Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה ברכישת roadster (התמקדות בפורשה בוקסטר)

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. הTT החדשה דווקא כן ספורטיבית.

2. הSL עולה בין פי 3 לפי 5 מהתקציב שלו. אם הייתי חושב שאתה צוחק, לא הייתי מציין את העובדה התמוהה הזו, אבל לצערי אתה נשמע רציני.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התכוונת אולי שאין השוואה בין מיאטה לרכבים אחרים. כי לרוב, רודסטרים הם בסך הכל גרסאות של מכוניות סגורות.

אני זוכר שאתה טענת שקנית מיאטה למרות הגג הנפתח, מה שאומר שיש איזושהי זליגה בין כאלו שמחפשים רודסטרים וכאלו שמחפשים מכוניות ספורט.

יש אנשים, ואני ביניהם, שקודם כל שופטים מכונית לפי מה היא עושה להם אמוציונלית ורק אחרי זה טורחים לסווג אותה לפי נישות.

ויש כאלו שמחפשים רודסטר. מילא.

איזו רודסטר היא גרסה סגורה של רכב אחר?

ה TT כן, אבל הבוקסטר, ה S2K, המיאטה, ה SLK, Z3, Z4 ...?

אני אכן קניתי אותה למרות הגג, שראיתי בו חיסרון.

עדיין הייתי מעדיף רכב שנותן את כל מה שהמיאטה נותנת אבל עם גג סגור.

אבל, באיזשהו שלב, אחרי לחץ חברתי כבד, למדתי להנות מזה.

ומה אני אגיד לך?

פעם בשבוע יוצא שאני פותח את הגג מרצוני החופשי בלי שאף אחד מבקש / דורש ממני.

יש נסיעות שפשוט כייפיות יותר עם גג פתוח.

אם רכב לא גורם לך לחיוך של ילד בן שלוש כל בוקר - מיותר לקנות אותו. לדעתי לפחות. אבל אני אל טוען שאני יותר בוגר מילד בן שלוש בקטע הזה... :-P

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אשמתי - התכוונתי לקבריולה ולא רק רודסטרים במובן הקלאסי של המילה (מכונית קטנה עם שני מקומות וכו', כלומר, מיאטות...).

אני מסכים שלגג פתוח יש ערך אדיר. פשוט עד שמגיעים לאיזור ה400 אלף שקל, צריך לעשות פשרות בשביל הגג הזה - משם כבר קצת יותר קל.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבריולט אינן מכוניות ספורט, הן כבדות לרוב, בעלות שלדה רכה לרוב, ומכילות יותר מדי נוסעים :twisted:

רכב ספורט כשמו כן הוא - קטן, קל, מנוע שמזיז טוב את השלדה, הנאה נכונה, דיפ' מוגבל החלקה, מקום לנהג ול"נהג משנה".

יותר מזה באמת שלא צריך :-D

אבל, בשביל לחיות עם זה ביומיום יש מחיר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לפי הזמנה, מYnet באהבה (?) - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3382411,00.html

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ספורט כשמו כן הוא - קטן, קל, מנוע שמזיז טוב את השלדה, הנאה נכונה, דיפ' מוגבל החלקה, מקום לנהג ול"נהג משנה".

פחחחחח, ובלי LSD זה לא רכב ספורט?!

בכלל לא נסחפת...

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הTT החדשה דווקא כן ספורטיבית.אולי , אבל לטעמי היא עדיין יותר צעצוע , אישית אני לא כ"כ אוהב את קונצרן VAG , וחוץ מהקוואטרו הראשונה שלה וזו שהייתה בראלי (ודרך אגב האינטגרלה הראתה לה מה זה להיות בראלי , אבל זה נושא אחר) לא נראה לי שיש בשורות מהקונצרן הזה

2. הSL עולה בין פי 3 לפי 5 מהתקציב שלו. אם הייתי חושב שאתה צוחק, לא הייתי מציין את העובדה התמוהה הזו, אבל לצערי אתה נשמע רציני. הכנסתי אותה כי רציתי להדגיש שכמות הרודסטרים ששווים משהו הוא די קלוש , על מכוניות ספורט הייתי יכול למלא רשימה יותר גדולה , אבל רודסטרים ?!! אישית לטעמי האישי זה או המיאטה (ויש לה בעיה של אוטומט [ אני חייב אוטומט] די גרוע) או המרצדס (ולה יש בעיה כספית :lol: , עד אשר אזכה בלוטו)

ודרך אגב בכתבה ציינו גם את הבמוו סידרה 3 וסידרה 6 וגם ה Z4 , אנני יודע את מחירן אבל אולי ה3 תכנס בתקציב ה6 והZ לא נראה לי (אבל ניתן בהחלט להוסיפן לרשימה )

ולגיבסון , אנני חושב שתיבה אוטומטית של 6 או 7 שיש במרצדס נופלת מהDSG של VAG (למרות שלא ניסיתי את שתיהן ) , אז אולי כדאי שתבדוק , את זה לפני שאתה שולל

ודרך אגב אשמח לשמוע מה באמת חושבים על זה מומחי הפורום , כי לי יש מגבלה שאני חייב אוטומט

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה: לא ניסיתי את התיבות האוטומטיות של מרצדס, בגלל אופי הפעולה של ממיר המומנט ואובדן הכח אני מאוד בספק אם יש גיר אוטומטי מבוסס ממיר מומנט שמתקרב לDSG, חוצמזה שאני מעדיף ידני על אוטומאטי (לא DSG).

לגבי הZ4 - הלוואי, האשה לא אוהבת והטילה ווטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה: לא ניסיתי את התיבות האוטומטיות של מרצדס, בגלל אופי הפעולה של ממיר המומנט ואובדן הכח אני מאוד בספק אם יש גיר אוטומטי מבוסס ממיר מומנט שמתקרב לDSG, חוצמזה שאני מעדיף ידני על אוטומאטי (לא DSG).גם אני , אבל לי אין יכולת בחירה בנושא , ומאידך קונצרן VAG נמצא אצלי בווטו (אישיי:lol: ) ולכן עלי להתבונן על תיבות אוטומטיות המאפשרות שינוי ידני

לגבי הZ4 - הלוואי, האשה לא אוהבת והטילה ווטו.אז לדעתי או שתחסוך למרצדס או המיאטה

דרך אגב אם כמובן מותר לשאול מדוע באמת היא מטילה ווטו על במוו ? אם זה לא אישי מידי ?

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נוהג עכשיו ברכב מקונצרן VAG ועושה רושם שהוא נהנה מהרכב..

אני לא רואה סיבה לשלול רכבים של הקונצרן הזה בגלל שאתה לא אוהב אותם.

עדיין - זו הקנייה שלו והכסף שלו, לא שלך.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב אם כמובן מותר לשאול מדוע באמת היא מטילה ווטו על במוו ? אם זה לא אישי מידי ?

בברכה יהודה

זה לא אישי בכלל, היא פשוט שונאת את העיצוב שלהם, במיוחד את ה Z4... (אני חושב שהZ4 מדהימה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נוהג עכשיו ברכב מקונצרן VAG ועושה רושם שהוא נהנה מהרכב..

אני לא רואה סיבה לשלול רכבים של הקונצרן הזה בגלל שאתה לא אוהב אותם.לא הייתה עיצה בשבילו , אמרתי כי שאלתי שאלה אישית לגבי על אותו נושא (התעלקתי על השירשור שלו לרגע)

עדיין - זו הקנייה שלו והכסף שלו, לא שלך ללא שום ספק , ואם זה לא בסדר שהתעלקתי אני מצטער.

ולגיבסון אולי תראה לה את העיצוב של ה3 הפתוחה ושל ה6 (אנני יודע מה מחירה אני מניח שהרבה יותר מהתקציב ) ואולי זה ישנה את דעתה (או ששמא אני מתפרץ לדלת פתוחה וכבר ראתה )

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא ראתה, כשהשכרנו את הS4 הפתוחה במיאמי היו במחלקת ה prestiege עוד כמה פתוחות כולל סדרה 3 וZ4, היא בכלל לא התלהבה.

בכל מקרה - לחסוך לSL זה לא ריאלי, רק אידיוט קונה רכב בשקל האחרון שלו. התקציב שהגדרתי (סביב ה300K) משאיר אותי עם מספיק כסף למחייה, לטיולים ולשאר התחביבים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...