Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש את עזרתכם להתקנת מערכת

Y
שימו לב! השרשור הזה בן 7611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!!

בשעה טובה ומוצלחת אני מרכיב מחר את המערכת שלי :D

אשמח אם תתנו לי הערות מנסיונכם לגבי אלמנטים טרוויאלים שאטצרך לשים אליהם לב שלא יעשו שגיאות שלפי נסיונכם מתקינים עושים. שגיאות שיגרמו לרעשים( כמו לא יותר מחצי מטר הארקה העברת כבלים בשני צדדים שונים וכו')

תודה מראש!!

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק!1 ברח לי מהראש..

אז ככה :

רכב פולו קלאסיק 97

קומפוננט מורל הייבריד

מגבר ppi 4240

וסאב מק אודיו... שמקבלים במתנה אומרים תודה, ורק אחר כך משדרגים,אם בכלל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, אומנם דיברנו על זה בפרטי אבל אני עונה לך פה.

אם אתה חושב על להוסיף מגבר אל תתקין עדיין את המערכת.

הוספת מגבר יכולה לשנות עת קוטר כבלי החשמל, את הפיוז שעליהם, את מיקומי המגברים וכו'

אם תתקין מגבר נוסף לאחר ההתקנה הזו יש סיכוי שתזרוק כסף. תחכה עד שתחליט ותדע אם אתה קונה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי, אני לא יכול לדעת איך זה ישמע עד הרגע שבו זה יחובר. אני חייב להתחיל ממשהו, לא?

יש פתרון אחר? אולי לאחר שאני אשמע אראה שלא צריך שידרוג. במידה וצריך הרי הכבלים כבר העברו וההתקנה נעשתה בחלקה, אם לא ברובה?

בקיצור הרעיון של השידרוג שדיברנו עליו, אם יתבצע הוא יתבצע רק לאחר מעשה, הן תקציבית והן שמיעתית.

שוב כל זאת בהנחה שאין הצעות אחרות.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא אם הכבלים שיועברו יהיו עבים מספיק בשביל חיבור שני מגברים וזה העברה של עוד כבל RCA.

אם המגבר עולה מעט, לדעתי זו השקעה בטוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל זה כבר הבדל לעבור מ8 GAUGE ל4 GAUGE וזה די יקר(תן לי את ההספק של המגבר שאתה חושב עליו ואני אבדוק אם צריך 4 או 8 ), לכן לא בטוח שכדאי.

בנוסף תצטרך מפצל מתח עם פיוזים שיעלה עוד איזה 100 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מגשר את הPPI הוא יתן 2X120W אז זה כבר 240W. אם תגשר לסאב מגבר 2X50 הוא יתן באזור ה200. כלומר המערכת תספק 340W במקסימום מאמץ.

לפי חוקי EMMA אתה צריך 4 GAUGE אבל בסך הכל 8 GAUGE יכול לספק במקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב קודם כל בהצלחה, יש לך ציוד מעולה!

קודם כל אני מקווה שהמתקין שאתה הולך אליו הוא די מקצועי, שים לב שהוא ירד לפרטים הקטנים בהתקנה זה אחד הדברים החשובים.

מה שכן חשוב ביותר תשאיר את הטוויטרים לסוף, להתקין אותם זה שניה וחצי אבל לפני שתוקעים אותם תשמע אותם בכל מיני צורות וזוויות עד שישמע לך הכי טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם שני כבלי RCA :

אחד מחובר מהיציאה של HU לכניסה של הקידמיים במגבר, הקומפוננט.

השני מחובר מהיציאה לשליטה הנפרדת על הסאב בHU לכניסה של האחוריים במגבר, הסאב שמגושר.

בקיצור אני שומע את הסאב כרמקול ולאחר זמן קצר המגבר נכנס למצב הגנה .

ניסתי את כל מצבי הבוררים במגבר, בשליטה של האחוריים ובכולם הוא נשמע כרמקול רגיל לכל דבר.

יש פתרונות, חוץ מלהגיע למפגש? אבל אם לא תהיה ברירה אני אגיע פשוט זה משגע אותי, אני שומע על הפנים ללא צלילים נמוכים ואם אני נותן לקומפוננטים קצת באס, בשביל לפצות על ההעדרות של הסאב הם לא נשמעים מי יודע כמה...

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...