Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולקן אוטמאט-מתחבט בשאלת כדאיות הפיכתה לידני

joker
שימו לב! השרשור הזה בן 6839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לי וולקן שנת 93 אוטמאט , יד ראשונה 1.9 - השאלה שלי היא האם כדאי לי להשקיע כסף ולעשות אותה גיר רגיל ?

שאלה נוספת - בכלליות הייתי רוצה לשפר אותה לעשות אותה משהו טוב (אין בעיה של כסף), אני יודע שיש לה פוטנציאל אדיר . חבל לי למכור אותה .

הרי אתם יודעים שהגירסה האוטמטית זה סירוס של הוולקן .

מה אתם אומרים ? כדאי להשקיע בה ?

ואם כן איפה כדאי לי ?

תודה לעונים ואני מבקש בלי עקיצות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק וולקן ידניות

תמכור את שלך ותביא ידנית (וישאר לך עוד כסף)

בקשר לפוטנציאל

יש מישהו שבנה על הרכב טורבו ובמקרה הוא למכירה

אם אתה רוצה בפרטי!

מפש איביזה טורבו 2001-2 ה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט סירוס.

קודם כל , יד ראשונה - כבוד :) , תזכור שהרכב שלך שווה הרבה כסף...בעיקר יד ראשונה... לרכב כזה...

אם יש כסף, ואתה מחפש אוטו שנוסע טוב ומהר, אוץ רוץ לך לפירוקיות וכו ,וחפש לך מנוע 2.0 ליטר 8 שס' טורבו שיושב ב 605, המנוע נכנס פרפקט, באותה הזדמנות חפש לך גיר ..., השינוי ... מדהים :)

ובכלל אם אין בעיה של כסף, אז באנגליה יש מנוע נפלא (שצריך קצת לחפש.. אבל הכל אפשר למצוא היום) בשם T16 , חפש אותו ... יש 4 כאילו בארץ (פעם אחרונה שבדקתי) .. מנוע עם פוטנציאל אדיר..

ובכלל, צמיגים , בולמים וכו , הכל בא ביחד :) אני ממליץ לך לבקר ב www.psi.co.il, שם יש את ה"מומחים" והם ישמחו לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלות תהיה בסביבות ה 5500 ש"ח.

גיר,קלאץ,גלגל תנופה,חיישני גלגל תנופה,ידית גיר + שטנגות,רגליות ועוד הרבה.

מבחינת ההנאה - שווה כל שקל.

בונוס-צריכת דלק טובה יותר ב20 אחוז בערך

אוטו חזק יותר בעל העברות משקל ושליטה אחרות לגמרי

רכב אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להשתמש בוולקן ידני מקורי במשך 7 ימים רצופים שהסתכמו ב- 500 ק"מ, זה היה רכב חברה של ידיד קרוב (לא ילד) רכב בן 4 שנים עם 85 אלף ק"מ ובמצב תחזוקתי טוב.

הוולקן הוא רכב נחמד ולא יותר, הוא לא מרגש בשום נושא בתצורתו הבסיסית (אני נהגתי בגרסת ה- 2 ליטר).

לדעתי, הסבתו לידני תהיה מוצדקת אם היא זולה יחסית, מעבר לזה לא הייתי משקיע אלא הייתי מוכר ומשתדרג לרכב ביצועיסתי ומתקדם יותר.

כדאי לזכור שמדובר ברכב שנמצא בשנתו ה- 12 (1993).

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להשתמש בוולקן ידני מקורי במשך 7 ימים רצופים שהסתכמו ב- 500 ק"מ, זה היה רכב חברה של ידיד קרוב (לא ילד) רכב בן 4 שנים עם 85 אלף ק"מ ובמצב תחזוקתי טוב.

הוולקן הוא רכב נחמד ולא יותר, הוא לא מרגש בשום נושא בתצורתו הבסיסית (אני נהגתי בגרסת ה- 2 ליטר).

לדעתי, הסבתו לידני תהיה מוצדקת אם היא זולה יחסית, מעבר לזה לא הייתי משקיע אלא הייתי מוכר ומשתדרג לרכב ביצועיסתי ומתקדם יותר.

כדאי לזכור שמדובר ברכב שנמצא בשנתו ה- 12 (1993).

רכב לא מרגש בשום נושא? תסלח לי אבל אתה פשוט כנראה לא יודע לנהוג או שבאותה תקופה לא ידעת או לא ניסית לנהוג בה חזק.

אתה מדבר על 2.0 אוטומטי? או רגיל?

היו לי המון מכוניות חלקם הנעה אחורית חלקם קדמית, וזה הרכב הנעה קדמית הכי טוב שהיה לי, פשוט שלדה מדהימה, זנב הכי נשלט שהכרתי אי פעם (ולא נהגתי על 306 GTI6).

להגיד שהוא סתם זה חבל, באותה מידה ילד בן 17 יגיד שהקליאו שלך זה בדיוק כמו 1.2 רק שתי דלתות וסוחבת יותר טוב בעליות.

בקיצור קצת פרופורציות, כנראה שלא ממש הסתובבת איתה מהר. אבל זה לא משנה מה שתגיד כי תכלס בשטח כל הבעלים של אחת כזאת יודעים שבמחיר הזה אין רכב שיש בו נוחות ואיכות ניהוג וגם אוטו שאפשר להסתדר איתו ביומיום ולסוע איתו בכיף לכל מקום כמו בוולקן (שלא נדבר על המזגן המעולה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...