Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפתעה ירושלמית אמיתית

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 6036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טריומף TR250 - גוף של TR4-IRS, עם מנוע 6 בוכנות 2.5 ליטר, שאח"כ הותקן גם ב-TR6.

זהו למעשה מין דגם-ביניים, עם הגוף הקלאסי, אבל עם המנוע החזק. נדיר יחסית, ומבוקש מאד.

TR250 היתה למעשה הגירסה האמריקאית עם הקרבורטורים של ה- TR5 המוזרקת שנמכרה באירופה.

פרטים נוספים על משפחת ה-TR, בכתבה הבאה (בעברית...):

http://www.classiccar.co.il/articles/article.asp?A_ID=294

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי רן,

אין את מס' הרישוי כך שאני לא בטוח אם זה הרכב של חבר שלי. (שלח לי בה"פ ואז אוכל להיות בטוח).

אבל אם זה כן הרכב , אז הוא נרכש בשנת 1990 ע"י בחור בשם ב. ז. (השם המלא שמור במערכת) וזה כפי שציין ידידי קובי

TR-250 שעבר שיפוץ מקיף עם דגש על המילה מקיף בהרבה הרבה כסף מא' עד ת' כולל מזגן. לפני מס' שנים הוא טייל עם הרכב באנגליה.

למיטב ידיעתי הרכב מוצע למכירה אך המחיר גבוה מאד.

1965 MGB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.I think that this car was for quit a long time for sale on Classiccar.co

לא - המכונית שהוצעה למכירה בקלאסיקאר היתה TR4 (אותו גוף, אבל מנוע 4 צילינדר, בנפח 2100 סמ"ק).

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

עכשיו, אחרי כמעט שנה שמתי לב שתמונות של הרכב שלי פורסמו בפורום.

אז קצת פרטים לכל מי שמעוניין,

הרכב הוא באמת טריומף TR250, מודל 68, (יוצר בין 67 ל 69). הרכב בבעלותי משנת 1990 ואני יד שלישית.

מעולם לא הצעתי את הרכב למכירה ולא נראה לי כרגע באופק אופציה כזו.

את הרכב שיפצתי במשך שנתיים, החל מפירוק כללי של הכל עד למצב שילדה ואז בנייה מחדש של הכל עם דגש על מקוריות.

זה לא שאין שיפורים ברכב אבל זה קרה רק כאשר זה לא פגע במקוריות הכללית

בעבר יוצרו מזגנים לרכב הנ"ל אך לצערי, עד לרגע זה, זה הדבר היחידי שעוד לא הצלחתי לשים ידי עליו.

אשמח לענות על שאלות נוספות במידה ויהיו לכם כאלו.

בברכה - ברי ז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו, אחרי כמעט שנה שמתי לב שתמונות של הרכב שלי פורסמו בפורום.

אז קצת פרטים לכל מי שמעוניין,

הרכב הוא באמת טריומף TR250, מודל 68, (יוצר בין 67 ל 69). הרכב בבעלותי משנת 1990 ואני יד שלישית.

מעולם לא הצעתי את הרכב למכירה ולא נראה לי כרגע באופק אופציה כזו.

את הרכב שיפצתי במשך שנתיים, החל מפירוק כללי של הכל עד למצב שילדה ואז בנייה מחדש של הכל עם דגש על מקוריות.

זה לא שאין שיפורים ברכב אבל זה קרה רק כאשר זה לא פגע במקוריות הכללית

בעבר יוצרו מזגנים לרכב הנ"ל אך לצערי, עד לרגע זה, זה הדבר היחידי שעוד לא הצלחתי לשים ידי עליו.

אשמח לענות על שאלות נוספות במידה ויהיו לכם כאלו.

בברכה - ברי ז.

אוטו יפיפה, אבל למה לחנות על המדרכה?

דן "הקטנוני" ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים הייתה כתבה בעיתון על כמה רכבים קלאסיים והמכונית הזו הופיעה שם במלוא הדרה, בעל הרכב סיפר על השיפוץ ודווקא צויין שם שהיא מוצעת למכירה ב- 60,000 $. היו שם גם עוד מכוניות יפות כמו שברולט קדילאק ואם ג'י.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

$60,000 ?? אתה בטוח שלא 6,000$?

למיטב ידיעתי הרכב במצב חדש לא עולה כ"כ הרבה. ב-60,000$ אתה יכול להביא בוגאטי ישנה במצב טוב =\

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

$60,000 ?? אתה בטוח שלא 6,000$?

למיטב ידיעתי הרכב במצב חדש לא עולה כ"כ הרבה. ב-60,000$ אתה יכול להביא בוגאטי ישנה במצב טוב =\

בדוק את עצמך שוב...רכב כזה במצב טוב שווה המון, אם תשכלל עלות רכישה והבאה לארץ של אחד כזה תופתע, יתכן והסכום קצת גבוה, אבל מצב הרכב והנדירות שלו בארץ, עושות אותו לרכב מיוחד, נק' הפתיחה גבוה אבל אני מניח שיהיה מו"מ ותימצא נק' האיזון-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...