסת הקבריולה (כן, עוד פחות מהקופה), בעיקר בגלל העדר קשיחות במרכב.

אישית, לא הייתי קונה אותה - זה באמת ללכת אחורה (או יותר נכון, באלכסון - אחורה והצידה).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כוח או רצון להיכנס לעובי הקורה בדיון הזה, אבל אציין מספר נקודות שחשובות (לדעתי):

1. הבוקסטר מאוד מאוד יקרה לאחזקה. מאוד מאוד. מחירי הביטוח מוםקעים ביותר, ונעים בין 30K לצרכן הפשוט ואולי אולי 20K או 15K אם סוכן הביטוח שלך ממש ממש צריך אותך. לשם השוואה - בS2000 זה עומד על כ8K ובמיאטה על 6 - 7.

תוסיף לזה מחירי טיפולים יקרים מאוד (אגן שמן של 10 - 13 ליטר שמן) ותקבל קרוב ל 1,000 ש"ח בכל טיפול - רק על השמן. מכר טוב שלי מחזיק אחת כזו מדגם S ואומר שמעולם לא היה לו טיפול (שגרתי) מתחת ל5K והיו גם כאלו של 10K.

2. S2000 זה עולם אחר. היא הרבה יותר קיצונית מהמיאטה אבל עולה רק מעט יותר לקנייה ולאחזקה.

3. מיאטה NC היא פוטנציאל טוב מאוד לשיפורים אטמוספריים, בעלות לא גבוהה (יחסית) אפשר להגיע איתה לתוספת הספק של כ 20% (סעפת מלאה, קיט יניקת אויר וכו') - וכל החלקים של מאזדה ספיד - מה שאומר שעדיין נשארת לך האחריות!

לכל רכב היתרונות והחסרונות שלו.

אני מחזיק רודסטר כבר קרוב לשנה, ביום יום, ועברתי איתה המון. לטוב ולרע. הגעתי למצב שאני בוכה בגללה, גם מעצבים וגם מאושר, חשבתי כמה פעמים למכור כשנשברתי בגלל וונדליזם, מצאתי את עצמי חושב עליה ימים שלמים רק בשביל לסיים את העבודה מוקדם ולנהוג בה, מצאתי את עצמי מסביר לכל המשפחה שלי למה קניתי רכב לי מקומות ישיבה או תא מטען, שהביטוח שלו יקר, הפרקטיות שלו מוטלת בספק, והוא אפילו לא כ-ז-ה חזק.

אבל גם מצאתי את עצמי שורף טנק דלק שלם בנס הרים תוך כמה שעות, מחפש חניונים ריקים בימים גשומים באמצע הלילה, פותח את הגג באמצע פקק באיילון פשוט כי זה כייף, ונוסע על כביש 5 במהירות אל חוקית בעליל עם גג פתוח, מטאליקה ברקע, וגשם זלעפות באמצע הלילה.

רודסטר זה משוה שונה. לטוב ולרע. לא משנה באיזה רודסטר תבחר, תמיד יהיו אלו שיגידו לך "אבל למה לא קנית את זה ולמה לא את ההוא".

ובסוף תמיד יעמוד לידך איזה ילד עונדה ברמזור ויגיד "אבל האימפרזה של אח שלי טוחנת אותך!"

תעשה נסיעות מבחן, תשב ותחשוב מי נכנסת לך הכי טוב ללב.

תתביית על אחת, תחפש אותה טוב טוב, ותמצא את זו שתעשה לך חיוך של ילד בן שלוש כל בוקר כשתיכנס אליה.

זה מה שהכי חשוב ברודסטר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונוסע על כביש 5 במהירות אל חוקית בעליל עם גג פתוח, מטאליקה ברקע, וגשם זלעפות באמצע הלילה.

פנטזיה של כולנו...

מילא לנסוע במהירות מופרזת על כביש רטוב .

מילא להרגיש קור מוות בגלל הרוח .

אבל לא הרגשת כמו מטומטם כשכל הרכב התמלא מים ?

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שלא נסעת ברודסטר מימייך... (ביום גשום, כן?)

מעל למהירות מסויימת לא נכנסות טיפות לתא הנוסעים, הן נופלות על השמשה או עוברות לאיזור הזנב, אתה נשאר יבש לגמרי. כל פנים הרכב היה יבש לחלוטין.

יכולים להעיד אלו שיצא להם לנהוג כך.

מהירות תלת ספרתית - אתה יבש.

חימום על כמעט מקסימום לרגליים - חם לך. לא נעים, לא "פסדר"... חם לך!

בדוק פרוק ונצור. חווייה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגמרי...

הכתפיים שלי הצליחו לחטוף כמה טיפות, אבל בעיקרון, רוב הגשם לא נחת עליי...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה אתה עושה עד שאתה מגיע למהירות תלת-ספרתיתי ?

או מה קורה כשיש רמזור אדום ?

או מה קורה כשעוצר אותך שוטר ?

או מה קורה כשאתה רוצה לחזור הביתה ועדיין יורד גשם?

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרטב 8 וקצת שניות.

עושים את זה רק בכביש מהיר.

משתדל שזה לא יקרה.

עוצר איפשהו בצד ומעלה את הגג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיבסון חבר, לרוב כשמישהו כותב בכותרת שהוא מחפש roadster הוא באמת מחפש roadster; ולמרות זאת, בטוח עלתה במוחך המחשבה על הS3 החדשה. מה דעתך?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...