Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לעשות פעולות על רכב חדש ,מה צריך קודם? שטיפה עם שמפו iron?

שימו לב! השרשור הזה בן 595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחר כך פלסטלינה עדינה ? ואחר כך פוליש ואוטם צבע? כמו כן איזה חברות לקנות ומאיזה אתרים? מנסה נגיד להזמין מאתר elite car care ולא נותן להזמין לישראל.

מודה מראש למי שידריך אותי קצת בנושא וייתן לינקים לקניה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין מאוטוסטור, המבחר גדול והאספקה מהירה, אף שלאחרונה היה "אזל המלאי" על לא מעט מוצרים. 

כשאתה כותב רכב "חדש" אתה מתכוון חדש חדש? או חדש אצלך? כי זה תלוי במצב הצבע, אני למשל לא עושה פוליש אם אין צורך. אבל אם תפרט יותר על מצב הצבע יוכלו לייעץ לך יותר בדייקנות.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברחובות just motor. חנות מאד מומלצת. יש להם הכככללל מההכללל.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Jack457 כתב:

אני מזמין מאוטוסטור, המבחר גדול והאספקה מהירה, אף שלאחרונה היה "אזל המלאי" על לא מעט מוצרים. 

כשאתה כותב רכב "חדש" אתה מתכוון חדש חדש? או חדש אצלך? כי זה תלוי במצב הצבע, אני למשל לא עושה פוליש אם אין צורך. אבל אם תפרט יותר על מצב הצבע יוכלו לייעץ לך יותר בדייקנות.

הרכב איזה שבוע וחצי אצלי ,חדש ,צבע תכלת מטאלי למטה וחצי עליון שחור כולל גג פנורמי זכוכית. לא רוצה להזמין מהארץ כי המחיר בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, tokame כתב:

הרכב איזה שבוע וחצי אצלי ,חדש מהיבואן ,צבע תכלת מטאלי למטה וחצי עליון שחור כולל גג פנורמי זכוכית. לא רוצה להזמין מהארץ כי המחיר בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי אמר לך את זה בדיוק?  תמיד יכול להזמין דברים בסיסיים מאמזון דרך 49 דולר משלוח חינם.אבל לך שם שיט של מבחר. אז תוסיף עוד 100-200 שקל ותקנה בארץ מה שבא לך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יקר. תזכור שהכמויות שמשתמשים בהן בפועל הן קטנות. ואת מרבית העלות - העבודה - אתה סופג.

רכב דנדש - הבנתי. מציע לך לשקול את המוצרים של GYEON. למשל כאן (או במקום אחר). 

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Jack457 כתב:

לא יקר. תזכור שהכמויות שמשתמשים בהן בפועל הן קטנות. ואת מרבית העלות - העבודה - אתה סופג.

רכב דנדש - הבנתי. מציע לך לשקול את המוצרים של GYEON. למשל כאן (או במקום אחר). 

יקר אחי , כמות פי 2 בחו''ל באותו מחיר ,תבדוק באתר הזה https://www.elitecarcare.co.uk . פלסטלינה במיוחד יקרה בארץ . הכמות של 400 מ"ל גם לבקבוק שיש לי לא מספיקה לי להרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם גנבים פה, מה שאפשר להזמין מחול מזמינים.

ואתה לא משתמש בכמות מעטה, תתפלא באיזה מהירות חומרים נגמרים, בטח שקונים בקבוקי ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח יעלה לך כמו כל הקניה. אז מה בדיוק הרווחת פה. ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, 98civic כתב:

משלוח יעלה לך כמו כל הקניה. אז מה בדיוק הרווחת פה. ? 

אני בודק נושא משלוח עכשיו ,אם האתר שרשמתי זול או אמאזון נגיד אז משתלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אבל אם אתה לא יודע מה התהליך, אז כדאי מאוד שלא תעשה פוליש כי חוסר ניסיון בפוליש יכול להביא הרבה יותר נזק מאשר תועלת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...