Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אופנועים רק אופנועים ושום דבר פרט לאופנועים" - השירשור ננעל, פרטים בפנים.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיים מיכל כזה(דמוי ספרי צבע) שמחברים לו אוויר מהקומפרסור ואז צובעים איתו.

נהוג "לצבוע" איתו בחלקים שבאים במגע מרובה עם מים,מתחת לכנפיים במכוניות וכדומה...

אני לא יודע איפה צרכן יכול להשיג את זה.ואם התכוונת לביצוע אז בכלל סדנה(לא מצאתי שם יותר טוב) לצביעת רכב תוכל לעשות זאת.

עמית.

ניתן להשיג אצל שמואל-קליימן ר"ח ארלוזורוב 41 רמת-גן.

אם צריך מ"ס טלפון אוכל לרשום מחר.

לילה טוב-זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם!

הנה התמונות של הבחור,האיכות לא כ"כ טובה אבל אני מאמין שהן מספיק ברורות.

הרבה חלודה יש עליו והרבה עבודה שצריך לעשות...

נראה לי ש 8 גלון שמן חודר יקלו על המשימה...

לצערי אני לא מוצא את הניירות המקוריים כרגע מה שדי מדאיג אותי... משהוא יודע איך אפשר לשחזר מסמכים של רכב ישן? יש למשרד הרישוי ארכיון או משהוא כזה?

בכל מקרה אני ממתין לתגובותיכם ויותר מזה לעצותיכם.

שימו לב למזלג הקידמי שהוא מרכז הדיון באשר האם מדובר בדגם 21 או 20...

שלושה דברים אסור להרוס-כלי נגינה ישנים רכבים ישנים ויצירות אומנות,אבל בעצם הסעיף האחרון כולל את שני הראשונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תמונות לא תראו היום. אין לי מושג איך מורידים את נפח התמונה כך שניתן יהיה להעלות אותה לרשת כי כרגע המע' מודיעה לי שגודל התמונות גדול מדיי... :(

שלושה דברים אסור להרוס-כלי נגינה ישנים רכבים ישנים ויצירות אומנות,אבל בעצם הסעיף האחרון כולל את שני הראשונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לאחר דפיקות לב פאניקה והיסטריה נמצאו הניירות!

מס שילדה-1530 מס מנוע-562

זה לפחות מה שכתוב בניירות המקוריים.

זאב אני מקווה שתוכל לאתר את הדגם,בכל מקרה תודה ושבת שלום לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לפחות מה שכתוב בניירות המקוריים.

זאב אני מקווה שתוכל לאתר את הדגם,בכל מקרה תודה ושבת שלום לכולם.

מה שניתן כרגע לדעת זה שמספרי השלדה בדגם הצבאי הם wm20, אחרי זה המספר הוא בן 6 ספרות,לכן לא הגיוני שזה הwm20, לא הסהרה ולא הרגיל,אלא אם נעשו שינויים זאת לא נוכל לדעת,לכן כדאי אולי לראות תמונות ברורות מכמה זויות,ואם אתה גר קרוב את הכלי עצמו,ליתר בטחון מ"ס השלדה נמצא בצד שמאל על הצינור העליון מתחת להגה.

לילה טוב-זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב למזלג הקידמי שהוא מרכז הדיון באשר האם מדובר בדגם 21 או 20...ערב טוב דרור,

אין קשר. גם ה- 20 כמו ה- 21 סופקו באיזה שהוא שלב עם טלסקופים; לפי כך לא תוכל לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרור, צריכות להיות אותיות לפני מס' השילדה ולפני מס' המנוע. אותם גם צריך. כמו כן שים לב שלפעמים הסיפרה "אפס" סומנה כנקודה עבה; האם יש לפני או אחרי המספרים אפס? עוד משהו חשוב: בדוק המספרים ע"ג האופנוע ולא כפי שמופיעים ברישיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הטיפים אני אבדוק על השילד עצמה , לגבי המזלג... באמת בשלב מאוחר יותר שני הדגמים הגיעו עם טלסקופים אבל ב 41' הטלסקופים עוד לא הוכנסו,למרות זאת לא פסלתי את האפשרות לנסות לשפץ אותם.

ושיפוץ אזרחי די מצא חן בעניי ,רק חבל שזה הרבה יותר קשה, ביחוד עם כל החלודה.

והכי חשוב-איך אני מקטין את נפח התמונות כך שאוכל להעלות אותן לפורום?

שבוע טוב לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה ווספה ספרינט 150 לחלקים:

קיימים: מנוע,מתלים,היגוי,צמות ומערכת חשמל.

חסרים אביזרים חיצוניים:כסא,פנס,גלגלים וכו

נמכרת בלא ניירות. 1800 ש"ח.

ישי 050-6508189

Sprint.jpg

Sprint2.jpg

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב בן שמן 5 (מאחורי בית ידיעות אחרונות), על גג המוסך, עשרות חלקי אופנועי ענטיקה, וגם פגריי אופנועים שלמים, וגם סירות שלמות של BMW וBSA.

במקרה הייתי בבניין ממול, ומהמרפסת אני רואה על הגג כמה אופנועים ועשרות חלקי חילוף, הצלחתי לזהות בוודאות BMW R25, וניראה לי שיש שם גם BSA M20/21, ועוד כמה אופנועים שהחלידו את עצמם לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב בן שמן 5 (מאחורי בית ידיעות אחרונות), על גג המוסך, עשרות חלקי אופנועי ענטיקה, וגם פגריי אופנועים שלמים, וגם סירות שלמות של BMW וBSA.

במקרה הייתי בבניין ממול, ומהמרפסת אני רואה על הגג כמה אופנועים ועשרות חלקי חילוף, הצלחתי לזהות בוודאות BMW R25, וניראה לי שיש שם גם BSA M20/21, ועוד כמה אופנועים שהחלידו את עצמם לדעת.

וכמו שנאמר אנשים צריך לרדת מהגג,אאהה מהעץ.

ועכשיו לשאלה הרצינית איך אפשר לברר את העניין יותר לעומק,ואם הם למכירה...

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום ראשון אני בטוח עובר שם, אני ישאל את בעל המוסך עם הוא רוצה למכור, כי חבל שהם ימצאו את עצמם נמכרים לסוחר מתכות ממולח (או נגנבות).

אגב עם לא עולים לבניין ממול אין מצב לראות את האוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...