Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עצה בקשר לקניית צמיגים ספורטיביים חדשים

Kundason
שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!!

יש לי שתי שאלות בקשר לצמיגים...

האחת- הצמיגים הקדמיים של המכונית שלי עומדים בפני החלפה, עד כמה זה סביר שהם החזיקו 40,000 ק"מ לערך?

מדובר בצמיגי FALKEN 512 (צמיג ספורטיבי יחסית - למי שלא מכיר).

הצמיג חי חיים רגועים ביומיום, וחיי היגוי יתר ותת היגוי בלילה כשהכביש פנוי,

זאת אומרת - הרבה בינעירוני על 110 אבל גם קיבל חיים "קשים" יחסית על סדום ערד וכו'... :smile:

שאלה שנייה:

על אילו צמיגים מישהו יכול להמליץ לי, משהו שניתן יהיה להשיג במידה 185X60X14...?

אני מעוניין אך ורק בצמיגים בעלי אחיזה גבוהה בעלי אופי ספורטיבי מתוצרת יפנית, אם אפשר עם בלאי סביר. אם מישהו יודע גם סדר גודל של מחירים לזוג, זה יהיה טוב...

אשמח לתגובות מניסיון.

תודה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

40K ק"מ זה הגיוני מאוד לפי התיאור שלך.

אם תצליח למצוא יוקהמה A539, זו רכישה מעולה. שים לב שהצמיג יוצא מהשוק כרגע, ולכן אם מוצאים אותו, חשוב לבדוק את תאריך היצור ולא לרכוש משהו ישן. בנוסף קח בחשבון שבמידה ויהיה לך תקר, יש סיכוי שבעתיד יהיה קשה להשיג אותו. א-ב-ל מדובר בצמיג מעולה, (שנשחק קצת מהר) ואני הייתי רוכש אותו אם הייתי מוצא רבעייה כזו (אבל למידה שלי אני לא מוצא).

מה התקציב שלך? יש אופציות לכל מיני צמיגים אבל הם יקרים יחסית, הA539 גם לא זול במיוחד אבל לא חסרים צמיגים יקרים ממנו בצורה משמעותית.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שכמעט תמיד צמיג לקיץ לא בריא לחורף.

מניסיון אישי על SP9000 וPZERO

גם לי יש את ה 512, על אימפרזה טורבו, צמיג חמוד ביותר.

כנס ל TIRERACK.COM, יש שם אינספור ביקורות על צמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DUNLOP LM 701

כל מילה מיותרת.

מת על תגובות כאלה... :?

איך זה שכל מילה מיותרת?

לאיזה צמיגים ספורטיביים אחרים בדיוק השוות אותו?

אתה בטוח שהוא אפילו נכלל ברשימת הצמגים שמוגדרים כ-Max performance של דאנלופ? (התשובה היא לא)

אל תחסוך במילים, אני רוצה לדעת מה הופך אותו לצמיג שכל מילה עליו מיותרת... וגם מה סיווג המהירות שלו, מקדם השחיקה שלו ומקדם האחיזה שלו (כולם מופיעים על דופן הצמיג), והכי אני רוצה לדעת למה הוא לא מופיע בכלל באתר האינטרנט של דאנלופ!

קונדסון, לשאלתך, הצמיגים הבאים מומלצים, מי מהם שתשיג (ואני די בטוח שזה לא יהיה פשוט או מהיר, כמו כל דבר אחר בישראל...) -

Toyo T1-S

Toyo T1-R

Falken Azenis RT215

Falken Azenis RT615

Goodyear Eagle F1GS-D3

Goodyear Eagle F1GS-D2

Dunlop SP9000

Kumho KU15

Kumho MX

Yokohama AVS ES100

Bridgestone Potenza S-02

Bridgestone Potenza S-03 Pole Position

Michelin Pilot Sport

הרבה מתוך הצמיגים ברשימה ישבו על האוטו שלי באיזשהו שלב זה או אחר, על כולם נהגתי וקיבלתי מהם רושם חיובי מאוד.

המומלצים ביותר מופיעים בצבע כחול.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היוקוהמה Parada Spec 2, לא?
צמיג עם אחיזה בינונית פלוס (לסטנדרטים הגבוהים שלי), היגוי חד למדי, נוחות נסיעה זוועתית, מרעיש נורא אחרי שעשית עליו את השחיקה הראשונית ועד סוף חייו (שחיכיתי לו בקוצר רוח כדי לעבור לסט הבא..).

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A

A

AA

82H

כשתראה את החתך שלהם אתה תבין למה .

אתה בודק צמיגים לפי מראה החתך שלהם ?

מה יש לראות שם ? את שם החברה ? תאריך ייצור ? לפי זה אתה מחליט שהצמיג טוב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כבר חצי שנה Dunlop SP9000.

צמיג חזק ובעל נוחות נסיעה, אחיזת כביש מעולה גם על רטוב וגם על יבש, מצויין במהירויות גבוהות. הציל אותי פעם פעמיים בבלימות חירום קשות ללא כניסה להחלקה לאלפית השנייה. כמובן ששילבתי אותם יחד אם רביעיית ג'נטים של O.Z ספורטיביים. ממליץ בחום.

מחירים בפרטי.

בני תציין גם את מקדם השחיקה של הצמיגים, אני בטוח כי הבחור לא ירצה לגלות כי לצמיג שהוא קנה נגמר אחרי שנה "הבשר"!

OZ%20Racing%20Turismo%2002.jpgf7be1354-3ed3-42ba-b761-0321806d9725Large[1].jpg

DunlopSP9000.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"

אתה בודק צמיגים לפי מראה החתך שלהם ?

מה יש לראות שם ? את שם החברה ? תאריך ייצור ? לפי זה אתה מחליט שהצמיג טוב ?"

כשאתה רואה בעניים חתך של יוקהומה או חתך של קומהו או חתך כזה:

DIRDZ101.jpg

אתה לא תקנה משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג עם אחיזה בינונית פלוס (לסטנדרטים הגבוהים שלי), היגוי חד למדי, נוחות נסיעה זוועתית, מרעיש נורא אחרי שעשית עליו את השחיקה הראשונית ועד סוף חייו (שחיכיתי לו בקוצר רוח כדי לעבור לסט הבא..).

מוטי.

אתה אינציקלופדיה מהלכת :-P

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה רואה בעניים חתך של יוקהומה או חתך של קומהו או חתך כזה:

אתה לא תקנה משהו אחר.

עדיף שאת הפנינים שלך תשמור למקומות אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי שMJ01 טוען ש SP9000 אוחז על מים... ולגבי שחיקה

הנה מספר תגובות על אחיזה *במים*:

Most Recent Reviews of the Dunlop SP Sport 9000

1-Wet Traction: not that great, expected more

2-The SP9000s were light (~19 lbs), but have poor rain handling.

3-However, this tire had a dramatic drop in wet traction after the first 5K miles and are the worst wet traction tire I have ever owned

מספר תגובות על שחיקה:

1-Treadwear: as expected from sport tires

2-Tread life is acceptable for a soft tire.

3-I was told that I need new tires after 21000 miles!To me that sounded ridiculous.

4- wearing fast and getting more noisy over time

5-seemed as though the thread got very low very quickly,

מה שמצחיק, לא הייתי צריך לחפש את הביקורות הנ"ל על הצמיג אלא לעבור ביקורת ביקורות לעשות PASTE לפה.

MJ הסבר לי בבקשה, מדוע רק אתה טוען אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...