Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיויק החדשה במחיר (מופרז?) המתחיל ב 180.000 ש"ח

מיני - וואן
שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, Mike808 כתב:

מלאי קטן מאוד.

מלאי קטן והקצאות בעייתיות - זה משהו שאתה רואה בו חיסרון (גסיסת מותג) ואני רואה בו יתרון.
אם היה מלאי מצומצם לטסלה פרפורמנס, כנראה הייתי מצליח למכור אותה ביותר מ200 (לרכב עם 513 כו"ס והוצאות אחזקה מצחיקות)
ארועי מועדון לקוחות?  אצלי זה לא פרמטר ברכישת רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, ראינו איך היתרון הזה נעלם בסוף כשיש פתאום הקצאות ומלאי והמחירים יורדים, על זה אתה יכול לבנות ולבסס מותג? אתה יודע כמה אולמות תצוגה של הונדה נסגרו בשנים האחרונות?

הפרמטרים בהם אתה מתחשב ברכישת רכב כנראה מאוד ייחודיים, רוב השוק חושב אחרת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שנשארו להם אולמות תצוגה. באיזור המרכז הם רושמים שיש בנתניה אבל הוא כבר מזמן לא פעיל (הוסב לג׳ילי) ובראשון.

לפני כשבועיים קפצתי למאיר בראשון ולא ראיתי כלום. נכנסתי לאולם של וולוו ושאלתי אם יש אולם של הונדה, היא הנהנה בחיוב ושלחה אותי לאוהל בחניה. בתוך האוהל ישבה ג׳ז בודדת ואיש מכירות על מה שנראה כמו שולחן מתקפל.

שאלתי לגבי הסיוויק ההיברידית והוא אמר שהגיעו בודדות ונמכרו מיד. שאלתי לגבי הטייפ אר והוא אמר שגם כאן הגיעו בודדות וכולן נמכרו למעט, אולי, אחת שחורה שהוא לא בטוח לגביה.

אנקדוטה משעשעת היא שהאולם בהרצליה עדיין פעיל, הם רק מילאו אותו באופנועים במקום מכוניות. את האופנועים של הונדה מאיר דווקא מוכרת במספרים גבוהים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לטסלה אין אולמות תצוגה.  אני ממש לא בא להגן את היבואן אבל בוא נפרגן לו שהצליח לתפוס קצת הקצאה של טייפ אר (איפה הפוקוס ST למשל?) 

יש מצב שהיצרן גרידי (או לא יעיל בייצור ובאמת לא רווחי לו למכור במחירים תחרותיים) ולפיכך ההקצאה לארץ בהתאם.

נראה שיש ליבואן מתח רווחים גדול יותר על החשמלית שלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על סיויק של חבר לפני כמה חודשים.

אז כן.. יקרה להחריד. 

כמי שדי סולד מהדגם הקודם (וזה שלפניו וזה שלפניו), הסיוויק הזו עשתה עלי רושם מצוין.

היא נאה משמעותית מהמחליפה.

סביבת הנהג נראית טוב. הקונסולה המרכזית קצת גבוהה מדי, אבל התחושה מרווחת, גם בתנוחת הנהיגה הזקופה שלי. 

היא חזקה ממש והקטע של האין הילוכים הוא חתיכת מיינד פאק לעומת איך שהיא זזה.

בנוסף, צריכת הדלק שלה מצוינת, אליבא זה ששילם עליה מלא כסף.

ראיתי שהשוו אותה פה לליאון 2 ליטר.

הסיויק לא רואה אותה ממטר בכל הקשור לסביבת נהג (ויש לי קופרה אחת בבית).

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, motizkn כתב:

תשמע, היא במרחק יריקה מטסלה מודל 3 שלא רואה אותה ממטר.

טסלה 3 היא יותר גדג'ט מאשר מכונית.

אם מתעלמים רגע מתאוצות 0 ל100 והוצאות אחזקה מצחיקות שיש לה, הטסלה היא מכונית מאד לא מגובשת עם איכות הרכבה מאד נמוכה ותקשורת נמוכה מההגה והשלדה (ועדיין מדובר ברכב מאד נעים לנסיעות ארוכות ).
בנוסף השלדה של הטסלה אינה קשיחה לפיתול ובסיבובים מרגישה קצת ספגטי (בעיקר עם ההנעה הכפולה).
תוסיף עכשיו גם אי וודאות במכירה - אין לדעת באיזה מחיר יוריד מאסק את החדשות לכביש ובנוסף צפויה גם מתיחת פנים ובטריה חדשה שעלולים לנדנד עוד יותר את שוק המשומשות שכבר עכשיו בטרללת מוחלטת...

ההונדה תהיה קניה הרבה יותר בטוחה.

לפני כשעה, motizkn כתב:

מרחק יריקה מטסלה מודל 3

אגב - משעשע שרשמת את זה כי בדיוק עכשיו מכרתי 3 פרפורמנס אחרי שנתיים שהיא אצלי והזמנתי הונדה סיוויק שהיא במרחק יריקה (על אוניה בדרך לישראל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק שמי שקונה טסלה קונה בגלל מושגים כמו שילדה או תקשורת.

אני מאוד נהנתי מהטסלה כי זה מגניב,מהיר והרגיש איכותי.

בכלל, אם אני קונה משפחתית, הדבר האחרון שמעניין אותי זה שילדה או הגה כמו לרוב.

אני רוצה רכב שניראה טוב,מאובזר, בטיחותי ומרווח.

אוקטביה לא מציעה זאת? מזדה 3?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פחות או יותר הבן אדם היחיד בכדור הארץ שהחליף טסלה בהונדה.

בסוף ההונדה הזו היא רכב משפחתי, וכרכב משפחתי הטסלה לא רואה את ההונדה ממטר.

מקווה שתהנה :)

• מצחיק 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, sbaranes כתב:

ההונדה תהיה קניה הרבה יותר בטוחה.

לא...

סיוויק זה מותג מת, בעיות המנוע של הדור הקודם והרמה הבינונית של הדור לפני הקודם הפכו את הסיוויק לרכב לא מבוקש, כבר עכשיו הדורות הקודמים סובלים מירידת ערך דיי גבוהה.

אז לשלם 180 אלף על רכב משפחתי מקטגוריה C לא מבוקש עם מנוע בנזין? נראה לי מתכון לקניה לא בטוחה בערך ברמה של לקנות גיפון בנזין סיני עם גיר רובוטי.

טסלה מודל 3 נמצאת קטגוריה וחצי מעל (סיוויק = משפחתית, אקורד = מנהלים, מודל 3 = מנהלים יוקרתית) הסיוויק וההיסטוריה מעידה שהסוללות שלהן שורדות יופי לאורך זמן מה שעוזר להן לשמור על ערך בניגוד לרכבי בנזין שאחרי 10 שנים/200 אלף כבר נמכרים בנזיד עדשים.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו מופתעים - הונדה מוכרים בשנה האחרונה יותר דגמים בייבוא מקביל מאשר בייבוא רשמי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 22.4.2023 בשעה 10:37, itsik170 כתב:

תשמעו מופתעים - הונדה מוכרים בשנה האחרונה יותר דגמים בייבוא מקביל מאשר בייבוא רשמי.

HONDA CITI?

ישבתי בסיוויק החדשה, וגם בג'אז.. גיליתי שג'אז החדש יותר קתן מהישן שלי.. אבל אהבתי את הסיוויק, רכב מאוד מאובזר, מראה חיצוני, וגם פנימי - מצויין.

אבל מחיר.. זה כבר מתחרה של טסלה.. גם לא הבנתי את רמות הגימור - הכי "זול" = והכי מהיר וחיסכוני .

מצאתי באינטרנט, שגם לטאיוואן אספקה מיפן של 300 יח', אז זה לא בעיה של ישראל.

*עם הגובה שלי, לא הצלחתי להתיישב בקורולה.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...