Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיווק עסק לדיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן קארספורום.

כבר תקופה שאני עושה שירותי דיטיילינג ניידים עד בית הלקוח.

בהתחלה ראיתי שאין כמעט פניות לגבי השירות (מעבר למשפחה וחברים) .

לאחרונה התחלתי לתת שירות שטיפה vip עד הבית והעבודה סופר מקצועית כמו דיטיילינג חלקי, ובכל זאת אנשים מבסוטים ומרוצים מאוד נותנים המון פידבקים חיוביים אך בסופו של יום רובם הגדול לא חוזר אלי שוב.

אני עובד על רכב 2-4 שעות (תלוי במצב) ולוקח בסך הכל 120₪ שזה רמה שאני מפסיד כסף.

ובכל מקרה אין לי לקוחות כמעט! 

בנוסף עשיתי פרסום ממומן בפייסבוק (עם פוסטים שאני כותב בעצמי ובסכומים קטנים) הגעתי למעל 10 אלף צפיות בפוסט שמתוך זה לא קיבלתי אפילו פנייה אחת.

אשמח לקבל עצות לגבי איך אפשר לשווק בצורה נכונה את העסק זה מבאס אותי לעשות עבודה כלכך טובה להוריד את הרווח שלי כמעט ולכלום ובכל זאת עדיין אין לקוחות מתוסכל למוות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הם השירותים שאתה מציע עד הבית? האם אתה מבצע פוליש וציפויים? האם אתה מוכר גם "חבילות" או רק שירותים בנפרד?

החיים של עסק דיטיילינג חדש בטח שבישראל הם קשים מאוד, האם אנחנו בטוחים שיש לזה שוק פה? האם אתה משווק את עצמך כדיטיילר או כשוטף עד הבית? כי דיטיילר לא היה מבזבז 4 שעות בשביל 120 שקל.
גריינד, לעבוד לעבוד ולעבוד, 12 שעות ביום 7 ימים בשבוע, ליצור תיק עבודות איכותי עם צילומי תדמית ולהשקיע בפרסום הרבה. 
אין מה לעשות ככה זה, בחודש הראשון יהיו לך 8 לקוחות, אחרי חצי שנה זה יכול להיות 30 לחודש, רק סבלנות ועבודה נכונה תשתלם.

תשמע פודקאסטים ותראה דיטיילרים ביוטיוב, ירימו לך קצת.

ועוד משהו, באיזה סט אפ אתה משתמש אם אפשר לשאול, רכב, מיכל מים, מכונת שטיפה וכו' (אשמח לתמונות אם אפשר). 

תודה, שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינסטגרם, פייסבוק, זה עסק שעובר מפה לאוזן ומפרסום, כשמישהו הולך ומעלה פוסט, אז עוד אחד שצריך את השירותים שלך רואה את זה ופונה אליך, וככה זה מתגלגל.

לקחת סכום נמוך לא בהכרח צעד נכון, כי אז אלו שמחפשים איכות יחשבו שזה זול מדי, ואלו שמחפשים זול תשלום של 120 שח על שטיפה חיצונית ישמע להם יקר.

אתה יכול להשקיע ולקחת עובד שמומחה בקידום ברשתות חברתיות, פוסטים ממומנים לא בהכרח הפתרון, כמו איזה פוסט שיקפצו בו המון תיוגים (לדוגמא - הגרלת דיטיילינג חינם לרכב למי שמתייג 3 חברים).

בלי קשר אשמח לפרטי העסק פה או בפרטי, גם כדי לראות איך אתה מפרסם את עצמך.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Shaharlev כתב:

מה הם השירותים שאתה מציע עד הבית? האם אתה מבצע פוליש וציפויים? האם אתה מוכר גם "חבילות" או רק שירותים בנפרד?

החיים של עסק דיטיילינג חדש בטח שבישראל הם קשים מאוד, האם אנחנו בטוחים שיש לזה שוק פה? האם אתה משווק את עצמך כדיטיילר או כשוטף עד הבית? כי דיטיילר לא היה מבזבז 4 שעות בשביל 120 שקל.
גריינד, לעבוד לעבוד ולעבוד, 12 שעות ביום 7 ימים בשבוע, ליצור תיק עבודות איכותי עם צילומי תדמית ולהשקיע בפרסום הרבה. 
אין מה לעשות ככה זה, בחודש הראשון יהיו לך 8 לקוחות, אחרי חצי שנה זה יכול להיות 30 לחודש, רק סבלנות ועבודה נכונה תשתלם.

תשמע פודקאסטים ותראה דיטיילרים ביוטיוב, ירימו לך קצת.

ועוד משהו, באיזה סט אפ אתה משתמש אם אפשר לשאול, רכב, מיכל מים, מכונת שטיפה וכו' (אשמח לתמונות אם אפשר). 

תודה, שחר.

קודם כל תודה על התגובה.

אני כבר עשיתי שעות של תואר שלם ביוטיוב, פן דה אורנייזר , האנטר דיטיילינג , שיקגו אוטו פרוס, ועוד...

הסט אפ שלי זה סיטרואן ג'אמפי מיכל מים 200 ליטר חבית כחולה של כימיקלים (כמובן שעברה נקיון לפני) גרניק ניראה לי סיני שלצחברת קרנף 225 בר (לדעתי הרבה פחות) תמונות אצלם מחר ואשלח

לפני 9 שעות, Or05230 כתב:

אינסטגרם, פייסבוק, זה עסק שעובר מפה לאוזן ומפרסום, כשמישהו הולך ומעלה פוסט, אז עוד אחד שצריך את השירותים שלך רואה את זה ופונה אליך, וככה זה מתגלגל.

לקחת סכום נמוך לא בהכרח צעד נכון, כי אז אלו שמחפשים איכות יחשבו שזה זול מדי, ואלו שמחפשים זול תשלום של 120 שח על שטיפה חיצונית ישמע להם יקר.

אתה יכול להשקיע ולקחת עובד שמומחה בקידום ברשתות חברתיות, פוסטים ממומנים לא בהכרח הפתרון, כמו איזה פוסט שיקפצו בו המון תיוגים (לדוגמא - הגרלת דיטיילינג חינם לרכב למי שמתייג 3 חברים).

בלי קשר אשמח לפרטי העסק פה או בפרטי, גם כדי לראות איך אתה מפרסם את עצמך.

בפייסבוק: "שחר אקספרס דיטיילינג"

כרגע בשל חוסר הביקוש שיהיה לי לדיטיילינג אני מפרסם יותר בקטע של שטיפות עד בית הלקוח ב 120₪ אך שטיפות קפדניות מאוד פנים+חוץ

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אחלה.

אבל כנס לחיפוש של ספרפנים וחפש "שחר אקספרס דיטיילינג".  חזור לספר מה התוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד, אבל הסירטונים שלך לא ממש מזמינים- אתה נע מהר מידי ולא ניתן לראות באיזו מידה הרכב נקי . רואים שאתה עושה הרבה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...