Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט 3 חלקים מבית היוצר של יוסי אלפיין (הרבה תמונות)

tzahi85
שימו לב! השרשור הזה בן 5641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה..לאחר שהחלפתי את המזדה שהייתה לי לניסן קשקאי החלטתי לא לקחת סיכונים מיותרים ולעשות התקנה הרמה הגבוה ביותר שניתן כיום, למשימה נבחן האיש והאגדה יוסי אלפיין,אין צורך להסביר מדוע בחרתי דווקא ביוסי, הבנאדם פשוט אומן, אם זה בידע העצום שיש לו או בציוד שיש לו וכמובן היחס האישי ללקוח.

ההתקנה לקחה משהו כמו 3 שבועות מסיבות שונות.

הרכיבים שהותקנו:

Alpine IVA-W505

פרוססור H701+כבל אופטי

DLS A3

DLS A4

DLS A6

וופר-L8

מיד-L4

טוויטר-L1 PRO

סאב-AA Havoc

אני רוצה לנצל את הבמב ולהודות ליוסי שסבל אותי כל כך הרבה זמן ועשה עבודה מעל ומעבר הרבה יותר ממה שאני ציפיתי ולא ויתר אפילו לא על פרט אחד קטן.

וכמובן לרוני ואלי שדאגו לי לרכיבים על הצד הטוב ביותר.

ועכשיו מספיק עם הדיבורים ונעבור אל התמונות של יצירת האומנות מבית היוצר של יוסי אלפיין...

נ.ב-בבקשה סבלנות יש הרבה תמונות.

נ.ב2-למי שצילם ויש לו תמונות מוזמן לעלות בכייף:-)

18122008071.jpg

18122008075.jpg

23122008101.jpg

DSC03429.jpg

DSC03430.jpg

DSC03409.jpg

IBIZA 20vt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יא וואראדי - איזה יופי!

L8 לא פחות ולא יותר - השמעה דחוף!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי תתחדש,הבניות ברמה גבוהה מאוד.

יוסי, כל הכבוד פשוט כל הכבוד.

Mazda 3 Integrated HU + JBL MS-8 | Audison Voce 3Way | Nakamichi PA-2100 | Helix B4 Precision | Hifonics 1206D | AA Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...