Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בכריות האוויר.

אסי
שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב .

נדלקה המנורה של כרית האוויר ברכב שלי (גולף שנת 2000 נפח 2000) .

היום היית במוסך מורשה ולאחר דיאגנוסטיקה קלה התברר שכרית האוויר בכיסא נהג לא בסדר וצריך להחליף אותו , אבל אני לא מרוצה מאופן ההחלטה להחליף ישר כי הם הצליחו לאפס את התקלה דרך המחשב ועכשיו המנורה לא דולקת ,זאת אמרת שהתקלה לא חיה אלה באה ונעלמה כי אם היא הייתה חיה הם לא היו מצלחים לאפס אותה .

יכול להיות שיש בכלל איזה מגע רופף בכניסה של המחשב של הכריות או מתחת לכיסא הנהג או במקום אחר , ואת כול אלה הם לא בדקו כלל .

התברר שיש אחריות עדין על הכריות אויר . האחריות היא ל-6 שנים ללא הגבלת קילומטרז .

אבל למרות זאת אני לא יודע אם כדאי סתם לפתוך כיסא ולהחליף, עם לא בטוחים .

מה אתם חושבים שכדאי לי לעשות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב .

יכול להיות שיש בכלל איזה מגע רופף בכניסה של המחשב של הכריות או מתחת לכיסא הנהג או במקום אחר , ואת כול אלה הם לא בדקו כלל .

זאת בעיה ידועה בVW עם כריות אויר בכיסאות, הכבל והקונקטור עוברים מתחת לכיסא ולפעמים כששואבים אבק מתחת לכסאות, צינור השואב מנתק או מזיז את הקונקטור שגורם לאי סגירת מעגל ומדליק נורה.

לפני איפוס הכריות במחשב צריך לוודא שכבלי כריות אוויר העוברים מתחת לכיסאות מהודקים היטב לקונקטור ואז לאפס במחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חייב להוסיף אזהרה -

התעסקות בכריות אויר היא מסוכנת ביותר, פיצוץ של כרית אויר עלול לפגוע בשמיעה, באברי גוף, בראיה ואף למוות במיקרים קיצוניים!

לעולם אין להתעסק עם כריות אויר אלא אם אתה בדיוק מה אתה אתה עושה ונקטת באמצעי הבטיחות המתאימים!

עצתי היא, תן למוסך לעשות את שלו, החלפה של כרית אויר תקולה היא לא משהו מסובך במיוחד בשבילם.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא כן משהו מסובך במיוחד לכיס שלך :D

אם אתה רוצה בואג קלאב יש מישהו שמוכר זוג כסאות ריקארו משומשים....במשהו כמו 2500 שקל תקבל גם זוג כיסאות ספורטיביים וגם כרית שנמצאת בפנים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התברר שיש אחריות עדין על הכריות אויר . האחריות היא ל-6 שנים ללא הגבלת קילומטרז.
עתיד אתה כבר יוצא חאפר בפעם השניה השבוע... מה יהיה? :-P:wink:

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

היום דברתי אם המוסך והוזמן לי כרית אוויר , יום שישי יחליפו לי אותו אבל אני לא יודע עד כמה הם מקצועיים מבחינת גימור הריפוד של הכסא .

אני יודע שבצמפיון בבני ברק מזמינים רפד פעמים בשבוע לגימור של הכיסא , לפי מידע מחבר שעובד בצמפיון .

בכול זאת אני אברר לפני הפירוק איך הם מבצעים את הגימור , ואם לא ימצע חן בעניי אז נעשה טיול למרכז.

ותודה לאלה שהגיבו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...