Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשן לבן בהתנעה (פיאט אונו)

**mor**
שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אונו S70 ובהתנעה בבוקר(או כשהאוטו עומד יותר משעתיים בערך..) תמיד יוצא עשן לבן..יש למישהו מושג מה יכולה להיות הבעיה?

תודה.

תחליף גומיות שסתומים

בדוק בהנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות גם שחודרים מים לצילינדר. האם חסרים מים? האם האוטו צורך שמן?

בכל מקרה תמיד כדאי ללכת למוסך ולבדוק. סביר להניח שזה באמת רק גומיות שסתומים.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן וגם מדובר בגומיה של ראש מנוע שהולכת לעולמה.

קרה לי דבר דומה, היו התנעות עם הרבה עשן לבן עד שיום אחד המנוע התחיל להוציא עשן ודמם...

החלפתי גומיה והכל היה בסדר.

תבדוק את הגומיה, האם היא ניראת במצב טוב ? האם היא מתחילה להירקב ולהתקלף.

צירפתי תמונה ע"מ שתוכל למצוא את הגומיה ביתר קלות, היא מסומנת בצהוב והולכת מסביב לכל הראש.

גומיה.JPG

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אונו S70 ובהתנעה בבוקר(או כשהאוטו עומד יותר משעתיים בערך..) תמיד יוצא עשן לבן..יש למישהו מושג מה יכולה להיות הבעיה?

תודה.

שלום.

אחרי שקראתי את כול שטויות שכתבו לדוגמא: החלף את הגומיה המסומנת בצהוב אפשר למות מצחוק!

"הגומיה" שהבחור סימן היא אטם מיכסה שסטומים ואים היא דולפת אז יש נזילת שמן על המנוע.

ואין קשר לבעיה!!!

הבחור השני כתב החלף גומיות שסטומים גם כותב שטויות ולמה ?

אים גומיות שסטומים מקולקלות התופעה תהיה של עשן כחול ורק כאשר המנוע חם!!!

ולבעיה! האים אתה מאבד או נוהג להוסיף מים (או נוזל קרור) אחרי שתענה נוכל להמשיך.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, אני לא בא לזלזל חלילה בידע שלך.

אם תקרא שוב תראה שכתבתי שמהניסיון שלי זה מה שסידר את הבעיה, אני מדבר מניסיוני שלי, התגובה הזאת שלך פשוט לא במקום ובתור אדם בוגר הייתי מצפה מימך לתגובה אחרת.

יותר מזה... לא נעים לומר.

אצלי הגומיה נרקבה, בסופו של דבר אכן פרץ שמן למנוע, אבל עד שהגומיה לא הוחלפה גם לי הייתה את אותה הבעיה בהתנעה, ברגע שהוחלפה, לא עשן ולא נעליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, אני לא בא לזלזל חלילה בידע שלך.

אם תקרא שוב תראה שכתבתי שמהניסיון שלי זה מה שסידר את הבעיה, אני מדבר מניסיוני שלי, התגובה הזאת שלך פשוט לא במקום ובתור אדם בוגר הייתי מצפה מימך לתגובה אחרת.

יותר מזה... לא נעים לומר.

אצלי הגומיה נרקבה, בסופו של דבר אכן פרץ שמן למנוע, אבל עד שהגומיה לא הוחלפה גם לי הייתה את אותה הבעיה בהתנעה, ברגע שהוחלפה, לא עשן ולא נעליים.

שלום.

בחור צעיר אים כול הכבוד! אין קשר ביין פליטת עשן ולא משנה איזה לביין נזילה מאטם מיכסה שסטומים.

אם תצליח להסביר איך מגיע שמן ממכסה השסטומים לתוך צינור הפליטה ומשם להיפלט מהאגזוז מאחור

אני מצדיע לך ,מוריד את הכובע בפניך, ואני גם בוש וניכלם. איך זה?

בברכה בני ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שאלו גומיות שסתומים יבשות

שלום.

ממש לא תיקרא את מה שכתבתי ותבין את הטעות.

בברכה בני ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג, לא היה לי אז את הידע שיש לי היום ולכן לא הייתה אפשרות לבדוק, יש לי רק השערות איך זה קרה.

אני יודע מה עיניי ראו, אחרי כל הסיפור בהתנעה פשוט לא היה עשן יותר.

אין לי הסבר מדוע, זה פשוט כך.

מלבד זאת תמיד טוב לשים לב לגומיה הזאת, היא סתם גורמת צרות כאשר אפשר להחליף אותה בלי יותר מידי בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב!

בני ל. כרגיל צודק!

אין קשר לנזילת שמן מאטם מכסה שסתומים, לעשן לבן בעת ההתנעה, אך יש קשר להזעה ולנזילות באזור הראש המנוע בשל כך, ולמחסור קל בשמן!

אין גם קשר לגומיות שסתומים , משום שעשן מגומיות שסתומים הוא אכן בולט בעיקר במנוע חם כשהשמן דליל וצמיג פחות, השמן עובר את הגומיות שסתומים שאמורות לשמש כמחזירי שמן ולמנוע מעבר שמן מהמובילי שסתום לתא השרפה, ומשם לאאגזוז בצורת עשן כחול ולא לבן!

עשן לבן מקורו בחדירת מים לסעפת הפליטה , אבוד מים יעיד על אטם ראש פרוץ אשר אינו מונע מעבר מים מראש המנוע או הבלוק לעבר תא השרפה, ומשם בצורת אדים לבנים, לצינור הפליטה!

פותח השרשור אינו מעדכן לגבי אובדן מים ושמן, ולכן נמתין לו שיאשר זאת!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בדיקה פשוטה היא לפתוח את פתח המילוי של המים, למלא מים כמובן, ולהניע את האוטו.

אם יש בועות אז נפרץ אטם ראש / ראש מנוע.

אגב, בני, האם יכול להיות מצב שנוזל קירור חודר דרך האטם של הסעפת?

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש איבוד מים(לפני כחודשיים הוחלפה ברכב כול מערכת המים כולל המשאבה)
אתה משום מה מתקמצן בפרטים, ולכן אתה מקשה מאד על חברי הפורום לעזור לך!אתה כותב שיש אבוד מים האם האבוד קיים היום, או שהוא היה קיים בעבר לפני חודשים, ובעקבותיו החלפת את מערכת המים

( מה זה מערכת המים פרט!!!)?

אם הוא קיים היום כמה מים בערך הוא מאבד?

פרט יותר או שתשאר תקוע עם בעייתך לנצח או שתגש למוסך שלך ושם אמורים לפתור את בעייתך !!

בהצלחה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי ויש בועות.

איבוד מים קיים מאז שקניתי את הרכב שזה בערך חצי שנה,אך כאמור לפני כחודשיים החלפתי את מערכת המים.כי משאבת המים שלי הלכה לעולמה..ואז המוסכניק שלי החליף גם המשאבה וגם את כול הצינרות (כי הכול היה ממש רקוב)..איבוד המים הוא בכלל לא כמו בעבר אך קיים איבוד מים (בערך משהו כמו רבע ליטר או קצת פחות לאחר נסיעה של 30-35 ק"מ בערך)...העשן הלבן קיים רק בהנעה...הרכב לא מעשן בנסיעה ולא כשהוא עומד.לגבי השמן..כמה שמן אמור רכב לצרוך (הוא נוסע משהו כמו 300-320 ק"מ בחודש).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...