Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"לא בשבת" במודעות של יד 2

chaimgross
שימו לב! השרשור הזה בן 621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או את אלו שלא שמים מחיר. הזוי.

אגב, אני מנהל קבוצה יחסית גדולה בפייסבוק לרכבים (10K אנשים) ומי שמעלה פוסט בלי מחיר/לא מפנק בתמונות יפות או תיאור נורמלי - הפוסט שלו נמחק.

לצערי רק ככה למדתי שאנשים לומדים. 

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר הערות לגבי תמונות וניסוח.

ישנם אנשים מאותגרים טכנולוגית או שעברית היא לא השפה הראשונה שלהם.  

המודעות שלהם יהיו בד"כ בסטנדרטים נמוכים אבל זה לא אומר כלום על הרכב עצמו.

לפני שבועיים פרסמתי את הרכב שלי בצורה מאוד מרושלת.  תמונה אחת שצולמה בלילה + חצי משפט.    תכננתי לחזור למודעה בהמשך ולערוך אותה.

עוד לפני שהספקתי לערוך את המודעה,  קיבלתי טלפון מקונה פוטנציאלי, הייתה שיחה מאוד עניינית. הקונה הבין במי ובמה מדובר והרכב נמכר תוך פחות מ24 שעות.

כמובן שמודעה מנוסחת היטב עם תמונות טובות היא הדרך הנכונה.

עריכה אחרונה על ידי banji man
  • אהבתי 2

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתם קצת על קלישאות. אני אספר מהצד שלי כקונה ומי שמלווה לעיתים קרובות חברים בבדיקה וקנייה - כל, אבל כל המוכרים יגידו שהרכב מטופל מלוקק ושמור. אבל ברגע שתמצא תקלות יגידו "אהה זה בקטנהההה... אחי זה רכב ישן גם ככה (רכב בן6/7), זה שטיוות המוסכניק הערבי שלי יסדר ב100 שקל".

וכמובן שאין קבלות לכלום ושום דבר. "עשה הרגע טיפול גדול, טיימינג צינורות שמנים" בפועל יש מי ברז ברדיאטור.. ברור שהחליפו הרגע טיימינג.

לפני 4 שעות, יוסי פרנקוס כתב:

רוצה לבוא בשבת? אחלה. תתאם איתי במהלך השבוע או בשישי, אבל אל תתקשר בשבת כשאני

ממש עניין אינדיבדואלי.

א. לא כולם "נחים" בשבת, אחרת מקומות עבודה היו סגורים לחלוטין

ב. לא עבור כל אחד להראות רכב לחצי שעה בסופש זה טרחה. להיפך יש בזה משהו נוח שאתה פנוי ובבית בכל מקרה.

ג. את הרכב האחרון קניתי בשבת, ובדקתי לא מעט רכבים בשבת. אם מפריע למישהו הוא יגיד פשוט שנתאם למהלך השבוע.

לפני שעה, vadim6385 כתב:

כאילו, גם להעלות תמונה כמו שצריך אתה לא יודע?

לפעמים זה בכוונה.

הלכנו לפני כמה ימים (בשבת!) לראות גטס מיד 2.. רק תמונה מהפרונט היה חסר. כשראינו את הרכב היה ברור למה, כל המכסה מנוע שרוף ברמה הגרועה ביותר שיש.

הכי מרגיזים אלו עם 3 תמונות מאותה זווית, חצי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמובן את ״מוכר בצער״ כרגיל מודעה של איזה סיאט לאון שאיזה צעיר קפץ מעל הפופיק כדי לירכוש אותה בשביל פוזה והרבצות בכביש וכשלהפתעתו צריך לשלם הרבה על תחזוקה הוא מוכר בצער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמכרתי, אף פעם לא הבנתי את השאלה "למה אתה מוכר?" ותמיד עשיתי את עצמי מופתע. אה, אני פשוט משדרג. כל ההיתממויות של המוכרים שבדיוק הרכב יוצא להם מיותר מדליקים אצלי את הנורה האדומה.

קלישאות: "לא ראה שטח" לרכבי שטח יד 3-5. יעני, אתה חותם על כל הקודמים?

אגב, אני מציין במודעות "לא בשבת קודש".

א': שבת היא קדושה ולא נועדה למסחר ואין ברכה בעסקאות שנסגרות בשבת (ע"ע המלאך מטטרו"ן).

ב': כדאי לדעת: בדרך כלל חרדי שיכתוב 'לא בשבת' למרות שהוא מכבה את הטלפון לפני שבת, הסיבה פשוטה: הוא איננו מעוניין 'להכשיל' את אחיו שאיננו שומר תומ"צ בחיוג בשבת. סוג של פטרונות חיובית מושרשת בחינוך החרדי.

• אהבתי 7

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הרשימה "צמיגים, מצבר, גיר, טיימינג, ריפוד חדשים!" וואלה, אם החלפת את כל זה באוטו ששווה כמה אלפי שקלים, אז למה עכשיו למכור? ואז מסתבר ש"חדשים" זה שנתיים אחורה, ו50 אלף ק"מ. צודק, יחסית לאוטו בן 15 - זה חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, EliC25 כתב:

א. לא כולם "נחים" בשבת, אחרת מקומות עבודה היו סגורים לחלוטין

לנוח זה לא אומר בטן-גב. זה אומר לעשות משהו שעוזר לך להעביר את כל העצבים או העייפות שצברת במהלך השבוע. זה יכול להיות גם על מפרשית בכינרת או ביום מסלול.

ב. לא עבור כל אחד להראות רכב לחצי שעה בסופש זה טרחה. להיפך יש בזה משהו נוח שאתה פנוי ובבית בכל מקרה.

להראות את הרכב בשבת זו לא בעיה. שיבואו בשבת. אבל אני לא רוצה שבמהלך יום החופש שלי מישהו ייתווכח איתי בטלפון על זה שהוא רוצה לשלם לי חצי ממה שביקשתי, עוד לפני שהוא ראה את הרכב.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמישהו שלא נוסע בשבתות וחגים, אני יכול לספר שזה בד"כ, לא בהכרח, תורם לנסועה נמוכה יותר.

לא לכולם יש זמן או אפשרות לטייל באמצע השבוע, כפי שאחרים יכולים בסופ"ש.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא דתי ואני מעדיף שלא התקשרו אליי בשבת בשום עניין, זה לא דבר פריבילגי שביום מנוחה נזכה לקצת מנוחה, החיים קשים במילא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, pasat04 כתב:

כמישהו שלא נוסע בשבתות וחגים, אני יכול לספר שזה בד"כ, לא בהכרח, תורם לנסועה נמוכה יותר.

לא לכולם יש זמן או אפשרות לטייל באמצע השבוע, כפי שאחרים יכולים בסופ"ש.

בדיוק בשביל זה מציינים ק"מ. מה אכפת לי איך הוא חילק את הנסועה שלו?

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.8.2022 בשעה 08:20, yulianx כתב:

שים דלק וסע - זה פשוט ביטוי לרכב אמין/מטופל.

בדיוק.

רכב תקין ללא תקלות,חי מטיפול מטיפול ללא בעיות,ננהג בעדינות.

אבל אין מקום פה בשרשור לסאחים כמונו 😆

• אהבתי 2

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Fraysa כתב:

כל מודעה שלא מכילה תמונות/נכתבה בשפה עילגת/רשימת "תוספות" מרשימה תקבל אצלי סינון.

אני גם חשבתי ככה בעבר, עד שחבר אמר לי שככה מצא את הרכב שלו - התקשר לאנשים שלא שמו תמונה, וסיפר לי שרובם היו מבוגרים שפשוט לא מסתדרים עם אינטרנט.

כמובן שיש כאלו שלא יעלו כי הרכב נראה נוראי, אבל לדעתי זה לא אמור להיות סינון לשיחת טלפון. השקעה של כמה שניות להבין מי הבן אדם, ואולי מצאת רכב שמוצא חן בעיניך :) 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מסתדר עם אינטרנט - שלא יפרסם באינטרנט. הסטיסטיקה מראה שאתה יותר "נופל" מאשר מצליח עם כאלו בלי תמונה,

אז אני מעדיף פשוט להימנע מהם. 

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Fraysa כתב:

מי שלא מסתדר עם אינטרנט - שלא יפרסם באינטרנט.

או שיבקש עזרה ממישהו?, קשה לי להאמין שיש אנשים בלי גישה לאף אחד שמבין דבר או שתיים בטכנולוגיה.

אני מדלג על תמונות בלי מחיר ובלי תמונה(לא רק ברכבים)

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...