Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנושא צ'יפ לרכב

a.s
שימו לב! השרשור הזה בן 6297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי הונדה סיוי 2006 5 דלתות החדשה

גיר I-SHIFT

140 כוח סוס

1800 סמ"ק

אני ממש לא מבין בעניין הצ'יפים אבל מישהו שפגשתי אמר לי שהוספה של הדבר הזה למכונית וגם פילטר אויר לטענתו, תשפר לי את הביצועים באופן משמעותי.

זה נכון?

אם כן, איזה סוג אני צריך ואיפה עדיף לקנות ולהרכיב?

והאם זה עלול להרוס לי את המנוע לחלוטין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם במכוניתך מנוע עם טורבו אז הצ'יפ יתן אפקט טוב אך במנוע אטמוספרי רגיל (ללא טורבו) אין טעם בהתקנת צ'יפ.

האם במכוניתך יש טורבו?.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במנוע אטמוספירי מוצלח כמו שיש לך צ'יפ לא יוסיף הרבה.

צ'יפ בתוספת פילטר אויר יכול אולי להוסיף לך תגובת דוושה טובה יותר וכמה כ"ס.

לגבי טורבו - זה אפשרי, גם בבניה פה בארץ (יש כמה פרוייקטים יפים) או בהזמנה של קיט מחו"ל. ובשיפור כזה השמיים הם הגבול מבחינת כ"ס.

קח בחשבון שזה סיפור יקר מאוד (יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים) שיכול לפגוע בשימושיות של הרכב, להקפיץ את עלויות הדלק והאחזקה בצורה דרסטית ושאתה מדבר על רכב שעדיין נמצא במסגרת האחריות והיא תבוטל כתוצאה מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש טעם

ציפ (כלומר ניהול מנוע) משופר ברכב כזה יתן לך הרבה (כן,גם בלי טורבו)

לידיעתך יש לך רכב עם (הרבה) אפשרויות שדרוג :mm_wink:

דבר איתם http://eanda-autosport.com/

בהצלחה

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אחי **כותב ההודעה הוא לא אחיך, קרא את כללי הפורום** מקוה שאתה צודק, ושהחנולת הזאת אמינה ומקצועית כי אני אלך אליהם לבדוק את העניין

מה צריכה להיות העלות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אפשר להחליף צ'יפ - הרכב חדש ובאחריות, ויש סיכוי שהצ'יפ יבטל אותה או אפילו יפגע במשהו. בצירוף העובדה שהתמורה שלו אפסית - זה די מיותר. באשר לאגזוז - גם תמורתו אפסית (מלבד רעש) וגם הוא יכול לבטל אחריות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה סקורניס, שיגעת אותי עכשיו אז הלכתי לחפש את השרשור הישן שלך :twisted:.

לא רק שלא ביצעת החלפה של כל האגזוז, בסה"כ רוקנת את הממיר שזה פחות מהחלפה של כל האגזוז, ואני מצטט אותך -

טוב חברים, חזרתי מהמוסך.

עם אוטו שונה.

אתם בטח חושבים שאני מגזים כאן, ואתם בטח צודקים - אבל העיקר ההרגשה, לא? אני מרגיש שבכמה מאות בודדות של שקלים עשיתי שינוי משמעותי למדי לאוטו.

זה מתחיל בסאונד. אם לוחצים עד חצי דוושה בערך זה נשמע כמעט אותו דבר. ברגע שנותנים לחיצה בריאה זה נשמע כמו מכונית מירוץ! מין רעש ספק חלול ספק מתכתי כזה, אבל לא מהסוג הרע, אלא מהסוג המלהיב. גז ביניים תוך כדי דאבל קלאץ' נעשה חוויה אחרת!

ודבר שני, לא פחות חשוב - המומנט. אני מרגיש שקיבלתי פתאום עוד איזה קג"מ אחד לכל אורך טווח הסל"ד. אין לי דרך לכמת את זה ריאלית, או באמצעות נתונים נניח, אבל ככה זה מרגיש. האוטו פשוט מרגיש חי יותר, כאילו היה בשנת חורף עד עכשיו. הריצה בסל"ד מהירה יותר ויש דחיפה חזקה יותר בגב. זה מורגש בעיקר בהילוך שלישי, שבאוטו שלי תמיד היה נפילה גדולה יחסית לעומת השני וחסר קצת "פאנץ'".

ואם מישהו תוהה מה נעשה בסוף - אם תביטו על האיור שמוטי העלה בעמוד הקודם - מדובר על התחתון - בניית מעין צינור בתור הממיר עם חורים.

רוני

אם אז חזרת "עם אוטו שונה" מהמוסך, איך זה שהיום "התמורה אפסית"?! :shock:

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...