Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת שיער בלייזר

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 6580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני מעוניין להסיר שיער בלייזר באיזור החזה + בטן, ושמעתי ברדיו על מבצע של נטורפיל, 3000 ש"ח לשני החלקים ובתשלומים (מקומות אחרים קיבלתי הצעות בין 5 ל 6 אלף ש"ח)

האם מישהו התנסה עם נטורפיל חוץ מסרנגה? מישהו יכול לתת דעה לחיוב או שלילה ?

האם יש מישהו שעשה הסרה בלייזר? כואב? ממש ? ממש ממש ? :)

אשמח לכל תגובה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרבה ידע אין לי בעניין, אבל מה שאני כן יודע הוא שהמון מרפאות פרטיות מפרסמות טיפולי הורדת שיער בתור לייזר, כשהן בכלל משתמשות בהבזקי אור, שזו שיטה מאוד לא מוצלחת שצריך לחזור עליה כל כמה שנים.

בשביל לתפעל לייזר צריך להיות בעל רישיון לכך, ובעלי הרישיון נמצאים בד"כ בבתי החולים.

הייתי ממליץ לך להתייעץ עם רופא המשפחה שלך בקשר לזה, הוא בטח יודע על העסק כמה דברים ויכול להמליץ.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקירי, אתה טועה..

מה זה בעצם לייזר? אלו קרניי אור. מי שלא רוצה, שיעשה אפילציה - זה הרבה יותר כואב.

לייזר בעצם שורף לך את השורש של השערה כשהוא עדיין בתוך העור, כאמור, קצת כואב, אבל בשביל זה יש משחות שיכוך כאבים. בבתי חולים אין מרפאות משלהם לטיפולי לייזר (חוץ משיבא שיש להם את קלאס קליניק שזה אחד המקומות שבהם אמא שלי עובדת). אי אפשר לתת הצעת מחיר בטלפון - כי זה תלוי בעור שלך וברמת השיעור/ סוג השיער. תפנה אליהם בייעוץ פנים אל פנים. בטלפון זה לא מה שיהיה באמת.

עוד דבר חשוב - אם אתה מתחת לגיל 21 אולי כדאי שתדחה את זה כי עד סביבות הגיל הזה הגוף שלך עדיין מתפתח ושיערות חדשות כן יצמחו.

בהצלחה - אם יש לך שאלות כלשהן - BE MY GUEST

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש מישהו שעשה הסרה בלייזר? כואב? ממש ? ממש ממש ? :)

אשמח לכל תגובה :)

אני מוכנה בחינם וממש ממש כואב

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני "קורבן" להסרת שיער בליזר, ב"אמריקן לייזר"...

למען האמת, בזמנו כאשר עשיתי את הסקר שוק, גיליתי הרבה דעות רעות על כל המכונים למעט 2: "אמריקן לייזר" ו"פרופורציה". שהם הכי יקרים, הפתעה הפתעה.

זה כואב בצורה בינונית. מרגיש כמו הרבה דקירות של מחטים.

תלוי זה מאוד תלוי בסוג השיערה.

במקום בו השיערה היא "בשרנית" יותר זה כואב יותר (ע"ע חזה), במקום בוא היא פחות זה לא כואב במיוחד (ע"ע פס טבור).

כמובן שכל אחד וסוג השיער שלו, סוג העור שלו, סף הכאב שלו, וכו'. הרופא בוחר איזה עוצמה להקרין בכל מקום או טיפול.

המכשיר המומלץ ביותר לטיפול בלייזר הוא ה"לייטשיר".

יש גם טיפול באינפרה אדום, שדי מקביל לליזר אבל קצת פחות חזק. במקרה שלי לדוגמה את הטיפולים ההתחלתיים עשו באינפרה ע"מ לדלל את כמות השיער, ורק לא מזמן התחלתי עם הלייזר (עשיתי כבר 5 טיפולים, 2-3 חודשים בין טיפול לטיפול).

אצלי לדוגמה את הטיפולי אינפרה עשו ללא חומר הרגעה לעור, את הטיפולים בלייזר רצוי מאוד לעשות עם חומר הרגעה לעור... :twisted:

תרגישו חופשי להפציץ בשאלות, עשיתי מחקר לא קטן בנושא (כמו כל דבר...)

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייטשיר הוא אכן אחד המכשירים הכי טובים שקיימים בשוק עכשיו

אבל יש גם את LOVELY שהוא מצויין, טיפה חלש מהלייטשיר, אבל גם עושה את העבודה

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, זה רק אחרי שמתחתנים :-)

תומר, הממוצע לגברים הוא כ-8 טיפולים פלוס מינוס.

לדעתי זה גם בערך מה שיהיה דרוש עבורי (אצלי טיפול שישי בקרוב).

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של חברים וסקר שוק שערכתי בקרוב ל20 מרפאות, המכשירים שהרוב עובדים איתם מכונים אינפרא, הלייטשיר הוא מכשיר מאוד אגרסיבי ומאוד כואב (אני אישית אפילו לא הצלחתי לעשות איתו דגימה).

מכשיר הלייזר שאני עובד איתו כיום הוא של חברת FOTONA, (ניתן למצוא אותו ברשת מרפאות קשת ואצל דוקטור רודינצקי בבית הרופאים תל אביב ).

למכשיר יש מספר יתרונות עצומים ע"פ הלייטשיר:

1) למכשיר צמוד צינור קירור המפחית משמעותית את הכאב.

2) סורק אופטי שמאתר את השערה (אין פיספוסים ולכן אין כוויות וכו...)

3) עקב העובדה שהמכשיר פחות כואב אין צורך במשחת אלחוש שמעבר להיותה יקרה ולא בריאה אין צורך להמתין שעה וחצי עטוף בניילונים כמו סנדוויץ.. :-).

4) פחות כאבים = עוצמה גבוהה יותר = פחות טיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...