Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רבותיי שימו לב

EYAL6.1
שימו לב! השרשור הזה בן 7874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש איזה קישור לתמונות כדי שנוכל להתרשם, או לפחות רשימה של ציוד?

אייל, בהתחלה חשבתי שזה אתה ... :roflmao:

נוכל להתרשם עם כתובת.. :p סתם סתם..

רשימה של הציוד יהיה אחלה :)

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרר הכל של לאנזר...ועוד VIBE.

גם סאב של לאנזר????לא אהבתי אותו ביכלל.

אם אפשר רשימה של דגמים אשמח ואיזה DVD?

האמת לא הייתי שם באוטו 5.1 ביכלל הגנבה של הציוד מפחיד אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא ה-dvd לרכב,ולי עוד יש ילדים קטנים... שם להם סרט ויש שקט... אבל

תכלס באוטו זה נראה לי מאוד מאוד יקר אם רוצים גם נגן dvd

שינגן מוזיקה באופן איכותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב התייאשתי מהזמן שלוקח להעלות את התמונות האלה.

לפי דעתי DVD ברכב זה רק אם יש לך ילדים, או שיש לך כבר מערכת מעולה, עם מגברים טובים ורמקולים טובים ואתה רוצה לעשות עוד משהו בשביל הכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמים ציוד כזה באוטו שלא נוהגים בו...

כמו פולו קלאסיק (המקרה בתמונות אלו...)

או ג'יפים למיניהם...

מיותר במכוניות ספורטיביות, לא?

התקנה חמודה נעשתה בתא המטען.

מי התקין? הסאב מעוגן לאנשהו? :?:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הדגמים ישנם באוטו

4 מגברים של LANZAR

VIBE 240 400W

סאב לאנזה VIBEPRO121 800W

מסך קבוע של לאנזה .

ה DVD של SHINON JAPAN

שזה ממש דבר פצצה באוטו לפי דעתי מרגיע את הילדים

ובמיוחד בארץ במצב פקקים אין סופי בה מעביר את הנסיעה ממש בכיף

תאמינו לי שלא מרגישים ביכלל את הפקק כולל הנהג .

ותאמינו לי זה עדיין שווה לנהג רק בשביל לישמוע את ה סראונד וה DTS

זה ממש מדהים .

לגבי ההתקנה נעשה לבד במו ידי בילבד .

וחוץ מזה אפשר לדעת מה יש לכם נגד לאנזה ????

רק תגובות חריפות קצת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל סחתן על ההתקנה.

קצת מדאיג שאתה אומר שה DVD מרגיע את הנהג בפקקים ... אתה יודע... סה"כ אתה אמור לנהוג באותו הזמן.

לגבי Lanzar, לי אישית אין שום דבר מיוחד אבל הציוד הוא לא מהטובים שיש, סביר ולא יותר. סדרת ה Vibe שבה השתמשת היא הזולה ביותר של Lanzar ואין מה להשוות בינה לבין ציוד באמת איכותי.

נשמח אם תבוא לאחד מהמפגשים ביום שישי ותשמיע.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו.... אני לא מבין אותך.

מצד שני אתה ואייל מטיפים שוואט הוא וואט ולא משנה מאיזה מגבר הוא בא.

מצד שני אתה טוען שרק תמורת תשולם נאה עבור חברה מוכרת אתה יכול לקבל סאונד איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני לא מטיף שוואט הוא וואט (זה אייל :) )

שנית, גם אייל מסכים שהוויכוח הזה הוא תיאורטי לחלוטין שכן מדובר ממילא בו במגברים שלא מופעל בו כל מעגל לחיתוך הצליל.

אז מעבר לאיכות הסאונד ללא כל חיתוך (נושא פתוח לוויכוח) ההבדלים בין מגבר פשוט לטוב מתבטאים בבאות :

1) הספק אמיתי - מגברים טובים באמת הם לרוב Underrated, כלומר גם אם כתוב שלכל ערוץ X וואט, במציאות ייתנו יותר. מגברים פשוטים הם בדיוק להפך Overrated, ומספיק לראות מגבר של קונקורד שכתוב עליו 800W ובמקרה הטוב מאוד מוציא 100 אמיתיים.

2) איכות הקרוסים - הרי כולנו כמעט משתמשים במגבר לחתוך תדרים. כאן יש הבדלים תהומיים בין מגבר למגבר ובמידה שיהיה לי זמן היום אני אעלה סיפור שקרה לי בסופ"ש עם קרוס חיצוני חרא (אייל, אם יש לך זמן תכתוב מה שכתבתי לך).

3) אמינות - כמה זמן יחזיק המגבר, עד כמה הוא מתחמם , כמה הגנות יש לו, איכות המעגלים המודפסים.

4) יעילות - צריכת הזרם לעומת עוצמה (מאוד חשוב)

5) נתונים אקוסטיים - כאן מתמקד הוויכוח ביני לבין אייל אשר טוען שההבדלים לא ניתנים לשמיעה. כאן ישנם פרמטרים כגון Damping Factor, נצילות, הפרדת ערוצים ועוד.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קודם כל שוב אני אומר מגברים שממשווים את עוצמתם בעזרת מד דציבל ומכבים בהם את כל מעבדי הקול כגון קרוסאובר ובס בוסט ישמעו אותו דבר, וזאת עובדה, לפחות זה מה שניסוי של מאות משתתפים הוכיח.

אבל כמו שפוקו אמר, קודם כל המגברים של החברות הטובות יותר באמת נותנים את הוואט שרשום עליהם ורוב הפעמים נותנים גם יותר. והקרוסאוברים שעליהם איכותיים יותר. ובין היתר יש גם את האמינות, שירות הלקוחות וכו'

אני לא חושב שיש צורך בלהשקיע בחברות הבאמת יקרות שמגבר שלהם יכול לעלות 1000 דולר, יש מספיק חברות טובות ומכובדות שלא תתאכזב מהמוצרים שלהם והמגברים הכי מפלצתיים שלהם יעלו בסביבות הגג 600 דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...