Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עצה בקשר לקניית צמיגים ספורטיביים חדשים

Kundason
שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי כבר חצי שנה Dunlop SP9000.

צמיג חזק ובעל נוחות נסיעה, אחיזת כביש מעולה גם על רטוב וגם על יבש, מצויין במהירויות גבוהות. הציל אותי פעם פעמיים בבלימות חירום קשות ללא כניסה להחלקה לאלפית השנייה. כמובן ששילבתי אותם יחד אם רביעיית ג'נטים של O.Z ספורטיביים. ממליץ בחום.

מחירים בפרטי.

בני תציין גם את מקדם השחיקה של הצמיגים, אני בטוח כי הבחור לא ירצה לגלות כי לצמיג שהוא קנה נגמר אחרי שנה "הבשר"!

צמיג טוב פלוס לא יותר מזה.

איכות נסיעה טובה

דופן הצמיג רך

צמיג רועש

למכירה זיכרונות של KINGSTON 1024MB 133Mhz SDRAM

בחצי מחיר :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג טוב פלוס לא יותר מזה.

איכות נסיעה טובה

דופן הצמיג רך

צמיג רועש

תגיד אתה מרגיש טוב? דופן הצמיג רך בSP9000? תפסיק לדבר שטויות!

ולכולכם אני אגיד רק משפט אחד: אני לא מצטער ולו לשנייה אחת על שקניתי את הצמיגים האלה ולא אחרים, הם היו שווים כל אגורה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MJ01, אתה יודע למה SP9000 שלך כ"כ טובים? כי *אתה* קנית אותם.

טעית כל פעם מחדש בקשר לצמיג.

עד כמה שיצא לי לקרוא ב TIRERACK

ה-SP9000 נחשב צמיג רך, אחיזה גבוהה על יבש, נמוכה על רטוב, ושחיקה של "צמיג ספורטיבי" יענו, מהירה.

אל תטעה אחרים בגלל שאתה *חושב* שהצמיג הוא ככה וככה.

מניסיון אישי *שלי* DUNLOP SP9000 צמיג זוועה ל ALL SEASON.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על sp-2000 של דנלופ ?
צמיג ברמה אחרת, נמוכה יותר מכל צמיג אחר שדובר בו בשרשור.

לכל המתווכחים על ה-SP9000, הרי הדברים הם לא בדיוק שחורים ולבנים כמו ששני הצדדים מציגים אותם וגם חלק מההערות ניתנות לפירוש דו-כיווני, למשל זאת של הדרקון שדופן הצמיג רכה... נכון שחדות התגובה שלו איטית יותר אבל זה לא מונע ממנו לאחוז כמו שצריך, ה-T1-S של טויו הוא אחד הצמיגים עם הדופן הכי רכה ואוחז מצויין!

בנהיגה כמו בהרבה דברים אחרים בחיים, צמיגים זה עניין של טעם אישי ואופי נהיגה.. יש מי שיעדיף חדות תגובה ויש מי שיעדיף יכולת משיכה אבסולוטית גבוהה יותר עם משקל נמוך יותר ונוחות נסיעה גבוהה יותר...

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודב לכולם על התגובות, שכחתי לציין...

מחלה ידועה של ה FALKEN שיש לי עכשיו זה איבוד אחיזה במגע ראשוני עם מים.

יצא לי להיתקל בכך מס' פעמים באופן לא מתוכנן - מי שיודע להשתלט על רכב ידע מה לעשות, מי שלא יפגוש את השמאי.

פעם אחת בכניסה לסיבוב עם הרבה מקום "לברוח" ניסיתי זאת בכוונה, וה אני אגיד...

אם תהיה בדיוק על מגבלות האחיזה (ואני מתכוון על הסף הדק ממש...) אתם לא רק תאבדו את האחיזה אלא תחליקו עם כל ארבעת הגלגלים הרבה מעבר לרוחב הכביש (אם זה חד / דו נתיבי).

המלצה קטנה לחיים למי שירכוש אותם.

חוצמזה הם צמיגים באמת טובים, אין מה להתלונן, מחבקים את הכביש טוב.

זו דעתי.

הצמיג שאני מחפש חייב להיות בעל אחיזה גבוהה על רטוב, את רוב הנסיעות החזקות שלי אני עושה על רטוב (אל תשאלו למה), ושלא ירעיש יותר מדי - זה די מציק, במיוחד בהתחשב בעובדה שאני נוסע ללא מוזיקה רוב הזמן.

ואם אפשר משהו שלא יקבל "איבודי אחיזה" כמו ה FALKEN, נמאס לי לחפש את טיפת המים על הכביש שתגרום לי להתחיל לעשות תיקונים בתוך סיבוב... :)

אגב, על הצמיגים שרשמתם - כולם בטוחים שניתן להשיג אותם במידה שציינתי????

כי לא נראה לי שמישהו הקדיש לכך מחשבה!!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ על הGOODYEAR EAGLE F1 GS D3.

לא הייתי ממליץ על הTOYO PROXES T1 S. - כל הרכבים שנהגתי עליהם עם הצמיג הזה , פשוט לא אחזו! הצמיג מרגיש קשה מאוד ולא אוחז, הרכב היה מפתיע ולא משדר את התחושות כמו צמיג רך אחר..

שימו לב שיש גם מידה קושי\רכות של הצמיג ...

צמיג רך אוחז יותר ונשחק מהר יותר לעומת צמיג קשה שאוחז פחות ושחיקתו איטית יותר..

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חייב רק אחיזה על רטוב, אבל אני אשתגע אם יהיה מצב של אחיזה של צמיג סיני מאעפן ברטוב ואחיזה של סליקס מדהים ביבש . . .

ורצוי שהבדלי האחיזה לא יהיה גבוהים בין רטוב ליבש (במידת הסביר) ושלא יהיו פתאומיים (כמו בפלקן)...

אבל איכשהו יוצא לנסוע חזק בלילה, או כשרטוב או שיש לחות לילה וכו'...

אז אני מעדיף להחליק בלי הפתעות (נשמע קצת מוזר המשפט הזה...)

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו הטויו והגודייר הם הצמיגים בשבילך, מדובר בצמיגים שעל דגלם חרוטה האחיזה על רטוב.

מוטי.

אולי דעתי השלילית על הTOYO היא מכיון שנהגתי על אותם 106ראלי עם צמיגים במצב לא הכי חדש שיש.

אולי אני עוד ישנה כיוון אם יזדמן לי לנהוג על סט חדש..

בקשר לרטוב- אני היום חובש צמיגי UNIROYAL RAINSPORT1 195\45\15. והאמת אני דיי מרוצה מהם , לעומת YOKOHOMA A539 קודמים שהיו לי... (היה שינוי דיי גדול במידות..)

נהגתי על הFALKEN 512 ועל פירלי P4000 (או יותר נכון P כו* אמק- צמיג זוועתי). והם לא הרשימו אותי במיוחד

למה שצמיג "גשם" לא יאחוז טוב על יבש?? שטח מגע??? צמיג גשם הוא בדר"כ צמיג יותר רך- יותר אחיזה..

לא יודע להסביר , אבל יודע מה הרגשתי בכל נסיעה עם צמיג שונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי דעתי השלילית על הTOYO היא מכיון שנהגתי על אותם 106ראלי עם צמיגים במצב לא הכי חדש שיש.

אולי אני עוד ישנה כיוון אם יזדמן לי לנהוג על סט חדש..

בקשר לרטוב- אני היום חובש צמיגי UNIROYAL RAINSPORT1 195\45\15. והאמת אני דיי מרוצה מהם , לעומת YOKOHOMA A539 קודמים שהיו לי... (היה שינוי דיי גדול במידות..)

נהגתי על הFALKEN 512 ועל פירלי P4000 (או יותר נכון P כו* אמק- צמיג זוועתי). והם לא הרשימו אותי במיוחד

למה שצמיג "גשם" לא יאחוז טוב על יבש?? שטח מגע??? צמיג גשם הוא בדר"כ צמיג יותר רך- יותר אחיזה..

לא יודע להסביר , אבל יודע מה הרגשתי בכל נסיעה עם צמיג שונה...

מה הייתה דעתך על הFALKEN, אגב?

ואיך היוקוהומה A539?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הייתה דעתך על הFALKEN, אגב?

ואיך היוקוהומה A539?

אני הייתי ממליץ לך ללכת על היוקו.. צמיג נחמד לא יקר כמו הגודייר ועושה עבודה טובה.

אני יותר אהבתי אותו מאשר את הפאלקן. (שוב, הפאלקנים עליהם נהגתי היו דיי משומשים...).

אתה לא צריך צמיג סופר דופר בשביל פונטו עם 70 סוסים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי, לא לחשוף סודות מדינה!!!!! (על הפונטו)

ונכון שאני לא חייב צמיג שיתמודד עם הרבה כוח, אבל אני רוצה לקבל מקסימום אחיזה, ועד כמה שזה לא הגיוני בפונטו - גם ממנה אפשר להנות ולנהוג חזק.

תשאל את לירן על הג'ימיקאנה שאחרי אינסוף הקפות "תרגול" השיג אותי בעשירית שנייה במדידת זמנים.

ותשאל את יותם שעדייןעושה שם הקפות עם ה S16 כדי לא להפסיד לפנטו.

אני לא אציין שמות של אחרים שהיו שם :)

אגב, אז מי ייתן לי השווה טובה בין הפלקן ליוקוהומה?

כי אין לי בעייה לקנות עוד זוג של הפלקן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...