Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אותו דבר רק הפוך- מברז ל jeep wrangler

AK21

פוסטים מומלצים

מגניב. 

חווית שטח היא מאוד שונה, יש מי שמתחבר לזה וגורר את כל המשפחה איתו לתחביב, וזה מגבש ומעצים גם את הילדים, וגם מבר אותם לטבע, יש מי ששומר את התחביב הזה לעצמו כ'מפלט' של שקט עם חברים קרובים, אבל בעיקר שקט, ויש מי שבסופו של דבר לא מתחבר. 

• אהבתי 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהדר! אכן התחרות שהביאו הברונקו והדיפנדר החדש עשתה לג'יפ רק טוב.

אם אכן תתחבר לשטח, זה ישנה לך את החיים ותברך את היום.

אם לא, והרכב ישמש לקניות, ימאס לך ממנו מהר מאוד. בשטח הוא אליל, בכביש הוא מקסימום סביר אבל ברבעון האחרון של רכבים מתגמלים. אתה נסחב עם המון מערכות מיותרות ברכב קצת צפוף, קצת רועש, לא ממש חזק ועם ניהוג גבולי. 

ומתי גם בקרייזלר יוותרו על חרכי ירי לטובת חלונות אמיתיים?...

• אהבתי 1

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי דרך דומה, רק בהפוך...

חכה שתגלה כמה קל להוריד את הגג ולהחליף לדלתות חצי

• רעיון טוב! 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- 700 מייל היו בשטח או בכביש (רובם לפחות)? 

שואל כי אני לגמרי מתחבר לרכבים כמו הברז ומאחר שלא אוהב שטח, לא מתחבר בכלל לרכב כמו הרנגלר (יצא לי לנהוג בו מספיק) ולכן גם לא יכול להגיד שיש fun factor אלא אם כן נהגת בו רק בשטח או בעיקר בשטח. בכביש מבחינתי זה סבל לא קטן עבור מי שאוהב נהיגה ואין שום פאן פקטור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב כזה אין "פאן פאקטור"?
מה תאמר אם מישהו יגיד את אותו דבר על הBRZ.
בסופו של יום שני הרכבים יודעים לעשות משהו אחד ממש טוב וכנראה יספקו המון הנאה כשתבחן אותם במגרש שלהם.
הרנגלר, ובאופן כללי רכבי שטח פרקטיים יותר. אפשר לחלוק את ההנאה עם יותר אנשים.
אולי אתה לא מתחבר לשטח, זה כבר סיפור אחר, אבל כיף יש שם.

אני בעצמי נמצא על צומת דרכים דומה, בעיקר כי יש לי שני זעטוטים שמראים חיבה רבה מאוד לטרקטורים/ג'יפים/כל מה שמסריח ויש לו צמיגים גדולים. עדיין קשה לי לוותר על הBRZ ואני מנסה לעשות שפגטים כדי להנות מכל העולמות, אבל אני יודע שאם לא אצליח ויעבור מספיק זמן כנראה שאבצע מעבר דומה (אם כי בארץ ישראל זה יהיה כנראה משהו מיד 2, רכבים 4X4 פשוט יקרים מדי כחדשים).

מה שמעניין הוא למה לא קנית ברונקו? אין לי מושג אם מדובר ברכב הרבה יותר יקר, אולי גם התחברת לצורה של הרנגלר, שאני מודה שהיא מאוד מגניבה.
פשוט הברונקו נראה לי רכב יותר שלם...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאן פקטור קיים ובכמויות . החיוך לא יורד לי מהפנים לפחות עד כה. 

לגבי ברונקו- התרשמתי, הסתכלתי והאמת מציג פשרה טובה יותר כרכב כביש ברוב הקטגוריות. קצת פחות  הארדקור כרכב שטח אבל זאת לא הסיבה שלא בחרתי בו. 

אני פשוט נפלתי לכת של הג'יפ כי לדעתי יש לו את האקס פקטור שלא בהכרח מדיד אבל גרם לי להתאהב ולהתלהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע מהמם

תהנה וסע בדרכים טובות יותר וטובות פחות 😉

אני רואה המון דגמים צבעים ועיצובים מעניינים בקנדה של הרנגלר. 

אני מאוד אוהב את העיצוב בעיקר הארוכים (4 דלתות). 

ואני מפחד בעצמי לעשות את המהלך בגלל שכולם בסביבה מזהירים אותי מבעיות אמינות. 

עריכה אחרונה על ידי Stangg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

לגבי האמינות-אני מניח שזה די תלוי בסוג ההנעה. ל4xe יש  תלונות על תקלות אבל יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון שיש כל כך הרבה כאלה שאני לא בטוח שהבעיה באמת גדולה מבחינת אחוזים.

לגבי הבנזין -ה3.6 וגם ה2 ליטר טורבו לא ידועים כמנועים בעייתיים. שוב יש המוני רנגלרים בכל מקום ואני לא שמעתי/ קראתי על בעיות אפידמיות מהותיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אתה יודע שיכולת לעשות גם וגם, אמריקה לא? עכשיו תחפש איזו מיאטה ישנה בזול רק בשביל לסגור את הפינה וזהו. 

לא יצא לי לנהוג עדיין על הדגם מתוח הפנים אבל כל ניסיון שלי עם הרנגלר/גלדיאטור היה רועש מאוד, רועש ברמה שאי אפשר לנהל שיחה בטלפון על כביש מהיר, בעיקר בגלל רעשי רוח. והאקזמפלרים שהיו אצלי היו חדשים, מה שהיה מונע ממני לרכוש אחד בתור רכב עיקרי. 

אבל רנגלר זה כיף אמיתי.

ברגע שתפרק את הגג והדלתות תהיה לך חוויה שונה לגמרי, לא אכפת לי מהרעש, מהרוח, מהשמש, השבוע הוצאתי את הסקרמבלר לשימוש, כיף טהור. 

20240420_184856(0)_1713671398291.png

20240419_120109.jpg

SmartSelect_20240421_105000_Gallery.jpg

• אהבתי 1

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה היום בנסיעה ארוכה (250 מייל) . כן זה רועש במהירויות של 75-80 מייל לשעה. רועש מאוד ביחס לגרד צ'ירוקי אבל באמת שלא נורא כמו שאני זוכר את זה. שוב אולי זה הירח דבש, אולי הבידוד בJL המתוח קצת יותר טוב אבל באמת לא כזה נורא.

זאת גם פעם ראשונה טופלס ( לא במהלך הנסיעה הארוכה כמובן,גם לי יש גבולות) ואי אפשר שלא להתאהב.😍

20240421_163955.jpg

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה זאת הייתה הדילמה שלי, התלבטתי מאוד אם לקנות רנגלר או גלדיאטור . על החברה שלי נכנסו לענין של טיולי שטח ואוברלנדינג ורציתי להצטרף.

פרקטיות, נוחות ויכולת לכסות מרחקים גדולים ללא מאמץ בשילוב יכולת שטח גבוהה היו השיקולים העיקריים, מה שהוביל אותי לשתי אופציות: 4RUNNER או GRAND CHROKEE.

בסוף קניתי  GRAND CHROKEE TRAILHAWK ECODIESEL שבא מדוגם עם מיגונים לכל האוטו, גגון, כננת ועוד כל מיני שפצורים. בשנה שעברה מאז עשינו הרבה טיולים ואני מאוד מרוצה!! יש דברים מסוימים שרק רכבים כמו רנגלרים עם סרנים חיים יכולים לעבור, וזה לא מה שאני מחפש, אבל יש לאוטו יכולות שטח מאוד גבוהות בשילוב נוחות יומית מאוד גבוהה.

IMG_3701.jpg

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שאתה כותב מהארץ, עד שכל מיני דברים רמזו לי שאין מצב.

אני עם @בנצי, תנצל את העובדה שאתה חי איפה שאתה חי ותהנה מכל העולמות.

תתחדש, הרבה זמן לא קראתי פה משהו שהיה מאוד מעניין עבורי. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...