Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת חומר בידוד אקוסטי לרכב

פוסטים מומלצים

מעוניין לרכוש חומר בידוד אקוסטי לדלתות הרכב. אשמח לקבל המלצה על חומר ומקום לרכוש אותו במחיר טוב. תודה !

ראיתי באחד השירשורים שדיברו על חומר בידוד אקוסטי של פלציב. אבל מההיכרות שלי עם החומר זה חומר קל ולא דומה למוצרים המסורתיים כמו Dynamat שעשויים מחומר כבד. מה גם שהדבק של המוצרים הללו הוא ייעודי לרכב. זה המון עבודה ליישם את הבידוד, אז אני רוצה מעדיף חומר ייעודי. תודה!

עריכה אחרונה על ידי אסף991
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגילוי נאות אני עובד בתחום

יש לך היום בשוק חומרים של stp ו sgm

שניהם מצויינים איזה רכב יש לך?

גילוי נאות אני עובד בתחום האודיו לרכב . 
בעל עסק להתקנה ומכירת ציוד אודיו לרכב סאונד קלאב 

https://www.facebook.com/Soundclubgarage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני שעתיים, אסף991 כתב:

אשמח לקבל המלצה על חומר ומקום לרכוש אותו במחיר טוב. תודה !

מוזמן להיכנס לחנות און-ליין שלנו בכתובת 

www.caraudio.co.il

או להגיע לחנות פיזית ברחוב המרכבה 19, חולון.

יש לנו מגוון הכי גדול בישראל של חומרים לבידוד אקוסטי, מעל 80 סוגי חומרים, מהיצרן הגדול והאיכותי בעולם, STP.

ובמחירים מהיבואן לצרכן.

כמו כן מוזמן לפנות אלינו גם בwhatsapp לקבלת יעוץ מקצועי, 055-222-4444

• אהבתי 1

משווק רשמי בישראל של המותגים:

Brax, Helix, Match, Eton,

STP - Standartplast, MBQ,

Monster Cable, Tchernov Cable.

נציג רשמי של קהילת EMMA בישראל.

חנות און-ליין: www.CarAudio.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DYNAMAT הם מבין הוותיקים - בעצם הם מבין שלושת הראשונים בשוק ממה שאני זוכר - 

STP 

DYNAMAT וSECONDSKIN  ואח"כ הופיעו מאוד צמוד אליהן STINGER עם מוצרי בידוד שלהם (שהם מעולים) וגם HUSHMAT האמריקאים. 

מי שייבא את דיינאמאט היום מייבא בעיקר את SGM כמו שציינו כאן. 

ויש בארץ גם מוצרים מבית VIBROFILTER 

ויש את כל המתחרים של סטנדרט פלסט - שומופ, ווימאוף.

ויש מלא יצרנים אחרים שלא מוכרים בארץ אבל נמכרים באמאזון - חלק מהם טובים מאוד למשל RESONIX של ניק אפיצלה, חלק מהם זולים, נותנים תמורה פושרת מאוד לדוגמא KILLMAT וNOICO.

מה שצריך לדעת זה שהשוק מתחלק בעיקר לארה"ב, רוסיה וסין - רוב המוצרים שתמצאו בד"כ מייוצרים באותם מפעלים בסין ופשוט נמכרים תחת שמות ומדבקות שונים כאשר ההבדלים הם בד"כ באיכות הבוטיל ובאחוז הבוטיל שקיים בכל תערובת ובדיוק בגלל זה רצוי מאוד לדבוק למותגים האיכותיים. 

פה מבית וכבר יש כאן תגובה של הספונסר - יש את מגוון המוצרים של סטנדרט פלאסט - STP 

במקרה הזה מנסיון אישי שלי - יכול לאמר בלב שקט - מוצרים מעולים! 

ויותר חשוב זה לדעת מה כל חומר אמור לעשות, איך לעבוד איתו נכון בכדי לקבל תוצאות מירביות וגם על זה אמליץ להתייעץ כי זה משהו שעושים בד"כ פעם אחת ברכב - אז לעשות את זה טוב ונכון. 

יש הבדל גדול מאוד עם יריעות בוטיל בין - 

לכסות שטח שלם בריבועים קטנים. 

לכסות שטח שלם בשניים שלושה חלקים רצופים. (זאת האופציה הנכונה). 

יש הבדל גדול מאוד עם יריעות בוטיל בין - 

להניח אותן ולהשאיר אותן עם כיסי אוויר.

להצמיד אותן היטב ושטוח עם רולר שטוח (זאת האופציה הנכונה) אבל לא למעוך לחומר את הצורה באכזריות. 

להצמיד אותן למעיכה מוחלטת (לפעמים עם רולר מנוקד) ועל הדרך לקרוע או למתוח את שכבת האלומיניום. 

בהצלחה. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...