Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנושא צ'יפ לרכב

a.s
שימו לב! השרשור הזה בן 6297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוט'קה, אולי לא הדגשתי כאן אבל כוונתי הייתה להחלפת הדוד האחורי בלבד (מה שעושים 90% מאלו שמדברים על "אגזוז"). במקרה זה ההבדל באמת מזערי במרבית המקרים. כאשר מדובר בכל סעפת הפליטה זה משהו אחר (וגם כשמדובר בריקון ממיר לרכב מיושן).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בהחלפה של כל צנרת הפליטה מהסעפת ועד לסופית כדי לייצר הבדל ברכב אטמוספרי.

כמובן שככל שתחליף יותר כך תוכל להגדיל את השיפור, עם זאת גם החלפת דוד אחורי בלבד עשויה בהחלט להוביל לשיפור בביצועים.

זה השממיר שלך היה ממיר ישן לא שונה בהרבה מדוד אחורי ישן.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיש הבדלים בין רכב לרכב, אבל תסכים איתי שהחלפת הדוד האחורי בלבד היא משמעותית פחות יעילה מהחלפת כל מערכת הפליטה?

בנוסף, מאוד יכול להיות שבמערכת פליטה ישנה, הממיר סתום, למשל, וריקונו יכול דווקא לתת הבדל משמעותי, אולי יותר מברכב חדש. לא?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם אתה טוען שהחלפת דוד אחורי בלבד במכונית חדשה ישפיע על הביצועים באופן מורגש? יש לכך סימוכין? (ולא "תוספת של 3.5 כ"ס ב-5500 סל"ד")

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, רוני, ואם קראת אי פעם הודעות שלי בנוגע לשיפורי רכב (אני מקווה שיצא לך :-P) אתה עלול לדעת בשלב זה שדעתי היא שכל מקרה הוא לגופו.

אני בטוח שיש לא מעט מכוניות חדשות לגמרי מפס הייצור שהחלפה של הדוד האחורי שלהן בלבד תניב כוח.

לא כל רכב תוכנן לייצר את מקסימות הכוח האפשרי שלו כשהוא יוצא את דלתות המפעל.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הכוונה באופן ניכר?

מוטי עם כבר בממיר עסקינו, האם ידוע לך איך הממיר משפיע על תופעת הגלים במנועים? (האם הוא בולע אותם)

כי אם כן אזי, כבר אין משמעות לתצורת הדודים שבאים לאחר הממיר פרט לאחוז השקט שהם מייצרים.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שכל מקרה לגופו, אבל אני מדבר כעת על המקרה הכללי, והשאלה היא גם כמה כוח או יותר נכון מה ההבדל הריאלי.

כתבות שלך על שיפורי רכב? אני לא יודע על מה אתה מדבר :twisted::roll:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן, הרמן ידידי, לדודים שבאים אחרי הממיר קוראים באנגלית Resonator ו-Muffler.

נכון שבאנגלית זה יותר הגיוני מאשר בשפת אגזוזני ישראל "נקניק", "בייגלה", "שווארמה בפיתה" או איך שהם לא רוצים לקרוא לחלקי מערכת הפליטה בארץ :lol:.

לא הבנתי אם כוונתך היא לשאול אם יש לדודים שבאים אחרי הממיר חלק בניקוי הזרם הפליטה מהגזים הרעילים שהממיר מנקה, אם זו השאלה אז התשובה היא למיטב ידיעתי לא, אין להם חשיבות מלבד השתקת המנוע.

רונלד - אין מקרה כללי ולכן אין מקום לנסח כלל.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן, הרמן ידידי, לדודים שבאים אחרי הממיר קוראים באנגלית Resonator ו-Muffler.

נכון שבאנגלית זה יותר הגיוני מאשר בשפת אגזוזני ישראל "נקניק", "בייגלה", "שווארמה בפיתה" או איך שהם לא רוצים לקרוא לחלקי מערכת הפליטה בארץ :lol:.

לא הבנתי אם כוונתך היא לשאול אם יש לדודים שבאים אחרי הממיר חלק בניקוי הזרם הפליטה מהגזים הרעילים שהממיר מנקה, אם זו השאלה אז התשובה היא למיטב ידיעתי לא, אין להם חשיבות מלבד השתקת המנוע.

רונלד - אין מקרה כללי ולכן אין מקום לנסח כלל.

מוטי

אני מבין שאין להם חלק בניקוי הגזים, אבל ידוע לי שבמערכות ללא ממיר (מערכות פליטה ספורטיביות של פעם)

מבנה הדוד היה משפיע על הלחץ החוזר, ועל כן היית יכול להגיד שהדוד האחורי משפיע על הביצועים.

כיום אני לא ממש בטוח שיש לזה משמעות.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...