Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המדריך המלא לשימור צבע הרכב בפנאטיות

שימו לב! השרשור הזה בן 2223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה הערות בינתיים :

א) הסיכוי שתחתית הרכב תיפגע ממלחים שפוזרו כאן כדי להמיס את השלגים הרבים שיורדים בכל אזורי הארץ, היא אפסית. המשפט הזה אמנם כתוב בכל ספרי הרכב של VAG אבל עדיין...

ב) איציק, מוצרי טרטל ווקס, הם בין המוצרים הגרועים ביותר שיצא לי לעבוד איתם. אתה לא תאמין איזה הבדל תקבל אם תשתמש למשל ב CARPLAN.

ג) אומרים לשלשת ולא שלשלת ! :-D

ד) לצערי קיימות על צידו הימני של הרכב שלי, מספר שריטות מפתח שבוצעו ע"י מנוולים צרי עין . יש המלצות לחומרים שימזערו את הנזק?

ה) RS, תירגע עם תמונות הפאביה, זה מתחיל להזכיר את אילן טורבו שהיה מפרסם תמונה שלו יושב בתוך פורשה בכל שרשור שני, או לחילופין תמונות של האונו טורבו שלו :-D

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 417
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה הערות בינתיים :

ב) איציק, מוצרי טרטל ווקס, הם בין המוצרים הגרועים ביותר שיצא לי לעבוד איתם. אתה לא תאמין איזה הבדל תקבל אם תשתמש למשל ב CARPLAN.

ד) לצערי קיימות על צידו הימני של הרכב שלי, מספר שריטות מפתח שבוצעו ע"י מנוולים צרי עין . יש המלצות לחומרים שימזערו את הנזק?

אייל.

1. מסכים.

הווקסים של טרטל מתייבשים מהר, מתפוררים ולעיתים משאירים גם סימנים על הרכב

והם גם לא נשארים זמן רב על הרכב.

2. כבר אמרתי לך - אם מדובר בשריטות שיטחיות, אז מסיר שריטות של Carplan/GS27 - יעזור.

אם מדובר בשריטות עמוקות יחסית, אז מסירי השריטות יטשטו אותן קלות.

3. אייל, מדובר בתמונה שלאחר שימוש בשמפו ווקס של Carplan, אל תעצבן :-D

בהצלחה :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות בינתיים :

ג) אומרים לשלשת ולא שלשלת ! :-D

אייל.

ב) מצטרף להמלצות על מוצרי קארפלאן

ג) לא עברתי את הבגרות בלשון בכיתה י' :lol:

ד) G27. תכשיר מצויין. מוזר שהוא עובד יותר טוב בשמש (האחריות על המשתמש בלבד! בהוראות רשום בפירוש לא לעשות בשמש!)

איתמר ג'ורג' :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה!!

מאוד מעניין וענייני

יש לי הארה קטנה בנוגע לסעיף הוואקס, יש פעמים כאשר הצבע שרוט מעט (במיוחד ברכב בעל צבע כהה) שנשארים מעט שרידי וואקס בשריטות מה שמכער מעט את התוצאה הסופית

בהצדעה

ישראל

Opel Astra 1.4L 1992

VW Passat TDI 2000

Ford Conncet TDCI 2004

Ford Mondeo 2.0L 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל,

ניתן "להתגבר" על התופעה הנ"ל ע"י שימוש בווקס המכיל פיגמנטים של צבע, זה מעט עוזר.

אם לא, שיפשוף עיקש (בחולצת כותנה כמובן או סמרטוט מיקרופייבר, שהצבע לא ייהרס) יכול להועיל בלהסיר את שאריות הווקס.

תוספת למאמר:

באם חלקי פלסטיק או גומי התלכלכו משעווה, ניתן להסירם ע"י מבריק חלונות.

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקשת הקהל הנושא הופך לדביק.

אם השרשור ימצא מועיל הוא ישאר במתכונתו הנוחכית,אך במידה והוא יהפוך ל "אח שלי דפקתי ווקס פיצוץ,מה אתם אומרים?" או לצ'אט טיפשי הוא ינעל וימצא עצמו בדפי ההיסטורייה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד. :)

מה לגבי הוראות איך לעשות ווקס? או שפיספסתי?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למנהלים, אני מבקש לשמור על השרשור (חסר למי שיהרוס!) ובעלי נסיון מוזמנים לכתוב עצות נוספות וטיפים.

הוראות שימוש בווקס: הכי פשוט- להיצמד להוראות שעל האריזה, להשתמש בחומרים איכותיים, ולהסיר עם סמרטוט מיקרופייבר או חולצת כותנה רכה עד להברקה וכמובן לא לבצע בשמש, ושהרכב נקי ויבש.

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד. :)

מה לגבי הוראות איך לעשות ווקס? או שפיספסתי?

יש שתי שיטות עבודה נפוצות :-)

1. מורחים ווקס על כל הרכב - וזאת השיטה שאיני ממליץ עליה.

למה? הווקס מתייבש ומתפורר, וזה סתם מציק.

2. מורחים ווקס על חלק חלק - וזאת השיטה שאני ממליץ עליה.

למה? אין פירורים (אלא אם אתם נותנים לזה להתייבש יותר מידי או שאתם עובדים עם טרטל :hihi:), ואין עצבים.

אני ממליץ לתת לווקס להתייבש קלות (דקה-שתיים) כדי למנוע סימני מריחה/ניגוב מעצבנים וכדי למנוע את התפוררות הווקס - מאוד מעצבן.

תהליך המריחה יתבצע בתנועות סיבוביות ועם מטלית רכה-יבשה.

תהליך הניגוב יתבצע בתנועות סיבוביות או בתנועות ישרות ועם מטלית רכה-יבשה אחרת, ולא עם המטלית בה השתמשנו למריחת הווקס.

את הווקס יש לבצע על פח קר (אם תבצעו ווקס על פח חם - ישארו סימני מריחה וניגוב מעצבנים) ובמקום מוצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לדרדסי הפורום, ווקס של קארפלאן לא הייתי מורח על טיל קסאם בדרך לשדרות...

למי שמעונין - בקבוק קארפלאן אדום כזה יושב אצלי בבגאז' ומחכה למי שיבוא יגאל אותו מייסוריו - מדובר במוצר שהמילה "זבל" תהווה מחמאה לא הוגנת עבורו.

למי שרוצה להגיע לתוצאות ברמה מאוד יפה, ברמה אפסית של השקעה [גם כלכלית וגם פיזית]

השילוב של SIMONIZ

MAX WAX - גם השמפו לרכב וגם הווקס - נותן תוצאה מדהימה

הברק עמוק, הצבע מבריק ומוגן והכי חשוב - בניגוד לטרטל [מטאליק ווקס] וקארפלאן - הווקס אחרי חודש עדיין נראה ומרגיש כאילו עשו אותו אתמול.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה, שלא ממש מצאתי לה תשובה - אם עושים פוליש (לא עקרוני איזה), ואחרי זה רוצים לעשות ווקס - האם לאחר סיום ביצוע הפוליש וניגובו, יש צורך בשטיפה נוספת, או שמא פשוט להתחיל בביצוע הווקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לדרדסי הפורום, ווקס של קארפלאן לא הייתי מורח על טיל קסאם בדרך לשדרות...

למי שמעונין - בקבוק קארפלאן אדום כזה יושב אצלי בבגאז' ומחכה למי שיבוא יגאל אותו מייסוריו - מדובר במוצר שהמילה "זבל" תהווה מחמאה לא הוגנת עבורו.

רון.

רון, אמרתי לך כמה פעמים - תעבור לקארפלאן Autofinish! אתה משתמש ב-T Cut, והוא באמת לא משהו היסטרי.

תנסה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמר יפה ומעניין,כיצד אני יכול לדעת האם הצבע מטלי או רגיל?

זה התחיל ממודל מסויים? ס.לנסר 96 צבע כסף האם הצבע מטלי?

שוב מאמר מקיף וממצה,יום טוב רן.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...