Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלך המנוע של המגב האחורי

איציק ט
שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:? המנוע של ההמגב האחורי מזיז אותו חלש מאוד

השאלה היא האם לקנות חדש , לתקן , או לוותר בכלל על המגב האחורי שכן הוא לא הכי חיוני ואני רואה הרבה רכבים שלא נעזרים בו בכלל

איציק

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:? המנוע של ההמגב האחורי מזיז אותו חלש מאוד

השאלה היא האם לקנות חדש , לתקן , או לוותר בכלל על המגב האחורי שכן הוא לא הכי חיוני ואני רואה הרבה רכבים שלא נעזרים בו בכלל

איציק

רוב הסיכויים שהמנוע תקין. מגב אחורי פועל מעט מדי זמן... יותר סביר שיש בעיית מגעים ומפל מתח

על המפסק ובדרך למנוע. תבדוק את המתח על המנוע כשהוא פועל חיווט של + איכותי דרך ריליי

יפתור את הבעייה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן לנקות ולשמן מפני שלא מופעל הרבה.

תעשה את השיקולים למחיר התיקון ואם כדאי לך לתקן...

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרתי את הבעיה , אחרי פירוק מיותר של המנוע המגב ובדיקת החיווט

כל הבעיה הייתה שההברגה שבין המנוע למגב עצמו הייתה רופפת ולא תפסה טוב את המגב

רק אחרי שפירקתי והחזרתי נוכחתי לדעת שזה היה זה ,ולא הייתי צריך לפרק כלום בעצם

אז אם קורה לכם דבר כזה , עכשיו אתם יודעים מהו אחד הגורמים => ההברגה שבין המנוע למגב

תראו תמונה מצורפת:

P1010012.JPG

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לכתוב לך בהודעתי הקודמת שסבירות שמנוע כזה נהרס הוא מאד קלוש, בטח מנוע שלא עובד הרבה. תמיד יש יותר סיכוי שיש ליכלוך וצריך שימון, לך התברר שזה רק הבורג של הציר. תמיד צריך לבדוק לפני ולא למהר ולקפוץ להסיק מסקנות

שמח שבעייתך נפתרה :-P

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...