Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על פולקסוואגן בורה

avivk
שימו לב! השרשור הזה בן 6541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:|

מה לעשות שהגולף יותר מוצלחת?! גם מבחינת יופי וגם במחינת שוק?!

והרבה שלא יודעים שהגולף והבורה הם בעצם אותו דבר חוץ מהמרכב, עדין יעדיפו את הגולף!

שים לב שהבורות מאותם שנתונים נמכרות ב10-15 אחוז פחות מגולף מאותה שנה? למה זה בדיוק?

ניב

לא ממש מדויק. לבורה קשיחות מבנית גבוהה מזו של הגולף. גימור פנימי שונה במקצת ומהודר יותר וכיול מתלים שונה. העובדה שהבורה זוכה לפופולריות נחותה אצל לוי, נובעת מסיבות הסטוריות שכן מאז ומתמיד ובניגוד לשאר המכוניות, גרסת ההצ'בק של הגולף זכתב לפופולריות גבוהה מזו של גרסת הסלון. יחד עם זאת, נראה לי שהמצב התאזן מעט דווקא עם הבורה. אלא שלוי, כמו כל מוסד, מסתגל לאט מאוד לשינויי המציאות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מעדיף את הבורה: אוטו משפחתי יותר, נוח ביותר, אמין מאוד, חמוד מאוד ושקט מבפנים.

חוץ מזה יש בעיה בדגם של הגולף סדרה לא זוכר איזה הדגם עם הפנסים הקידמיים הקטנים, וזה כבר עניין בטיחותי שהמשענות ראש לא מגנות על עמוד השדרה בעת תאונה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורי יש בורה 1.6 אוט' מודל 2002, גרסת "קומפורטליין".

האוטו קצת כבד על המנוע, כדי לשמור על קצב זריז צריך ממש להתאמץ.

יחסי העברה קצרים ולכן שיוטים בינעירוניים מתנהלים בטורים גבוהים (100 קמ"ש בכ3100 סל"ד) בזבזניים ורועשים.

צריכת דלק, לא מהטובות בקטגוריה (1:10 במשולב).

מאחורה הבורה צפופה נקודה! לא יודע איך זה בסטיישן, הסדאן צפופה, לפי דעתי בכלל לא יכולה להחשב משפחתית.

הבגאז' אמנם דיי גדול, אבל לא יותר מכל גרסא מושתלת ישבן של כל יצרן אירופאי אחר.

הבורה נוחה מאוד?! מי שכתב את זה צריך סיבוב רענון באיזו מכונית צרפתית (אפילו מסחרית).

מושבים בהחלט טובים (יש טובים יותר), אבל המתלים סמרטוטיים למדי, ונכנעים בפני מהמורות מהר למדי, ואם יש ביכולתם גם ינגחו את גחון המכונית בכביש.

אמינות, לפני הבורה היו לנו כמה וכמה רנואים, ואני לא יכול להגיד לך שהבורה מבלה פחות ממנה במוסך.

אחזקה, לא חייבת להיות יקרה יותר לרוב. אפשר לטפל במוסכים מורשים ולא אצל צ'מפיון. למרות שפה ושם שתצטרך איזה חלק ותהיה חייב את צ'מפיון הם ינקנקו אותך.

מבחינב כלכלית אין ספק שבורה משתלמת יותר מגולף (בתור משומשת כמובן), היתרון בגולף הוא שבשנת 2002 היא מגיעה עם 6 כריות והבורה עם 4.

בקיצור, אחרי היו לנו במשפחה 4 מגאן ועכשיו יש בורה, אני יכול לומר לך שהייתי חוזר למגאן בלי לחשוב שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני לא יודע מה הסיפור שלך אבל כל מה שאמרת פה ממש לא נשמע אמין.

דבר ראשון: פולקסווגן לעומת רנו ????? איך אתה בכלל משווה ??? יום ולילה.

דבר שני: הבורה אמינה מאוד כמו שאר הפולקסווגנים.

דבר שלישי: נוחות טובה מאוד ( יש יותר טובים צודק אבל גם היא מצוינת )

דבר רביעי :אין מה להגיד כבר , אתה פשוט מזכיר מישהו ללא ניסיון בכלל...

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני לא יודע מה הסיפור שלך אבל כל מה שאמרת פה ממש לא נשמע אמין.

דבר ראשון: פולקסווגן לעומת רנו ????? איך אתה בכלל משווה ??? יום ולילה.

דבר שני: הבורה אמינה מאוד כמו שאר הפולקסווגנים.

דבר שלישי: נוחות טובה מאוד ( יש יותר טובים צודק אבל גם היא מצוינת )

דבר רביעי :אין מה להגיד כבר , אתה פשוט מזכיר מישהו ללא ניסיון בכלל...

דבר ראשון מה זאת אומרת איך אני משווה פולקסווגן לרנו?

דבר שני אני לא אמרתי שהבורה לא אמינה.

דבר שלישי: נוחות טובה, לא יותר מזה. אבל זה דבר סובייקטיבי אז אין מקום לויכוח. מה גם שנק' הייחוס שלי ושלך לנוחות כנראה שונות.

דבר רביעי: לי יש בורה בחניה של הבית, ולפני זה היו לי כמה וכמה רנו. אם זה לא מספיק ניסיון בשבילך אני בטוח שנוכל להשיג כתובות אי מייל של נהגי ניסוי בפולקסווגן ורנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...