Jump to content

tokame

 • פרסום הודעות

  396
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

1 עוקב

אודות tokame

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מחיפוש אונליין נתקלתי שעושים להם איזון ע'י חורים או הוספת משקולות , השאלה אם אצלי זה המצב או דורש החלפה
 2. כעקרון השלט העגול השחור אפור עם 2 כפתורים ,הוא לא הכי נח לנו ,רציתי להוסיף עוד שלט של קוברה או להוציא את המערכת הזאת מהרכב ולשים שלטים ומח של חברה אחרת. כמו כן יש קודנית שעושה לפעמים צרות (בימים חמים בד'כ לפעמים לא ניתן להניע את הרכב ויש לחכות 10 דקות ואז להקיש שוב). או להוציא אותה לגמרי ולבדוק קודם אם הביטוח מאשר או להחליף אותה לסוג אחר. מה האופציות המומלצות מבחינת אמינות ומחיר גם לשלט נעילה וגם לקודנית? תודה מראש.
 3. טוב ,הרכב נסרק במוסך יבואן עם סורק מקורי ונאמר לי שכל הצילינדרים נתנו מיספייר . כמו כן נאמר לי שזה ככל הנראה נובע מגלגל פולי לא מאוזן ,נשמע לי יחסית הגיוני ,מישהו נתקל בזה פעם? ואיך מאזנים אותו?
 4. אין חוטי הצתה ברכב הזה ,זה חוטים רגילים שהולכים לפלג והוא לקויל ישירות ,והחלפתי בין 2 קוילים ועדיין קיימת בעיה בצילינדר 3. P0303 הבנתי גם שההודעה מתייחסת לצילינדר השלישי שניצת ,לא בהכרך הצילינדר השלישי פיזית. מה שנשאר לי כרגע זה אולי לסמן את כל הקוילים ,להחליף 2 פנימיים עם חיצוניים ,לפרק פלגים ,אותם ניתן לבדוק עם רב מודד להתנגדות. זה יכול לנבוע גם מצינור וואקום דולף ,מפריד אוויר \שמן תקול ,חיישן קראנק תקול ,מצערת שצריכה איפוס אולי. הרכב עם מנוע טורבו.
 5. לא ,עובדים כל ה 4 צילינדרים. תשמע היה מצבר שקיצר באלפא ג'ולייטה ,הרכב נכבה ב 100קמש ,שעונים שחורים. בלי התרעה בלי כלום.
 6. מדובר באבארט 595 שנת 2015 . הרכב מניע לפעמים קשה מאוד בבוקר ואז יש צ'ק אנג'ין מהבהבת שנעלמת אחרי איזה כמה שניות ,מבדיקה עצמית עם obd מופיע p0300 ו p0303 . הוחלפו קוילים 2 ו 3 לשם בדיקה ופורק פלג 3 ,נבדק וויזואלית והוחזר למקום (היה קצת משוחרר). התקלה אחרי החלפת הקוילים עדיין בצילינדר 3 . אני מאוד חושד במצבר שהוא מקצר ואין גם מספיק זרם לפלגים. מה אתם אומרים?
 7. שאלה בקשר למאזדה 2 ,2011 סדאן: במהירות מעל 80 קמש ההגה רועד. צמיגים קדמיים הוחלפו לפני שנה בערך ,לא בוצע כיוון פרונט אבל הרכב נוסע ישר וההגה ישר. האם זה נובע מאיזון גלגלים? בוכנת ברקס שנתפסת ? משולשים? אני רוצה להתחיל מהקל לכבד כמובן. תודה מראש.
 8. יש לי רכב שנת 2015ואחרי שטיפה אני מרגיש שעל חלק מהפח יש גרעון כזה, האם יש שמפו מיוחד או פוליש כמו meguiar's ultimate compound או ultimate polish שמספיק להשתמש בהם כדי להוריד את הגרעון הזה? או שחייבים פלסטלינה קודם עם חומר סיכוך? כמו כן אם פלסטלינה אז איזה חברה או סוג ,או שמספיק להזמין משהו מאיביי? כמו כן יש לי הרבה סווירלים שצריך להוריד וראיתי שהמגוויאר שרשמתי למעלה טובים לזה ,האם זה נכון? תודה מראש לעונים.
 9. 1) הרמקולים המקוריים מאחורה אצלי , בווליום טיפה גבוה ובאסים ,הפנלים מרעישים (לא יודע אם מגיע מהרמקולים גם) ,ניסיתי לשים קצת ספוגים כמו שמגיע עם מקרר חדש ועדיין יש רעש מהפנלים. ה hu ברכב מקורי עדיין גם. השאלה שלי אם אני מחליף רמקולים 6.5 שם זה יעזור ? או שרק לשים ספוג מסוג אקוסטי כמו של אולפן ? או שצריך חומר מיוחד שמיועד לרכב של dynamat נגיד. אם אני מחליף רמקולים לאיזה סוג וחברה? צריך יותר באס ומיד שיגיע מהרמקולים האלו. יש לי שכן עם אותו רכב שהמליץ לי בכלל לשים סאב אנדרסיט ואמר שזה משדרג מאוד את חווית השמיעה. מה אתם ממליצים לעשות ? והאם מישהו הזמין רמקולים או סאב כזה מח'ול פעם וזה השתלם
 10. יש לי מתנדב במתנ'א בעבודה והוא אמר לנו פעם שזה כמו קיר ,אסור בשום אופן לנסוע על הקו הזה!
 11. פנל קדמי מקורי למערכת אלפא ג'ולייטה ומערכת מקורית אלפא ג'ולייטה. מגש אחורי אלטו : 300 ש'ח. מערכת מקורית אלטו: 250 ש'ח. פנל קדמי אלפא ג'ולייטה : 350 ש'ח. מערכת מקורית אלפא ג'ולייטה: 350 ש'ח. אמיר: 054-2110901.
 12. מה זה אומר מבחינת גודל המכה ? איך אני יודע אם נפגעה שילדה ? אם היתה ירידת ערך? פחח עם נסיון יוכל להגיד לי?
×
×
 • Create New...