Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהטסו סיריון

guy1977
שימו לב! השרשור הזה בן 6420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רצוי שתפרט מה הדרישות שלך מהרכב, מה אופי הנסיעות ומה התקציב ?

בנוסף, כדאי להריץ חיפוש, היו הרבה דיונים בנוגע לאוטו.

הנה שרשור מלפני מספר ימים (יש התיחסות לסיריון בכמה מהתגובות):

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=133858

והנה עוד אחד לדרך: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=131593

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקישורים.

המטרה שלי בקניית סיריון היא:

1. רכב יחסית זול עם שנתון גבוה - 17000 ש" לשנת 99

2. אחזקה זולה

אך האם זה רכב שיתאים לנסיעות ארוכות יומיומיות כמו ת"א - בית שמש ?

האם המנוע 1000 מספיק ?

התקציב שלי בסביבות 15000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה חייב אוטומט? או שיכול להסתדר עם ידני?

בטח קראת בשירשורים שהסיריון הוא יותר רכב עירוני. הוא מסוגל לנוע במהירויות של כביש מהיר אך המנוע מתאמץ ומרעיש.

אם יש אופציה לידני אז אני הייתי מחפש 205,106,סקסו 1400 ידנית או פונטו 1250 75 כ"ס ידנית. מדובר על רכבים נפוצים בהרבה מהסיריון. המנועים חזקים יותר ואין בעייה לשייט איתם במהירויות גבוהות (הכל יחסי).

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הרכבים שכתבת , בתקציב שלרשותי ( 15000 ש"ח) אותם רכבים הם במצב שחוק ,הרבה ידיים ,איו הגה כח (אופציה חשובה מבחינתי) וצפויים לתקלות .

אני מעוניין בידני וההתלבטות עד עכשיו היא בין :

רנו קליאו 96 / פיג'ו 306 XR / מציבושי קולט 93 / וכרגע האופציה שצצה היא סיריון בגלל השנתון המתקדם .

מה דעתך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתון מתקדם זה לא הכל.מה גם שקשה למצוא סיריון למכירה,ואם כבר יש,אז מדובר בדרך כלל על רכב עם עבר בחברת השכרה,מה שמבטל את יתרון השנתון הגבוה לעומת רכבים אחרים.

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים שרשמתי לך (בעיקר ה 205 והפונטו) הם נפוצים. ה 205 נמכרה עד שנת 99 והפונטו עד 2001 (הוחלפה על ידי הספייס).

בתקציב שלך נכנסים פונטו שנת 97-8 ו205 שנת 98. עקב כך שהם נפוצים ניתן למצוא כאלה רכבים גם יד ראשונה עם ק"מ נמוך (או אקזמפלרים שמורים). הפונטו מגיעה גם עם הגה כוח (בגירסת איבזור הגבוהה).

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 306 - איזה נפח מנוע?

קולט- מיושנת ומבוססת על הסופר לנסר. יהיה לך קשה מאוד עד בלתי אפשרי למצוא אחת שמורה.

קליאו- אופציה טובה כל עוד מדובר בידנית. יותר נוחה מה 205. פנים הרכב הרבה יותר מודרני ונעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת ראיתי שקליאו 96 זה רכב מודרני ונוח , אך משום מה יש לו סטיגמה של רכב בעייתי ואחזקה יקרה .

ראיתי 306XR 1400 , מה אתה אומר עליו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי 306XR 1400 , מה אתה אומר עליו ?

מצויין, ועדיף בכל פרמטר מדיהטסו.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין, ועדיף בכל פרמטר מדיהטסו.

כבר זמן מה אני חושד, ועכשיו אני כבר בטוח. יש לך טראומה אפלה שקשורה איכשהו לדייהטסו. משהו שאתה לא מצליח להתמודד איתו ולכן בכל הזדמנות שהשם הזה עולה אתה משמיץ ללא הבחנה ובצורה הכי לא עניינית.

הייתה לך חברה עם דייהטסו שזרקה אותך והשם הזה מעלה געגועים למושב האחורי?

היה לך חבר בעל דייהטסו שתקע סכין בגב?

ספר לנו, אנו נעזור לך, נחזיק את היד ונעשה כמיטב יכולתינו.

לפותח השרשור, אתה צודק - סיריון נותנת שנתון גבוה יחסית למחיר. אבל לנסיעות בינעירוניות רבות מנוע 1000 לא מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל kobos ול rolling_stony

על מה אתם מתלהמים ומדברים על השמצות ?

הכותב שאל על פיז'ו 306 XR 1400 מול דיהטסו סיריון 1000.

הפיז'ו: נוח ומרווח יותר, בטיחותי יותר, חזק בהרבה, שקט יותר בנסיעה, ותתפלאו...המנוע בנפח 1400 של פיז'ו לא פחות אמין מדיהטסו, בוודאי שבנפח 1000.

עכשיו, אתם המשמיצים, התחילו להתיחס בצורה ענינית, וכדאי שתסבירו לגולשים בפורום מדוע אתם חושבים שדיהטסו טוב יותר ממכוניות אחרות, ורצוי עם פירוט. אתם יכולים להיות רגועים בקשר להשוואה. אינני מתכוון להשוואה בין יפנית קטנה לבין סאאב טורבו עם 200 כוחות סוס. ההשוואה לדגמים מקבילים בלבד.

וכדאי עוד משהו. הזדהו בשמכם כאשר אתם כותבים בפורום, ואל תסתתרו רק מאחורי כינוי.

בכבוד רב,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...