Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עצה בקשר לקניית צמיגים ספורטיביים חדשים

Kundason
שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייה לי על הרכב

sp-2000 לפני SP-9000

שהגיעו עם הרכב מהחברה

נסעתי עליהם 4 שנים ו 60 אלף קילומטר

צמיג טוב אוחז יפה מאוד

שקט

הוא גם אוחז ברטוב טוב מאוד

לא מגיע למצב של ציפה

ואילו ה

sp-9000

הוא צמיג טוב שאוחז יפה מאוד

ההגה לא מדויק

דופן רכה

אין לי נסיון על רטוב אז אני לא יכול להגיד עד כמה הצמיג הזה טוב על רטוב

נוח לנסיעה

ההבדל במחיר בניהם הוא:

בערך 100 ש"ח לצמיג תלוי במידה

שניהם בעלי אותה רמת שחיקה על הנייר שזה 280 מוזר

תודה על ההסבר :-)

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים

מוטי - לגבי סעיף (2), כשאני רוצה ממש לנהוג אני מוסיף קצת לחץ מאחור, כך שאני אוהב עודף אחיזה מלפנים לעומת האחוריים. בייחוד בקליאו, בה יש יותר כוח משכל (אחיזה), זה נדרש. הבעיה היא שגם אשתי נוהגת ברכב, כך שיש חשיבות לזה שהזנב לא יהיה יותר שובב מהלפנים. בעיה.

יש גם את סוגיית הציפה בכביש רטוב (מבחינת כושר הניקוז של צמיגים חדשים מול כאלה שכבר לא כל כך), אבל מכיוון שלא צפוי כאן גשם בארבעת החודשים הקרובים זה פחות קריטי.

obarshad את ה-Exalto מצאתי רק בדירוג H. ה-SP9000 הם המחליפים של ה-SP-8000 שלי נראה ולדעתו של מוטי שהם פחות טובים מהמישלין. החלטתי ללכת על הטובים יותר הפעם, גם אם זה ייעלה לי. ה-Dunlop גם נשחקו יותר מהר מה-Pilot.

לגבי להחליף את כל הארבעה, זו גם הנטייה שלי וזה גם מה שעשיתי בפעם שעברה, העניין הוא שהאחוריים שלי באמת (ובמפתיע) במצב טוב מאוד.

Fizban - יש לך המלצות על מקומות ספיציפים?

כפי שאתה מתאר, הצמד האחורי במצב טוב מאד והקידמיים גמורים וזה נובע מסיבה אחת בלבד, לא ביצעת בזמן החלפות מיקום צמיגים ברכב וחבל, עדין הייתי מחליף רביעיה לטובת איזון.

ללא קשר בניגוד לאישתך, אישתי לא מוכנה להתקרב אל ה- 172 עם מקל (והסיבות: רעש מפלט, ה הנוקשות והעצבנות) אבל מה - WRX היא סרבה להיפרד.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאתה מתאר, הצמד האחורי במצב טוב מאד והקידמיים גמורים וזה נובע מסיבה אחת בלבד, לא ביצעת בזמן החלפות מיקום צמיגים ברכב וחבל, עדין הייתי מחליף רביעיה לטובת איזון.

ללא קשר בניגוד לאישתך, אישתי לא מוכנה להתקרב אל ה- 172 עם מקל (והסיבות: רעש מפלט, ה הנוקשות והעצבנות) אבל מה - WRX היא סרבה להיפרד.

צודק.

ועל זה נאמר סוף מעשה במחשבה תחילה.

גם אשתי לא מתה על ה-172, יותר בגלל חוסר בדלתות מאשר כושר נסיעה.

כתשובה אני תמיד אומר לה שיש יותר נשים אטרקטיביות בשוק מאשר מכוניות ספורטיביות.

סתם, סתם...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש להעמיד אותך על טעותך בפרוש EXALTO PE2 דרוג V וצפונה בדוק !!!!!

תודה שוב

אני אבדוק שוב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fizban - יש לך המלצות על מקומות ספיציפים?

את שלי קניתי בכפ"ס, בצמיגי כחלון.

אני מציע שתעשה אולי חיפוש בפורום ותראה אילו חנויות מומלצות.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון ממליץ על Goodyear F1 GSD3 או טויו פרוקסס T1S.

לא ממליץ על יוקוהמה A539. הצמיג נותן תחושה מעורפלת, לא אוחז כ"כ טוב ובמהירויות גבוהות יש תחושה שהאוטו משייט. הפאלקן 512 טובים משמעותית מהיוקוהמה בפרמטרים שציינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים אצלי עדיין חדשים, fixxer, אז אני לא יכול לענות על השאלה. מקדם השחיקה של הצמיגים הוא 280.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון ממליץ על Goodyear F1 GSD3 או טויו פרוקסס T1S.

לא ממליץ על יוקוהמה A539. הצמיג נותן תחושה מעורפלת, לא אוחז כ"כ טוב ובמהירויות גבוהות יש תחושה שהאוטו משייט. הפאלקן 512 טובים משמעותית מהיוקוהמה בפרמטרים שציינתי.

כמה עולים הדוגייר או הטויו (במידה שלי - 185X60X14)?

ומכולם שמעתי שדווקא היוקוהומה יותר טובים מהפאלקן...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הנסיון שלי עם אימפרזה טורבו. אין תחושת בטחון בכביש מפותל, ובמהירויות גבוהות האוטו כאילו משייט.

קניתי 4 במידה שלי אצל אנטון ביפו בכ- 2800 ש"ח- טויו וגודייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מקום איפה שמוכרים את

GOODYEAR

Eagle F1 GS-D2

185.60/14

ב2200 -4

עם אתה רוצה פרטים דבר איתי בפרטי

NOEN.

יקר!!!

אצל אנטון רביעייה כזאת עולה 1900 במידה 185/55/14. בדר"כ ככל שהחתך יותר נמוך הצמיג גם יותר יקר ...

אני ממליץ על הUNIROYAL RAINSPORT 1 , אני לא בטוח שיש במידות שאתה רוצה...

צמיג שאוחז מעולה ולא יקר במיוחד (לא כמו מישלין או טויו...)

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בZX מורכבים dunlop sp sport 490 במידה 185/60/14,חיפשתי ביקורות אליהם באינטרנט ולא מצאתי :? .

יכול להיות שהם מזוייפים?

וגם האם למישהו היה נסיון איתם?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...