Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת גז חד נקודתית....

erez
שימו לב! השרשור הזה בן 6826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הגיעה למרכז ההתקנות כשתדלקתי קסנטיה עם סעפת פליטה מפוצצת בעקבות התקנת מערכת גז חד נקודתית... הבחור ניסה לחסוך ולשים מערכת זולה

ואני גם מניח שההתקנה היתה בזלזול, ולא ברור למה. לא מתאים להם.

ועכשיו הם הולכים לבית משפט...אל תנסו לחסוך ואל תשימו מערכת כזאת.

(זה מה שטוענים שם...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון - בן אדם התפוצצה לו הסעפת פליטה בגלל התקנה של מערכת גז חד נקודתית במקום רב נקודתית

מדובר בפאשלה של מרכז ההתקנות, אם הם אמרו לו שאפשר, והתקינו לו חד נקודתית זה חייב לעבוד פיקס...מה גם שלא הכי ברור לי מה הקשר בין סעפת הפליטה לשיטת ההזרקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי לא ברור, אבל זה המצב, הסעפת הוחלפה כמו גם הרדיאטור, ועוד חלק מצנרת המים שהולכת לרדיאטור הפנימי של החימום. על חשבון המתקינים, וכרגע מורכבת לו מערכת רב נקודתית....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע אלינו מתקין של מערכות גז עם לנטיס אחת שהוא התקין בה מערכת. דיברנו קצת והוא הסביר שבשביל ההתקנה, הם קודחים חורים בסעפות ומכניסים אינג'קטורים מיוחדים. הבלון גז היה במקום הגלגל ספייר (הספייר היה זרוק בתא מטען). כאשר הוא התניע ובחר במצב של גז, פתאום הרחנו ריח של גז, הערנו לו על זה,הוא אמר שבטח האטימה לא הייתה טובה באחד המכלולים.

בכל אופן, מה שאני בא לומר, הם מתעסקים יותר מידי ברכב, קדיחות, צמות, משקל מיותר.

אני לעולם לא אתקין!

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, מה שאני בא לומר, הם מתעסקים יותר מידי ברכב, קדיחות, צמות, משקל מיותר.

אני לעולם לא אתקין!

שמוליק

מדובר במקרה אחד של התקנה רשלנית ואל לנו להכליל ולפסול את השיטה.

סך הכל זה המקרה היחיד ששמענו עד כה.

שים לב! באירופה שליש מכלי הרכב משתמש במערכות הללו והיה בטוח שאת כולן הרכיבו מרכזי התקנה ולא כחלק מהפס ייצור בחברה.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות במערכת רב נקודתית כן קודחים ואני מוכן לצלם את המזרקים שהושתלו אצלי שם...

שמוליק אני לא יודע מי ביקר אצלך, אבל לא כך מתקינים, וההתקנות שאני ראיתי היו ממש יפות ובלי חלטורות. סביר להניח שבא אליך סתם מישהו שגם אין לו רשיונות כי אחרת לא היה מבזה את עצמו כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגיעה למרכז ההתקנות כשתדלקתי קסנטיה עם סעפת פליטה מפוצצת בעקבות התקנת מערכת גז חד נקודתית... הבחור ניסה לחסוך ולשים מערכת זולה

ואני גם מניח שההתקנה היתה בזלזול, ולא ברור למה. לא מתאים להם.

ועכשיו הם הולכים לבית משפט...אל תנסו לחסוך ואל תשימו מערכת כזאת.

(זה מה שטוענים שם...).

ניתן בהחלט להתקיו מיקסר (חד נקודתי) בקסנטיה. ביצועים יפחתו , התזמון קשה מאד והנזק תואר למעלה...

האם יש לך מידע מי הוא המתקין? היכן ראית את הרכב?

אני מאמין שאני יודע מי המתקין, סיכוי קלוש, הקסנטיה היתה אפורה או ירוקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אשמח לדעת איך הלחץ במזרקים גדל באופן משמעותי כאשר ישנו שסתום אשר משחרר לחץ גם כאשר הוספת הלחץ לא מתבצעת?

**עריכה - הודעות למנהלים בה"פ בלבד**

תודה

גמר חתימה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחידי שרציתי להוסיף - יש הרבה "מתקינים" כבר ראיתי מתקין מערכות ואזעקות שגם הפך להיות מתקין מערכות גז. אללה יסתור [אלוהים שישמור את הנהג ואותנו] רפובליקת בננות.

I LOVE PEUGEOT CITROEN CARS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר לכם ללכת למתקינים לא מורשים, מתקינים מורשים תמיד יתקינו מושלם כי כל התקנה שלהם עוברת אישור בנפרד, זאת אומרת בודקים כל התקנה והתקנה.

מי שרוצה לחסוך שילך לאותם "מתקינים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...