Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אופנועים רק אופנועים ושום דבר פרט לאופנועים" - השירשור ננעל, פרטים בפנים.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אעלה את מס' השילדה בקרוב הוא לא נמצא עימי כעת ,לגבי החלפת המנועים -אני אצטרך לברר אם אכן נעשתה החלפה כזאת...,אני נמצא בשלביו הראשונים מאוד של השיפוץ,ובמידה כמובן שהשנתון יתאים שאיפתי להחזירו למראה הצבאי,למרות שגם המראה האזרחי הוא מרשים ויפה מאוד לדעתי,(לעיתים אף יפה יותר).

http://www.vintagebike.co.uk/Bike%20Directories/BSA%20Bikes/pages/BSA%20M20%20and%20M21.htm

שלושה דברים אסור להרוס-כלי נגינה ישנים רכבים ישנים ויצירות אומנות,אבל בעצם הסעיף האחרון כולל את שני הראשונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1. לדעתי יהיה קשה לברר אם נעשתה החלפה אלא אם מספרי המנוע לא מתאימים לאלה של השילדה.

2. ממליץ בחום ללכת בכיוון האזרחי.

3. מחכים לתמונות!! בהצלחה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזרחי ללא ספק אזרחי(השיפוץ ל הכוונה).

בגלל זה אני לא חושב שהמתלה הקדמי צריך להוות בעיה בשבילך.

אתה גם לא צריך לפחד משיפוץ הטלסקופים...

לפי מה שאני יודע בM21 מהלך הבוכנה ארוך יותר עם טלטל קצר יותר וקוטר צלינדר\בוכנה נשאר כשהיה,ובשל כך הנפח גדל.

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזרחי ללא ספק אזרחי(השיפוץ ל הכוונה).

בגלל זה אני לא חושב שהמתלה הקדמי צריך להוות בעיה בשבילך.

אתה גם לא צריך לפחד משיפוץ הטלסקופים...

לפי מה שאני יודע בM21 מהלך הבוכנה ארוך יותר עם טלטל קצר יותר וקוטר צלינדר\בוכנה נשאר כשהיה,ובשל כך הנפח גדל.

עמית.

האופנועים הנ"ל עברו גילגולים שונים ומשונים, מאז עזבו את שערי המפעל ועלו ארצה... ניתן למצוא בארץ את כל קשת הדגמים שאיפנה את התקופה, אבל חשוב לזכור כי בארץ בתחילת דרכה, זמינות החלקים היתה מתוך המלאי הקיים בארץ... ומאפיזודות יבוא לא סדיר של יבואנים שרכשו מלאי עודפי צבא... האילתור והצורך, תרמו למוזריות מוטורית והקומבינות והעלו על הכבישים ודרכי העפר מוטציות ויצורים שונים... לגבי רישומים קשה מאוד להיתחקות אחרי כלים מקוריים או רישומים רשמיים, לי אישית ידוע על כמה אופנועים שהורכבו מחלקים שנרכשו במקומות שונים כולל מצריים... אגב בסביבות שנות החמישים עשו עלייה ממצרים כחמש אופנועי BSA מיצריים שהוסבו לכלים ישראלים במסגרת הברדאק הכללי...הדרך הטובה ביותר לאתר את מס השילדה במידה ולא שונתה (יש גם סיפורים כאלה) ובעזרת הרישומים המקוריים במועדוני האספנים בחו"ל או אצל זאב בארץ, לאתר כיצד הכלי ירד מפס היצור ולהתקדם משם...רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופנועים הנ"ל עברו גילגולים שונים ומשונים, מאז עזבו את שערי המפעל ועלו ארצה... ניתן למצוא בארץ את כל קשת הדגמים שאיפנה את התקופה, אבל חשוב לזכור כי בארץ בתחילת דרכה, זמינות החלקים היתה מתוך המלאי הקיים בארץ... ומאפיזודות יבוא לא סדיר של יבואנים שרכשו מלאי עודפי צבא... האילתור והצורך, תרמו למוזריות מוטורית והקומבינות והעלו על הכבישים ודרכי העפר מוטציות ויצורים שונים... לגבי רישומים קשה מאוד להיתחקות אחרי כלים מקוריים או רישומים רשמיים, לי אישית ידוע על כמה אופנועים שהורכבו מחלקים שנרכשו במקומות שונים כולל מצריים... אגב בסביבות שנות החמישים עשו עלייה ממצרים כחמש אופנועי BSA מיצריים שהוסבו לכלים ישראלים במסגרת הברדאק הכללי...הדרך הטובה ביותר לאתר את מס השילדה במידה ולא שונתה (יש גם סיפורים כאלה) ובעזרת הרישומים המקוריים במועדוני האספנים בחו"ל או אצל זאב בארץ, לאתר כיצד הכלי ירד מפס היצור ולהתקדם משם...רן

מי זה זאב ואיך מגיעים אליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשלח את מ"ס השלדה, יתכן ואוכל לתת נתונים בעזרת הקטלוגים שברשותי.

בברכה-זאב

זאב הוא אדם מדהים, אספן אופנועים, ומומחה בתחום.... מכונה בפורום LOGO1 אם תפנה אליו הוא ישמח לעזור לך-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ברשותי אופנוע אספנות אשר לצערי מחוסר מקום עלי להפרד ממנו.

הונדה מודל 70 CB 750 משופץ במצב נסיעה. צריך רק מצבר חדש .........ולדרך.

טלפון 04-6322251 בשעות עבודה.

חי בשביל לרכב. רוכב בשביל לחיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש כל חלק לסוזוקי GSXR750 מהמודלים הראשונים (85-87),אפשרי גם אופנוע שלם עם או בלי רשיונות.

פרטים בפרטי

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

למי שראה אתמול את התוכנית בערוץ 2 של עדי אשכנזי

ולמי שראה את האופנוע המקסים שלה שנראה לי מתוצרת וספה

אבל לא הצלחתי למצוא את הדגם הספציפי

אם משהו יודע את השם של הדגם אני אשמח לדעת

ראו תמונה מצורפת מתנצל מראש על האיכות

תודה מראש לעונים

IMG_5658.JPG

IMG_5657.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמדובר בסאניאנג מיו 50 סמ"ק.דגם חדש ,4 פעימות עיצוב רטרו מדהים וביצועים ............לא משהו (מקס' 65 קמ"ש).

לדעתי האישית ,מיועד לעיר בלבד ,לחובבי הרטרו ולירוקים שבינינו(פחות מזהם-4 פעימות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מתחיל שיפוץ קוסמטי של הווספה שלי.

ראיתי בפורום שיש מושג - ציפוי זפת - מה המשמעות והיכן ניתן לבצע?

אשמח לשמוע על כל רעיון ודעה בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מתחיל שיפוץ קוסמטי של הווספה שלי.

ראיתי בפורום שיש מושג - ציפוי זפת - מה המשמעות והיכן ניתן לבצע?

אשמח לשמוע על כל רעיון ודעה בנושא.

קיים מיכל כזה(דמוי ספרי צבע) שמחברים לו אוויר מהקומפרסור ואז צובעים איתו.

נהוג "לצבוע" איתו בחלקים שבאים במגע מרובה עם מים,מתחת לכנפיים במכוניות וכדומה...

אני לא יודע איפה צרכן יכול להשיג את זה.ואם התכוונת לביצוע אז בכלל סדנה(לא מצאתי שם יותר טוב) לצביעת רכב תוכל לעשות זאת.

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...