Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לראש מנוע

XOFIRX
שימו לב! השרשור הזה בן 6814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אביס 2000 !

לא פותחים ראש מנוע, ולא ניתן לבדוק אטם ראש מנוע( פקונג בשפת העם), בלי לפרק ראש מנוע, לכן מיותר ואדיוטי לפרק ראש מנוע, אם אין סיבה מיוחדת, גם עם הרכב הגיע לחצי מיליון קילומטר!!

פרוק ראש מנוע הוא לא צעד מונע לפתרון בעיות עתידיות!

ולאופיר פותח השרשור, קבל את הצעתו של אחד מחברי הפורום והחלף מכונאי!

בברכה

צביקה

שמר תנעל כבר!!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

YONATANLנכון 400 ומיתך 1000 זה 40 אחוז

אבל כתבתי בין 150 ל 400 רק עלות האטם

תיראה חמודי אם הוא יכול לעשות את זה לבד (ואני לא מאמין, אחרת הוא לא היה שואל שאלות כאלו) באמת היה יוצא לו 40 אחוז מיכוון שצריך לקחת את הרכב למוסך ולעשות את זה שם אז זה יעלה יותר מ 40 אחוז (שבמיקרה שלו זה יותר מ400 שח)

אני לא מכיר מכונאי שיעבוד בחינם.

הבנת חמידי...

וגבי הבחור שמחפש בכוח תקלות, יכול להיות שהרכב שלך יסע עוד שלוש שנים (ואולי יותר) ואולי אפילו תחליף אותו ליפני שילך לך הראש מנוע, אז עזוב אותך מהשקעה לא כדאית שיבוא הזמן לא תישאל שאלות אלה תלך למוסך ותתקן.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונאי שאמר לי את זה דיבר ספציפית על פולסוואגן והוא ראה את זה בספר טיפולים, במוסך שהוא עבד בו, וכל היצרני ממליצים על זה,

אני אבקש ממנו הוכחות לדבר ואם יתברר שזה נכון אני אעדכן,

בכל אופן אני לא מיתכוון לפרק ראש עכשיו.

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אבל אני חייב לשאול משהו שקצת סוטה, האם כל פתיחת ראש מחייבת עיבוד שבבי (שלייף)?

תודה ושוב מצטער על הסטייה מהנושא

ישראל.

Opel Astra 1.4L 1992

VW Passat TDI 2000

Ford Conncet TDCI 2004

Ford Mondeo 2.0L 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה ...

ברוב המיקרים שפותחים את הראש, האטם ניקרע, או שיש בו סדקים ולכן זה מצריך החלפה.

אף מכונאי לא יסכים להרכיב את האטם הישן בחזרה (במידה וכן לא תקבל אחריות)חבל לקחת סיכון עם האטם הישן אז מחליפים.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז אני חושב שלא הבנתי אותי...התכוונתי להורדת שבב מינימלי מהראש אצל חרט לאחר פתיחת ראש, האם זה חובה או לא?

תודה

Opel Astra 1.4L 1992

VW Passat TDI 2000

Ford Conncet TDCI 2004

Ford Mondeo 2.0L 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...