Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המדריך המלא לשימור צבע הרכב בפנאטיות

שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאמר יפה ומעניין,כיצד אני יכול לדעת האם הצבע מטלי או רגיל?

זה התחיל ממודל מסויים? ס.לנסר 96 צבע כסף האם הצבע מטלי?

שוב מאמר מקיף וממצה,יום טוב רן.

צבע כסף הוא צבע מטאלי.

עריכה: איתמר הסביר כיצד ניתן להבדיל בין צבע רגיל למטאלי, אתה כנראה לא שמת לב...

תקרא שוב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 417
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוראל האוטו שלי בצבע מטאלי ?

אני לא חושב שכל כסף הוא מטאלי יש כסף רגיל גם, כמו אצלי וכמו בלאנסרים, שזה בעצם סתם אפור.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל האוטו שלי בצבע מטאלי ?

אני לא חושב שכל כסף הוא מטאלי יש כסף רגיל גם, כמו אצלי וכמו בלאנסרים, שזה בעצם סתם אפור.

אור, יש הבדל בין אפור לבין כסף... כסף הוא מטאלי, ואפור הוא בדר"כ רגיל.

ה-ZX כסופה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שקראתי ואני לא רואה שום נצנצים בסופר לנסר שם הצבע הוא מאט כזה,וחוץ מזה הסובארו שלי יותר מבריקה ויותר נוצצת ובכלל הכי יפה בעולם :-D .

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שרוצה להגיע לתוצאות ברמה מאוד יפה, ברמה אפסית של השקעה [גם כלכלית וגם פיזית]

השילוב של SIMONIZ

MAX WAX - גם השמפו לרכב וגם הווקס - נותן תוצאה מדהימה

הברק עמוק, הצבע מבריק ומוגן והכי חשוב - בניגוד לטרטל [מטאליק ווקס] וקארפלאן - הווקס אחרי חודש עדיין נראה ומרגיש כאילו עשו אותו אתמול.

אתה מדבר על הווקס הנוזלי הזה של max wax? זה שהיה במבצע של 10 שקלים באוטו-דיפו לא מזמן?

כי מרחתי ממנו לא מזמן על הרכב, והאמת - שלא התלהבתי במיוחד. הטרטל הישן (זה שגם משחזר צבע) היה עושה עבודה טובה בהרבה, אבל גם היה נעלם מהר יחסית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הערה אחת.

קראתי שיש לשטוף את הרכב עם שני דליים. אחד עם מים ושמפו לרכב, והשני רק עם מים. כל כמה זמן צריך לשטוף את הספוג בדלי עם המים הנקיים ואז להעבירו שוב בסבון, כדי לא לשרוט את הצבע עם הלכלוך שמצטבר על הספוג.

ואם כבר עוסקים בפנאטיות וצבע, אולי השרשור יכלול הסברים בנוגע לצביעה מחודשת, ברוח הפנאטיות?

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אני קיבלתי היום מוצרים שהזמנתי דרך האתר של CARPLAN

קניתי את ה T-CUT קולור פאסט גוונים

ואת T-CUT משחזר צבע מטאלי

השאלה שלי באיזה תכשיר להשתמש קודם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש ייעוץ מהחבר'ה המנוסים יותר..

איזה סבון שטיפה לרכב כדאי לקנות, יש הבדלים בין אחד שעולה 15 ש"ח לאחד שמתומחר 35 ש"ח?

עד עכשיו השתמשתי בMAX WAX ולא הבחנתי בהבדל כששטפתי את הרכב עם סבון או ללא סבון, בכלל...

ואיפה אפשר להשיג את הווקסים הטובים יותר שמכילים קראנובה בריכוז סביר, בהנחה שאני רוצה להשקיע קצת כסף בווקס טוב? (למרות שאני מבסוט גם מהטרטל ווקס לצבע מטאלי - עברו 3 שבועות ו2 שטיפות מאז והוא עדיין מחזיק :smile: ) אני בטוח שיש הרבה יותר טובים מהטרטל.

והמלצה:

אני משתמש במוצרים של STP -SON OF A GUN ואני מבסוט ביותר מהמבריק צמיגים שלהם, התוצאה נשארת לפחות 10 ימים בתנאי שלא משתוללים בדרכי עפר.

ועוד מוצר מומלץ שלהם זה הספריי סקאי, שלמרות שהוא נוזלי יחסית ופחות נוח לעבודה,הוא משאיר יופי של ברק אחריו לאורך זמן ואמור גם להגן מפני קרני השמש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה, שלא ממש מצאתי לה תשובה - אם עושים פוליש (לא עקרוני איזה), ואחרי זה רוצים לעשות ווקס - האם לאחר סיום ביצוע הפוליש וניגובו, יש צורך בשטיפה נוספת, או שמא פשוט להתחיל בביצוע הווקס?

אההממ.. אההממ... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אני קיבלתי היום מוצרים שהזמנתי דרך האתר של CARPLAN

קניתי את ה T-CUT קולור פאסט גוונים

ואת T-CUT משחזר צבע מטאלי

השאלה שלי באיזה תכשיר להשתמש קודם?

משחזר צבע פירושו פוליש. ה"קולות פאסט גוונים", אתה מתכוון לווקס בתוספת פיגמנט בצבע הרכב?

אם כן (ואני חושב שלזה אתה מתכוון), כמו שכתבתי, קודם כל פוליש ולאחר מכן ווקס. הקפד על הוראות השימוש!

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בהמלצות עסקינן, אני חייב לציין שהווקס והשמפו של Auto Glym (יבואן: יעקובי)

עושים עבודה מעולה, מנסיון של כמה וכמה שנים. לטעמי, הרבה יותר טוב מצוות Turtle.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לדרדסי הפורום, ווקס של קארפלאן לא הייתי מורח על טיל קסאם בדרך לשדרות...

למי שמעונין - בקבוק קארפלאן אדום כזה יושב אצלי בבגאז' ומחכה למי שיבוא יגאל אותו מייסוריו - מדובר במוצר שהמילה "זבל" תהווה מחמאה לא הוגנת עבורו.

למי שרוצה להגיע לתוצאות ברמה מאוד יפה, ברמה אפסית של השקעה [גם כלכלית וגם פיזית]

השילוב של SIMONIZ

MAX WAX - גם השמפו לרכב וגם הווקס - נותן תוצאה מדהימה

הברק עמוק, הצבע מבריק ומוגן והכי חשוב - בניגוד לטרטל [מטאליק ווקס] וקארפלאן - הווקס אחרי חודש עדיין נראה ומרגיש כאילו עשו אותו אתמול.

רון.

מדובר כאן על AUTOFINISH בקבוק בצבע שחור שכולל ווקס עם טפלון, ואתה צודק:

היה צריך לציין את המוצר הספציפי, כי לא כל המוצרים של CARPLAN הם כאלו טובים.

מצד שני, זהו הווקס היחיד שלהם שכתוב עליו CARPLAN למיטב זכרוני.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...