Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה2 קופסאות ווקס (עם סרמיק וגרפין) מאמזון הגיעו פתוחות ריחניות ועם תאריך ייצור מ5.10.21 , להחזיר?

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

קיבלתי עכשיו קופסה ריחנית מהשליח של אמזון, ריחנית כי 2 הקופסאות של הווקס היו פתוחות, האמת, ריח טוב, הקטע מסריח,

החבילות היו פתוחות ותאריך הייצור מלפני שנים.

האם להחזיר?  או שהמוצר עדיין טוב ? אולי פתחו לצורך בידוק וזה לא היה פתוח שנים מהעובדה שזה הגיע ריחני מאוד? (נגיד לצורך בידוק בטחוני או משהו כזה?) 

Turtle Wax 53737 Hybrid Solutions Ceramic Patent-Pending Graphene Paste Wax (5.5 oz), Black

תודה על העזרה

עריכה אחרונה על ידי טד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש על הקופסה הנחיות על תנאי שמירה? למשל טווח טמפרטורות, מקום מוצל, אריזה סגורה... אם כן - פסול.

אחרת - זה הימור.  בא לך להמר?

מניסיוני עם ווקסים איכותיים. הם בהרבה פחות צהובים. זה היה מטריד אותי הצבע הזה.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגור אחי... לגמרי, נכנסתי לראות צבע ומרקם מתגובות באמזון של לקוחות אחרים-נראה משמעותית יותר טוב, מעיף להם בחזרה מחר על הבוקר.. גם כן שלחו לי פתוח עם תאריך ייצור מלפני שנתיים,  רק רובוט נאצי יכול לעשות דבר כזה.  בכל מקרה הם נותנים 20$ החזר על המשלוח. חבל שלא מחזירים גם את הדקות שהפסדתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לקנות מחו"ל. זה זול יותר ומגיע תקין. מדובר במקרה שלי לא קרה.

אני משתמש לאורך שנים בקולינייט 915, ולאחרונה (במקביל ולצורך השוואה) קניתי בילט האמבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזרתי ,  נראה מה מו מי 

הדבקתי להם את הקבלה שעלה לי 60 שח משלוח על הקדמה של החבילה עם סלוטייפ בתקווה שהם יחזירו 🐣 

מתוך סקרנות, אם החבילה הייתה ארוזה היטב בלי סימן שפתחו אותה, אז אין מצב שהמכס פתח ? או שעדיין יש מצב שמישהו במכס פתח בשניה באלימות וגם הרס חלק מהנייר שאוטם בפנים והחזיר פתוח ואודרוב  , אבל רק סגר את זה אח"כ , אמר אני אסגור את האריזה יפה כמו פדנט ?

עריכה אחרונה על ידי טד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי ההחזרות של אמזון - בתנאי שהמוכר הוא אמזון! - הוא ללא רבב. חשוב מאוד לסדר את כל התוויות של ההחזרה לפי הספר. הם מחזירים זיכוי אוטומטי לדמי המשלוח שלך עד גבול מסוים, גם בלי שתשלח חשבונית.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, hans כתב:

מהניסיון שלי ההחזרות של אמזון - בתנאי שהמוכר הוא אמזון! - הוא ללא רבב. חשוב מאוד לסדר את כל התוויות של ההחזרה לפי הספר. הם מחזירים זיכוי אוטומטי לדמי המשלוח שלך עד גבול מסוים, גם בלי שתשלח חשבונית.

נשמע אחלה! היתה שם תווית כפולה והיה רשום בהוראות אחד להדביק על החבילה את השני לתת לדוואר , שאלתי את הדוואר אם הוא צריך את זה? "לא יודע",  

שאלתי אם סידרתי נכון את התוויות על החבילה? "וואלה לא יודע אני לא מבין בזה".   מזל שאתה פה! 

עוד היה לו טענות "הייתה צריך לבוא מוכן". הוצאתי לו שם דבק ומספריים חשבתי שיעזור לי במחיר הזה של ה69 שח משלוח. עוד שאל אותי אם אני רוצה מהיר באיזה סכום מגוחך.

בחרתי שיפקידו לאמזון. אני אזמין עכשיו שוב את הווקס הזה , כדי שהמוכר הספציפי עוד לא יחסום אותי במידה ויראה שהחזרתי לו, אין לי מושג איך זה עובד, ולוקח 30 יום לפי אמזון עד שהם מחזירים את הכסף.   מקווה שהדוואר הגזור הזה ישלח להם ולא למקום אחר . "לשלוח לארה"ב נכון?"

היצרן של הווקס לא ענה עוד לאימייל ששלחתי , מנסה את המזל שוב איתם  fifty fifty 

עריכה אחרונה על ידי טד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר הישראלי לא זקוק לתווית השנייה, הכפולה, הם מקישים שוב את הכתובת בעצמם במערכת שלהם.

בדואר מצפים שתבוא עם חבילה מוכנה, אני תמיד שומר ליתר ביטחון בצד איזו חבילה להחזרות.

בכל הקשור לתווית - מה שהכי חשוב לאמזון זה הברקוד של ההחזרה, כל עוד הוא קיים איפה שהוא על החבילה מבחוץ אן בתוך החבילה יהיה בסדר.

מהניסיון שלי תוך שבוע וקצת זה מגיע לאמזון בימים כתיקונם, לא יכול להתנבא עם המלחמה כרגע.

עריכה: עד עמה שזכור לי המשלוח המהיר תמיד היה איזו תוספת מגוחכת של 20₪ בערך העדפתי לשלם ליתר ביטחון.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עוד היה לו טענות "הייתה צריך לבוא מוכן". הוצאתי לו שם דבק ומספריים חשבתי שיעזור לי במחיר הזה של ה69 שח משלוח. עוד שאל אותי אם אני רוצה מהיר באיזה סכום מגוחך.

snow rider 3d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yd b-4 כתב:

כל הפעמים שאני החזרתי לאמזון הוצאתי תוית משולמת מראש על ידם.

אתה קנית מאמזון עצמם?

מה הכוונה -"תווית משולמת מראש" - הם שילמו לך לפני ששלחת להם ?   ההוראות החזרה אומרים להדפיס את הדף יש דברים שצריך להדביק על החבילה ודברים ששמים בתוך החבילה, בשביל שיזהו את זה, לשלוח להם, זה אמור לקחת 30 יום ומחזירים עם הדמי משלוח. קניתי מאמזון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזרתי פעמיים, בפעם הראשונה מוצר שהגיע שבור. 

הדפסתי התוויות לפי ההוראות , אחת בתוך החבילה, שניה על האריזה. תאמתי עם dhl על הקישור שנשלח אלי, להפתעתי שליח בא הביתה, לקח ,ארז במעטפה של dhl ושם מדבקות שלו. תוך שבוע היה אצלם ואז שלחו אחר חדש. למעשה שלחו כבר אחרי יומיים שהמעקב הראה שהחבילה הדרך חזרה.

בפעם השניה, החזרתי מוצר שלא התאים בכלל (מטען שניטען כי הוא 220 והגיע 110) ההוראה היתה לשים בתיבה של משלוחים בנקודת איסוף ממוחשבת. את ההחזר הכספי (המשלוח היה חינם ממילא) קיבלתי אחרי 10 ימים בתצורת אמזון גיפט קארד. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...