Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרך שווה. עכשיו הרבה יותר זול לנסוע באוטובוס. כל הכבוד מדינת ישראל!

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאפו גדול.

מחירים זולים.

כבר לא שווה לנסוע עם הרכב.

אני שמח שזה כאן.

מחשבון למי שמעוניין לדעת כמה יעלה לו:

https://pti.org.il/DerekhShava/StandAloneCalculator

אני לדוגמא, ירידה,עלייה מירושלים לים המלח :

36 שקל לכיוון מתחנה מרכזית למלונות ים המלח.

6 שקל לאוטובוס להגיע לתחנה מרכזית.

בוולוו - 105 שקל עליה ירידה {110 ק"מ לכיוון מהבית}

ביודנאי טרגדיה - 60 שקל {גז}

עכשיו חפוש חודשי ארצי 225 שקל- ואני נוסע כל יום הלוך חזור לים המלח 50 ימים בשנה.

שווה לי זהב!

תענוג

מעבר לכך, לכיוון לים המלח המחיר השתנה ל16 שקל ויש אפשרות להכניס כסף בערך צבור עד ה31.7 זאת אומרת שעל כך 200 שקל יש 50 שקל בונוס וניתן להטעין עד 999 שקל.

זריזין מרוויחין!

• אהבתי 4

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 345
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדיף תחבורה ציבורית יקרה וטובה.

היא לא טובה. וזאת אני אומר מניסיון, למרות שיש לי רכב פרטי, כי אני בהחלט בעד תחב"צ ונוסע מדי פעם לפעם. וזה עוד במיקום בו התחבורה הציבורית יחסית סבירה למדי - בגוש דן.

למען ההדגמה:

- אוטובוס מגבעתיים לפלורנטין עולה 6 שקלים בלי הנחות למינהן. הדרך לא נעימה. עמוס, לוקח הרבה זמן.

- נסיעה ברכבת התחתית של מילאנו עולה 2 אירו. 7 שקלים, אבל עד ממש לא מזמן גם היה 7.5. הדרך נעימה יחסית, גם אם יש עומס - זה אמין ויעיל.

(דוגמאות שהשתמשתי בהן אישית לאחרונה)

אם היה לי פתרון שעולה 10, 20, 30 אחוז יותר מאשר האוטובוס המעאפן מגבעתיים לפלורנטין (פקקים מטורפים, צפירות, עצבים, נתצים שהם פשוט בדיחה, דרך מלאת טלטלות שאתה מסיים עייף) - בהחלט הייתי בוחר בו. רובנו אנשים שעובדים שיתעדפו חסכון בזמן ובאנרגיה על פני מחיר זול אבל שירות נחות.

עריכה אחרונה על ידי Ido.G
  • אהבתי 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המחיר לא השתנה משמעותית, נוסע לעבודה בתל אביב ברכבת וגר בקריית גת - ירד מ-414 ל-410.

ואין רכבות מ-7 בערב בגלל עבודות החשמול וגם לא דואגים לחלופה.

• אהבתי 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר ערך צבור. חופשי חודשי לא תקף לרכבת(צריך להוסיף כסף).
מי שהכי נדפק זה הפרופיל הרגיל, השאר מקבלים הנחות אז זה לא משנה הרבה.

עריכה אחרונה על ידי FoxLight
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, FoxLight כתב:

אין יותר ערך צבור. חופשי חודשי לא תקף לרכבת(צריך להוסיף כסף).

לא נכון. הערך הצבור חי וקיים. מה שבוטל הו הנחת הערך הצבור בפרופיל הכללי - אבל מצד שני ביטלו העלאת מחיר ואף הורידו את מחיר הנסיעה המקומית, כך שמעשית העלאת המחיר היא מ-5.20 ל-5.50 ש"ח. 

החופשי החודשי השתנה, אבל בשימוש באפליקציה תשלם את התשלום המינימלי האפשרי לצריכה שלך, בלי להתחייב מראש. בחודש של חגים או חופשות לא תגיע לחופשי חודשי, ובכל מקרה, גם אם תרבה לנסוע ברכבת, יש גג של 610 ש"ח לחודש.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבדיל מפות"ש, אני לא חושב ש"דרך שווה" מביאה עימה בשורה משמעותית, מה גם המודל של להתחיל להעריך בקילומטרים את מרחק הנסועה הוא אינפנטילי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, ALÞћÃ כתב:

מה גם המודל של להתחיל להעריך בקילומטרים את מרחק הנסועה הוא אינפנטילי.

למה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפנטילי הוא בטוח לא, כי אינפנטילי זה ילדותי ואני לא חושב שילדים או אנשים חסרי בגרות ידועים לשמצה בשל החיבה הרבה שלהם להערכת מחירים של דברים לפי מרחק. 

אולי הכוונה שזה אווילי, שכן יש נסיעות קצרות שהן יקרות (הרבה זמן ובפקק) לעומת נסיעה ארוכה נגד הפקקים שתהיה יותר זולה לחברה המבצעת. 

אני לא מסכים גם עם זה, אם אכן זה המצב. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Ido.G כתב:

עדיף תחבורה ציבורית יקרה וטובה.

היא לא טובה. וזאת אני אומר מניסיון, למרות שיש לי רכב פרטי, כי אני בהחלט בעד תחב"צ ונוסע מדי פעם לפעם. וזה עוד במיקום בו התחבורה הציבורית יחסית סבירה למדי - בגוש דן.

למען ההדגמה:

- אוטובוס מגבעתיים לפלורנטין עולה 6 שקלים בלי הנחות למינהן. הדרך לא נעימה. עמוס, לוקח הרבה זמן.

- נסיעה ברכבת התחתית של מילאנו עולה 2 אירו. 7 שקלים, אבל עד ממש לא מזמן גם היה 7.5. הדרך נעימה יחסית, גם אם יש עומס - זה אמין ויעיל.

(דוגמאות שהשתמשתי בהן אישית לאחרונה)

אם היה לי פתרון שעולה 10, 20, 30 אחוז יותר מאשר האוטובוס המעאפן מגבעתיים לפלורנטין (פקקים מטורפים, צפירות, עצבים, נתצים שהם פשוט בדיחה, דרך מלאת טלטלות שאתה מסיים עייף) - בהחלט הייתי בוחר בו. רובנו אנשים שעובדים שיתעדפו חסכון בזמן ובאנרגיה על פני מחיר זול אבל שירות נחות.

אם אתה מעוניין, יש לך שירות במתקני עינויים שנקרא באבל. מתקני עינויים כי מדובר בפחונים שלא ראויים "למאכל אדם". אם תיסע בכזה, תבין על מה אני מדבר, עשו קומבינות והביאו רכבי עבודה להובלת נוסעים...

שנית, לא בטוח שזה כזה יעיל מול אוטובוס, גם פה אתה יכול להיתקע הרבה זמן בפקקים ולעשות סיבובים מיותרים. אבל אם לא ניסית עדיין, אולי שווה לך לבדוק ולהחליט אם זה טוב עבורך.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, FoxLight כתב:

חופשי חודשי לא תקף לרכבת(צריך להוסיף כסף).

לא מדויק.  עשו הפרדה בין חופשי-חודשי לאוטובוסים בלבד לבין חופשי-חודשי הכולל רכבת (אכן, מצריך תוספת מסויימת לעלות החופשי-חודשי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה, עכשיו נשאר שהתח"צ גם תפעל 24/7.

• אהבתי 3
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח פוסט נחמד ויקר. לפני שאתה רץ לפאר ולהלל את "הגאונים" שעשו את המהלך הזה אתה צריך להבין שמי שידפק כאן חזק וקשה זה אותו אדם ישר, שומר חוק וסדר שעובד לפרנסתו ומשלם את מיסיו כחוק. אני לדוגמה. אני יוצא מהבית כל יום בחמש בבוקר עם הרכב לעבודה. אם אני רוצה להשתמש בתחבורה ציבורית אני צריך 3 אוטובוסים בבוקר. מקום העבודה שלי מרוחק כ 3 ק"מ מהתחנת האוטובוס האחרונה. אז אין לי ברירה אלא להשתמש ברכבי הפרטי. עכשיו, המעסיק מחוייב כחוק לשלם לי עלות של חופשי חודשי להגעה למקום עבודתי. אם החופשי חודשי היה 300 שקלים בעבר ועכשיו הוא 225 כלומר נדפקתי ב 75 שקלים. עכשיו, מרבית הנסיעות החודשיות שלי הן לעבודה ובחזרה. עלות דלק חודשית שלי היא מינימום 600 שקלים (עכשיו יותר כי הדלק קפץ למעל 8 שקלים לליטר) אז אם החופשי חודשי היה מממן לי מחצית מעלות הדלק החודשית שלי אזי עכעשיו אני מקבל 75 שקלים פחות. אז אני שמח גבר שאתה שמח רק שתזכור שיש מישהו אחר שמשלם את המחיר. כן, זה המחיר של לחיות בחברה סוציאליסטית חזירית. המדינה אונסת את האחד לסבסד את האחר.

• אהבתי 11
  • רעיון גרוע 4
  • משעמם 2
  • רעיון טוב! 2

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...