Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Fedex מול Dhl

BRAVO30

פוסטים מומלצים

חבר שלי הזמין אנטירול קדמי ואחורי לרכב שלו (מחירים כמעט זהים, כל אחד באיזור 1,200 שקל). אנטירול אחד הגיע דרך dhl והמחיר שהם גבו בעבור משלוח ומסים היה הוגן למדי, 350 שקל. המחיר שפדקס גבו היה 1,600 שקל (פי 4!), מזכיר שמדובר באותה חבילה. כמובן שניסה לשאול אותה על פשר הפער בין החברות אבל אין ממש עם מי לדבר. אולי מישהו פה יכול להסביר מדוע חברה אחת יצאה ממש הוגנת וחברה אחרת מתנהלת כארגון פשע? 

שאלה נוספת, אני מתעתד גם להזמין חלק כזה לרכב שלי, האם אפשר לבקש מהמוכר שישלח דרך dhl ולא פדקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק ההבדל בין dhl לפדקס. 

אני משתדל להימנע ככל יכולתי ממשלוחים דרך Fedex אפילו אם מדובר במוצרים מתחת לרף המס, ולא משנה כמה אני רוצה את המוצר הזה.

אתה יכול לנסות לבקש מהם פירוט של החיובים ואם תראה נגיד עמלות שהם לא המס עצמו, להתווכח כמו עם הוט ולנסות להוריד כמה שתוכל.

לגבי לבקש מהמוכר לשלוח עם dhl, זה תלוי במוכר. 

יש שיסכימו ויש שלא. DHL פשוט יקרים יותר פר שילוח, אז הרבה מוכרים מעדיפים לא לעבוד איתם כברירת מחדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו נבלה וזו טרפה, היה לי חוסר מזל עם שתי החברות אבל אם אני צריך לדרג מהרע לטוב אז פדקס הכי גרועה, DHL באמצע ויותר מזל היה לי עם UPS. כמובן שבלא מעט מקרים אין ממש שליטה על זה כי DHL שולטת בחלפים מאירופה ו- UPS מארה"ב. 

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, פאר האורה כתב:

ההפרשים קיצוניים מדי. יהיה מעניין לעקוב אחר הנושא לראות אם יהיה הסבר להפרש הזה ( פי 4).

לפני 15 דקות, _DownLoaD_ כתב:

צרף את שני החשבוניות ונראה במה חייבו..

זה אצל חבר שלי, בהזדמנות אגיד לו שיצלם לי. ממה שהבנתי ממנו, פשוט בפדקס יש הרבה "דמי חרטה ברטה" ועוד סעיפי גזל שלא מופיעים ב- dhl. בנוסף, פדקס ביקשו ממנו למלא טופס של אישור משרד תחבורה בעוד ש- dhl לא ביקשו ממנו דבר ושחררו בלי קונצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם של פד-אקס הולך לפניהם בארץ, אתה יכול לחפש פה נושאים שלמים שנפתחו עליהם,

מוכר ששולח רק בפד-אקס, אני פונה אליו ושואל אם הוא מוכן לשלוח עם חברה אחרת כי הנציגות בארץ שילשול,

אם לא מסכים, אחפש מוכר אחר.

גם אני כנפגע פד-אקס, שילמתי סכום גדול, השחילו איזה 4 שורות חיוב שונות, לצערי לא זוכר בדיוק, רק שהנציג הסביר לי בכעס וחוסר סבלנות.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדיוק היום קיבלתי חבילה מ- Alfaworkshop דרך DHL.

הזמנתי משאבת דלק, חיישן טמפרטורה חיצונית, פילטר אוויר רב פעמי K&N, פילטר מזגן פשוט, בוכנות למכסה המנוע ואולי עוד משהו.

הכל יחד כולל משלוח, יצא 3,070 שקלים. 

המיסים והאגרות השונות יצאו לי 1,300 שקל!

פשוט הרגשתי שגונבים אותי. 

אבל כן, תוך 5 ימים מיום ההזמנה שכוללים את סוף השבוע האחרון, החלקים כבר אצלי ליד הדלת.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

משאבת הדלק לבד, בלי שאר החלקים שהזמנתי, עולה אצל היבואן 4,100 שקל, צריך להמתין כמעט חודש וציינו בפניי שלא בטוח שהמחיר סופי.

חיישן הטמפרטורה עולה 700 שקל, קניתי בבערך 250.

יצא יקר, אבל בחישוב הכולל עלה פחות מלקנות את זה בארץ.

• רעיון טוב! 2

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Pavlik כתב:

המיסים והאגרות השונות יצאו לי 1,300 שקל!

מיסים ואגרות לא מעניינים, כי הם הולכים למדינת ישראל, כמובן בהנחה שעמית המכס סיווג אותם נכון.

השאלה היא איזה עמלות גבתה פדקס, והרושם הוא שהם מגזימים.

אחד המדהימים הוא שהדואר מבצע את ההליכים חינם. כלומר על חשבון כלל משלמי המיסים, אבל בלי לנפח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין חברות השילוח, מעדיף את DHL, למרות שהם לא צדיקים בלשון המעטה.

FedEx אוהבים להשחיל אבל הכי אני שונא את UPS.

בדרך כלל רוב הספקים עובדים רק עם אחד מהם למשלוח לארץ, והבחירה לא נתונה בידי הלקוח.

כמובן אפשר להכניס את זה למכלול השיקולים כשבוחרים מאיזה אתר להזמין.

לקנות בארץ על פי רוב לא רלוונטי בכלל, הרבה דברים אין במלאי ולוקח יותר זמן מלהזמין לבד. מה גם שהרבה יותר נוח להזמין מאתר אינטרנט במקום להרים טלפונים ולכתת רגליים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...