Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אופנועים רק אופנועים ושום דבר פרט לאופנועים" - השירשור ננעל, פרטים בפנים.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפרלמנט בעקבות פרשת "חיי שרה" לחברון

מחר יום שישי,אנו יוצאים ברכיבה לחברון

שלום לכל ידידינו

מחר יום שישי, ופרשת השבוע היא חיי שרה, מזג אויר נפלא,הזדמנות פז לצאת לקברי אבות,כעיר האבות חברון

נצא מוקדם בבוקר,נחצה את הגוש,נבקר במערת המכפלה,בשכונות היהודיות,בשכונת אברהם אבינו,בבית הכנסת אברהם אבינו,נמשיך לבית הדסה,למוזיאון היפה במקום,ומשם נטפס לתל רומידה ולעתיקות שבו

קימות שתי אפשרויות,כולנו עצמאית,או הצטרפות לבס"ש עציון,אני מעדיף עצמאית,ללא כל תלות באיש.הלאה

אם יוותר מספיק זמן נחזור דרך חוות האיילים,ונבצע אומגה הארוכה בארץ,420 מטר אורכה,למי שירצה,מעל ואדי סג'מע,כמו כן ישנם עוד מספר אתרים על הציר.חניות לאופנועים מאובטחות על ידי חיילים בכל מקום.אז ככה

מי שמעוניין 0730

בתחנת הדלק "אסא" על כביש צריפין רמלה

.

ביי ביי

אם תירצו ניתן יהיה לסייר בואדי אבו מחרייב,להתבונן בפריחת חלמוניות

להתראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יום ראשון אני בטוח עובר שם, אני ישאל את בעל המוסך עם הוא רוצה למכור, כי חבל שהם ימצאו את עצמם נמכרים לסוחר מתכות ממולח (או נגנבות).

אגב עם לא עולים לבניין ממול אין מצב לראות את האוצר.

במידה ויש BMW רצוי מעל 600 סמ"ק נא לקחת אותי בחשבון-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפה נווה דוד

קטנוע, אופנוע טריומף ויאווה נראו מונחים ליד מקלט

לא זוכר איפה ... זה היה לפני כחודש

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב בן שמן 5 (מאחורי בית ידיעות אחרונות), על גג המוסך, עשרות חלקי אופנועי ענטיקה, וגם פגריי אופנועים שלמים, וגם סירות שלמות של BMW וBSA.

במקרה הייתי בבניין ממול, ומהמרפסת אני רואה על הגג כמה אופנועים ועשרות חלקי חילוף, הצלחתי לזהות בוודאות BMW R25, וניראה לי שיש שם גם BSA M20/21, ועוד כמה אופנועים שהחלידו את עצמם

לדעת.

מדובר במוסך של גדליה, מכונאי מיתולוגי של אופנועי BMW.

בתחילת שנות ה-90 טיפלתי אצלו ב 600 מודל 54 שלי וב R26 של אחי.

לא הייתי שם מאז אבל בשעתו גדליה ידע היטב את ערך האופנועים הללו, ובצדק.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך של גדליה מוכר וידוע בקרב אספני האופנועים ,הגרוטאות שעל הגג גם,הכל שם חלוד באופן קיצוני הוא לא נותן לכל אחד לעלות לשם רק ליחידי סגולה .המחירים בשמיים,בקיצור לא להתלהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך של גדליה מוכר וידוע בקרב אספני האופנועים ,הגרוטאות שעל הגג גם,הכל שם חלוד באופן קיצוני הוא לא נותן לכל אחד לעלות לשם רק ליחידי סגולה .המחירים בשמיים,בקיצור לא להתלהב.
חבל. חבל שעדיין יש אנשים שלא רואים ומבינים מה הזמן והעקשנות מעוללים. אופנועים אלו לא יחזרו להיות מה שהיו וכול שנה נותר בהם עוד נזק. למה הוא מחכה??
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל. חבל שעדיין יש אנשים שלא רואים ומבינים מה הזמן והעקשנות מעוללים. אופנועים אלו לא יחזרו להיות מה שהיו וכול שנה נותר בהם עוד נזק. למה הוא מחכה??

לימים יותר טובים.

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש ווספות ישנות עד סוף שנות השבעים לחלקים בלבד בכל מצב ,מי שיודע על ווספות זרוקות / נטושות שאפשר להציל מהם חלקים מוזמן ליצור קשר.

052-8595206.חן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדריאן

אכן כפי שחשדתי בהיכרות איתך, הינך משתבח בטעם טוב ויקר... אלפות, אופנועים אקזוטיים, כלבים... רציתי לכתוב גם נשים, אבל אישתי לא מרשה.....אני עדיין מקווה שתצא לפועל המכירה והמוכר ירד במחיר למשהו אפשרי יותר...ותגשים חלומך.... בכל מקרה שיהיה בהצלחה, ואתם מוזמנים תמיד ....רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לבולים החדשים בארה"ב.

אתר "מוטו" הסב את תשומת הלב לכך.

התמונות מאתר השירות הבולאי האמריקאי.

06_motorcycles_600s.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דוגמא לתרבות מוטורית, שמתחילה מהממשלה......

אגב הצ'ופר סימל את פורעי החוק, והאנטי מימסדיים (מלאכי הגיהנום) בשנות החמישים והשישים, לפני שניכנס למין סטרים והפך לאיקון תרבות....רן

E89611E471.jpg

tom3_big.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...