Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה ברכישת roadster (התמקדות בפורשה בוקסטר)

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים,

ביד 2 יש בוקסטר S ידנית שנת 2001, הרכב נמצא בסוכנות והמוכר רוצה מעל מחירון (מחירון לוי יצחק משוקלל: 215K הוא רוצה 245K בטענה שרכבים כאלה נמכרים במחיר גבוה מהמחירון).

הוא מוכן לדבר (קצת) על המחיר, ההפרש מהתקציב שלי משאיר לי רזרוות לא מעטות לסבסוד הביטוח הגבוה והאחזקה היקרה בשנים הקרובות (בתקווה ולא יקרה נזק חריג).

מה אתם הייתם עושים??? אחד החלומות הכי רטובים שלי זה להיות בעלים של פורש, האם כדאי לרדת מהעץ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבוקסטר באמת נמכרת מעל מחירון בדר"כ, אבל חשוב מאוד לוודא את המצב שלה. כמה ק"מ? מה מצב המנוע והגיר? מה מצב הגג? שמעתי על שני מנועים שהלכו בבוקסטר - עלות ההחלפה קטסטרופלית.

הביטוח מאוד גבוה - מעל 10K בקלות. עלויות טיפולים כפי שנאמר לך כבר - אדירות. רפידות בלמים עולות 1000 שקלים לזוג. שמן מנוע עולה סביב ה-1000 להחלפה. שעתון הטיפולים מאוד גבוה וכפי שאתה מתאר לעצמך - שעת עבודה היא לא זולה כלל.

גם הדלק לא זול עם צריכה ממוצעת גבוהה מאוד - בטח גורם משמעותי יותר ממה שאתה רגיל באאודי דיזל שלך.

קח בחשבון הוצאות של 3000-4000 שקלים בחודש לפחות (תלוי כמה אתה נוסע).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוותרים על חלומות כלכך בקלות, אם זה מה שאתה רוצה , לך על זה.

יודע מה, אפילו לשנה אחת בלבד, תגדיר לעצמך שאתה הולך להחזיק את הרכב שנה .

נכון, יעלה כסף. אבל גם ליסוע לחו"ל עולה הרבה כסף ואנשים עושים את זה דיי הרבה.

ליסוע יום יום בבוקסטר נישמע לי תענוג שלא כדאי לפספס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יד שלישית עם 110,000Km. שנת 2001, אני לא יודע מה מצב הרכב ואין לי את הידע הטכני להבין את זה בעצמי.

האם זה מוזר שרכב כזה הגיע לסוחר או שזה מקובל ברכבים מהסוג הזה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תשכח לתת סיבוב לחברים שלך, שכבר בתחילת השרשור המייגע הזה המליצו עליה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים רבים המחזיקים ברכבים יקרים אל רוצים את בלבול המוח שבמכירת הרכב, הולכים לסוכנות של דוד שלהם מהמרינה בהרצליה ומשאירים שם את הרכב.

יש לבדוק שבעתיים שכן עדיין מדובר בסוחרים, אבל זה יותר הגיוני שרכב יקר יהיה אצל סוכנות מאשר רכב סחיר בשוק.

לדוגמה - מתאמן שלי השאיר את הבוקסטר שלו אצל סוכנות ורכש 911 פשוט (ואלו מילותיו) "כי אין לי כוח לילדים בני 17 שיתקשרו לשאול אותי מה המחירון שלה".

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עידכונים:

המנוע חדש (הוחלף לחדש), הגג במצב מצויין (כך הוא אומר) והרכב ללא תאונות בכלל (עבר תיקוני צבע קלים בלבד ללא החלפת חלקים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה בוקסטרים יד שניה למכירה ישירות מהסוכנות של פורשה מלקוחות שעשו TRADE-IN לרכב חדש.

נראה לי עדיף על "סתם" סוחר רכב.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והמנוע באמת חדש (אני מניח שכמובן תדרוש לראות קבלות ושטר מכר ותאמת אותם) אז מבחינת המנוע יש לך שקט יחסי, את הגג תבדוק בקפידה כי המערכת שם תעלה קרוב לוודאי המון כסף, בקשר לתאונות - את זה תבדוק בבדיקה.

כמו כן, כדאי ללכת למכון בדיקה רציני ביותר מאחר וברכב כזה כמו בכל רכב יכולים להתעורר דברים שלא עלו עליהם בבדיקה רק שכאן זה יעלה לך (עשרות) אלפי שקלים יותר - ממה שקראתי בפורום המכון שבו Kompy עובד מאוד רציני (אם אני לא טועה קומפיוטסט באיזור התעשייה הישן בראשון לציון).

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעתו של שלומי ,אם לא נחלום פשוט נמות!

הבדיקה במכון הבדיקה לרכב זה היא רק כחותמת גומי ,בדיקה של הרכב הנל חייבת להתבצע על ידי מכונאי אשר התמחה ברכב עקב מבנהו השונה מיקום המנוע צנרת הקירור מצננים ישנן מספר נקודות תורפה ומערכות (לדוגמא מערכת הספוילר האוטומטי)בדגם אשר הוא יודע בודאות היכן לחפש ומחירי תיקון

רכב במחירונים אלו מעלה חשש לזיופים הן מחו"ל והן בארץ ולכן חשוב שהאיש (הבודק) יכיר כל פרט ופרט ברכב ,בדיקת היסטוריה חובה

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי 8),

הייתי מתיעץ ומוצא טכנאי הכי תותח ברכב הזה ומזמין אותו בתשלום.

שיקח אפילו 500 ש"ח - אבל תדע שזה לא חתול בשק ותוך שבועים לא יכרוס הרכב.

הוחלף מנוע? זה לא אינדיקציה שזיXנו את הרכב עד הסוף?

נראה לי כדאי לבדוק טוב טוב גם את הגיר.

אולי אפילו לבקש 3-6 חודשי אחריות.

וגם - נראה לי כדאי להתיעץ במועדון פורש המקומי (יש כזה, נכון?)

בהצלחה,

גנאדי

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד שלישית?

זה הרבה.

לא הייתי מוציא כל כך הרבה כסף על רכב בן 6 שנים יד שלישית שכנראה נהגו בו לא בעדינות (הוחלף מנוע). לך על משהו חדש יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר סטיג , רכבים יקרים ומפוארים כמו פורשה , BMW , מרצדס , יגואר , וולוו , אאודי ושאר חברים , ידועים כרכבים שבעליהם מחליפים ידיים מהר , בין אם מסיבה כלכלית , בין אם אדם שמתחדש כל X שנים , ובין אם חשב שהרכב מתאים לו , ואחרי חודש הבין שלא .

זו לא סיבה לוותר על רכב .

בנוגע להערה על המנוע , מדליק נורה אדומה , אבל כבר ציינו בשרשור שהייתה טעות בהוראה שימוש בשמן שגוי , ועקב זאת היו נזקים . יתכן ובזה מדובר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד שלישית לרכב ספורט בן 6 זה לא כל כך הרבה.

העובדה שהוחלף מנוע לא אומרת שנהגו ברכב באופן לא עדין. יש המון סיבות להחלפה ואני משוכנע שהוא יוכל בסופו של דבר לוודא את הסיבה המדויקת.

כמו שאמרתי קודם, עלויות האחזקה גבוהות מאוד, אבל אני אוסיף ששלומי כנראה צודק, ואם זה באמת חלום שאתה מרגיש צורך להגשים, עשה זאת ומקסימום תמכור עוד שנה שנתיים (בדיוק כמו ששלושת הבעלים הקודמים עשו).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...