Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת וישר אחורי לקיה ריו 2013 5 דלתות

arikmik
שימו לב! השרשור הזה בן 3115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב.

מישהו יודע איפה ניתן להחליף ולא במוסך מורשה (הם דורשים 157 ש"ח)?

בדקתי בהום סנטר והם לא מחזיקים וישרים אחוריים.

אשדודי אם זה עוזר במשהו...

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ כל חנות שיש בה מוצרים לרכב - מחזיקים גם מגבים (בחנויות שמחזיקות שמנים ומוצרי טיפוח, גם אצל חשמלאים וכמעט בכל מוסך "כללי").

לביצוע עצמי - בהנחה והמגב מקורי - מדוד את אורכו ונסה להשיג אחד באורך דומה (ההתקנה דיי פשוטה, רק צריך לשים לב שהמתאם מהזרוע למגב החדש מתאים ו/או - להעביר את המתאם מהמגב הישן - לחדש).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא דחוף לך אז אתה יכול להזמין בעלי אקספרס זרוע + מגב בפחות מ 10 $

אני הזמנתי לפני כמה שבועות לרכב שלי ב 8$ .

המחירים בארץ הם פי 4 לפחות ורובם מביאים מאותו מקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך זה בנוי בריו אבל בהרבה מאוד מכוניות עם מגב אחורי קבוע אפשר להחליף את הגומיה בלבד.

קונים מגב פשוט ב 15 ש"ח. מפרקים ממנו את הגומיה, חותכים לפי מידת הגומיה המקורית ומחליפים. גומיה נשלפת במשיכה עם הכיוון שלה לאחד הצדדים. תוכל לזהות מגרעת גומי באחד הקצוות שנועלת את הגומיה לזרוע.

עשיתי את זה הרבה פעמים במכוניות שונות, זה עובד מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אם זה לא דחוף אתה יכול להזמין שם גומיות לוישרים בשקלים בודדים .

אני החלפתי החורף את הגומיות של שני הקדמיים ב 4 ש"ח בלבד.

ההחלפה פשוטה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון אחר שיכול לעבוד זה מה שהחבר שלי עשה להחליף את הגומיה של הוישר האחורי

הוא לקח אצל מתקיני וישרים את הוישרים הישנים מצא גומיה טובה פירק חתך והרכיב .

חוץ מהמבוכה של לבקש רשות לחטט בפח של המתקין זה פשוט ומהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונים מגב פשוט ב 15 ש"ח. מפרקים ממנו את הגומיה, חותכים לפי מידת הגומיה המקורית ומחליפים. גומיה נשלפת במשיכה עם הכיוון שלה לאחד הצדדים. תוכל לזהות מגרעת גומי באחד הקצוות שנועלת את הגומיה לזרוע.

עשיתי את זה הרבה פעמים במכוניות שונות, זה עובד מצויין.

בדיוק!

בטסט האחרון באוגוסט הרכב (ריו 2013) נפסל בגלל גומיה אחורית קרועה. נתתי לאנשי מכון הטסטים להחליף את הגומיה והם עשו בדיוק מה שבוקי רשם בעלות מטורפת של 20 שקלים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון אחר שיכול לעבוד זה מה שהחבר שלי עשה להחליף את הגומיה של הוישר האחורי

הוא לקח אצל מתקיני וישרים את הוישרים הישנים מצא גומיה טובה פירק חתך והרכיב .

חוץ מהמבוכה של לבקש רשות לחטט בפח של המתקין זה פשוט ומהיר.

זה מה שאני הצעתי שתי הודעות מעל, אבל לא להשתמש בגומיה ישנה אלא לקנות מגב חדש הכי רגיל ופשוט במידה מתאימה ב 10-15 ש"ח ולהשתמש בגומיה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי הלכתי על הרעיון שלך ברמה של 0 הוצאה . בהרבה מקרים מחליפים זוג ויש קטע גומי במצב טוב שנותן פתרון עד להזמנה של גומיה

אני מזמין גומיות בכמה שקלים חותך ומחליף. כמו שכתבתי השנה אפילו מצאתי זוג גומיות ב 0.99$ למגבים הראשיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מק"ט תואם של בוש למשל אמור להיות H281.

באוטוסטור יש מכירה כללית למגבים אחוריים שלהם. צריך לבדוק אם יש במלאי את המתאים. או לבדוק ישירות מול לדיקו היבואן.

אבל נתנו לך פתרון במחיר זניח שניתן ליישם "כאן ועכשיו", אז למה אתה עדין מחפש קישורים מחו"ל?

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לינק בבקשה לאיביי או לעלי אקספרס?

תלוי לאיזה רכב אתה צריך

אני מצרף לך את הלינק שלי שהוא לסיטרואן קסארה

פשוט בכתיבה שלך בכותרת תחליף את הסיטרואן ברכב שלך.

אבל יש עוד הרבה לינקים

http://www.aliexpress.com/item/16-9in-Car-Window-Wiper-Blade-Windscreen-Rear-Wiper-Arm-Blade-Complete-Set-for-Citroe-Xsara/32397087099.html

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...