Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרר אינטגרלי רוחב 75 - המלצות?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז עוברים דירה, והאישה רוצה אינטגרלי.

יש הסכמה שבשתיקה שהיא אומרת כן על הרכבים שאני קונה ולכן אל תנסו להניא אותי מבחירה באינטגרלי...

יש למישהו ניסיון או המלצות?

Liebherr - כנראה הכי זול, סביב 20K

MIELE - כמעט פי 2 (סביב 35K-40K)

sub-zero - כבר באזור ה 60K

אין לי כוונה להוציא סתם, אין לי רצון לקנות מוצר גרוע.

יש משהו זול וטוב שאני מפספס? גם 20K נראה לי פסיכי להוציא על מקרר (צריך 2...)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם את האינטגרלי בצד.

עמדתי מול מצב לא כזה רחוק לפני חודשיים (מקרר נוכחי שאנחנו שונאים ומתחיל לזייף וצריך מחליף).

אצלינו השיקול היה דומה (מחיר באלפי דולרים)

תרמדור - 5.5-6

מילה 8.5-9

סאב זירו 11

כל מה שמתחת לתרמדור נפסל על ידי אשתי על הסף (וגם על התרמדור קיבלתי פרצופים ללא סוף על זה שיש לו מגירות מפלסטיק).

ההבדלים היו בעיקר ברמת החומרים - שכל קפיצה היתה קפיצה רצינית מאוד מבחינת החומרים בפנים.

הפיצ׳רים בכל המקרים היו זהים (2 מערכות קירור מלאות נפרדות, סידור כמעט זהה של מגירות) - ההבדל היחידי שהסאב זירו יותר גבוה (72״) מה שהיה דורש לקרא גם לאיש מטבחים שלנו לשינוי / ביטול האיזור אחסון מעל המקרר.

בסופו של דבר (לא ברור איך) הצלחתי לשכנע על התרמדור. אם זה היה תלוי באשתי זה היה לפחות המילה - אבל ההבדל במחירים (וזמני אספקה אגב. במיוחד סאב זירו - דיברו על זמן הספקה ארוך בצורה מפחידה) סגר את הפינה.

וכן - כבר 6 אלף נראה לי פסיכי להוציא על מקרר (ומצד שני - הזמנתי brz חדשה ב34 ועוד חלקים למיאטה אז אולי עדיף לשתוק :) )

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, GTאי כתב:

יש הסכמה שבשתיקה שהיא אומרת כן על הרכבים שאני קונה ולכן אל תנסו להניא אותי מבחירה באינטגרלי...

יש למישהו ניסיון או המלצות?

Liebherr - כנראה הכי זול, סביב 20K

כולי תקווה בשבילך שאשתך לא רוצה אינטגרלי מלא אמיתי :D, קרי להדביק עליו דלת של ארון מטבח, כי לפי מחיר זה האינטגראלי "בכאילו" שלהם, אכן מידות גוף של עומק 63 ס"מ, ואתה רוצה להצמיד 2 מקררים, נכון ? ו-20K לשניהם,כי אם המחיר לאחד אז זה באמת האינטגראלי המלא שלהם אם אני זוכר נכון.
אם לשניהם 20K, אז זה הרגיל,בלי אופציה להלביש דלת ארון אליו, זה באה בצבע נירוסטה או ציפוי זכוכית שעושים בארץ, לא נפלתי מהאיכות.
דגמים לא זוכר , שנים לא בתחום, אבל אם אתה רוצה אינטגרלי מלא שלהם, זה כבר הסדרה PRO, הזמנות מיוחדות מעל 90 יום הספקה.
יש לי מוצרים של מילה (מ.כביסה ומייבש) ליבהר (מקרר נוסף,הפוך), מוצרים סופר איכותיים, במקרר לא הייתי לוקח מילה, בזבוז כסף וסאב זירו...נו טוב מי שצריך שופוני.
בליבהר יש להם פטנט של טפטפת פנימית, לכן תראה חור בחלק הפנימי תחתון הימני של המקרר, ככל שהלחות הפנימי גבוה יותר, הטריות נשמרת יותר זמן, בדוק, מול שארפ גדול שיש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטגרלי ברוחב 75? הבנתי שהם גם ממש לא עמוקים.

בגלל זה נדרשים שניים? ואז זה מצריך רוחב של כ-160 ס"מ. שטח נדלן רציני במטבח.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Liviur כתב:

אצלינו השיקול היה דומה (מחיר באלפי דולרים)

תרמדור - 5.5-6

מילה 8.5-9

סאב זירו 11

כל מה שמתחת לתרמדור נפסל על ידי אשתי על הסף (וגם על התרמדור קיבלתי פרצופים ללא סוף על זה שיש לו מגירות מפלסטיק).

תרמדורר נשמע כמו אחלה אופציה, לצערי אני לא רואה שהוא נמכר בישראל.

מתחת לתרמדור - מה עוד יש? (אני לפחות לא מכיר עוד מותגים שמייצרים 75)

לפני 10 שעות, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

כולי תקווה בשבילך שאשתך לא רוצה אינטגרלי מלא אמיתי :D, קרי להדביק עליו דלת של ארון מטבח, כי לפי מחיר זה האינטגראלי "בכאילו" שלהם, אכן מידות גוף של עומק 63 ס"מ, ואתה רוצה להצמיד 2 מקררים, נכון ? ו-20K לשניהם,כי אם המחיר לאחד אז זה באמת האינטגראלי המלא שלהם אם אני זוכר נכון.

בליבהר יש להם פטנט של טפטפת פנימית, לכן תראה חור בחלק הפנימי תחתון הימני של המקרר, ככל שהלחות הפנימי גבוה יותר, הטריות נשמרת יותר זמן, בדוק, מול שארפ גדול שיש לי.

מלא מלא, אין שאלה.

ליבהר - ככל שאני קורה יותר זה נשמע שהאיכות שם נוראית, המון תקלות, ביקורות נמוכות. אין לי בעיה לקנות מוצר זול יותר מבחינת גימור, אבל על איכות ואמינות אני לא מתכוון להתפשר.

לפני 13 דקות, pasat04 כתב:

אינטגרלי ברוחב 75? הבנתי שהם גם ממש לא עמוקים.

בגלל זה נדרשים שניים? ואז זה מצריך רוחב של כ-160 ס"מ. שטח נדלן רציני במטבח.

אתה צודק, זה לא עמוק ולכן צריך 2 בשביל לקבל נפח משמעותי.

שטח נדלן זו לא בעיה במקרה הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, GTאי כתב:

מלא מלא, אין שאלה.

ליבהר - ככל שאני קורה יותר זה נשמע שהאיכות שם נוראית, המון תקלות, ביקורות נמוכות. אין לי בעיה לקנות מוצר זול יותר מבחינת גימור, אבל על איכות ואמינות אני לא מתכוון להתפשר.

התלונות זה הפלסטיקה/מגירות נשברות, לפעמים רואים טיפות על דפנות אחוריות חושבים זה מקולקל,מקרר מזיע, הסברתי כבר שזה חלק מהתכונות שלו וכמובן יבואן/נותן שירות מזעזע....תאמין לי מוצר איכותי, והם שם דבר בתחום הקירור, ליבהר, לא סתם הם שם דבר בשוק המקצועי של מעבדות שצריכות טמפרטורות נמוכות.
https://home.liebherr.com/en/usa/ncsa/commercial/research-and-laboratory/overview-laboratory-and-pharmacy.html

תפסיק לקרוא ביקורות בארץ, אנחנו בארץ יודעים רק להתלונן פחות לפרגן, ולא פעם זה בעיית משתמש.
דבר אחד יכול להגיד לך מילה זה ממש לא פי שניים יותר איכותי, ואפילו אל תחשוב לכיוון בוש/סימנס/סמסונג/LG בתחום הזה, ואין יותר מדי מבחר בשום דבר אינטגראלי בשוק המקומי, או זבל סיני/תורכי או קטגורית פרימיום או חושבים שהם פרמיום כמו הקוריאניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון אישי עם מקפיא ליבהר - אחרי 15 שנה המכשיר מצויין, אבל נאלצנו להחליף מספר מגירות. שולחים עד הבית בתוך הרבה מאוד פצפצים - אהל כל מגירה עלתה כ-300-400 ₪

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להפוך כמעת  כל מקרר רגיל לאינטגרלי.

סך הכל מצריך את הציר הנע שמקשר את הדלת נגרות לדלת המקורית של המקרר

https://hgt.co.il/product/תופסן-לדלת-מקרר/

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, GTאי כתב:

מתחת לתרמדור - מה עוד יש? (אני לפחות לא מכיר עוד מותגים שמייצרים 75)

לא שנתקלתי. משם הירידה היא משמעותית - במחיר ובאיכות החומרים (ובמקביל גם בדגמים מבחינת גדלים אקזוטים)

• אהבתי 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

התלונות זה הפלסטיקה/מגירות נשברות, לפעמים רואים טיפות על דפנות אחוריות חושבים זה מקולקל,מקרר מזיע, הסברתי כבר שזה חלק מהתכונות שלו וכמובן יבואן/נותן שירות מזעזע....תאמין לי מוצר איכותי, והם שם דבר בתחום הקירור, ליבהר, לא סתם הם שם דבר בשוק המקצועי של מעבדות שצריכות טמפרטורות נמוכות.
https://home.liebherr.com/en/usa/ncsa/commercial/research-and-laboratory/overview-laboratory-and-pharmacy.html

תפסיק לקרוא ביקורות בארץ, אנחנו בארץ יודעים רק להתלונן פחות לפרגן, ולא פעם זה בעיית משתמש.
דבר אחד יכול להגיד לך מילה זה ממש לא פי שניים יותר איכותי, ואפילו אל תחשוב לכיוון בוש/סימנס/סמסונג/LG בתחום הזה, ואין יותר מדי מבחר בשום דבר אינטגראלי בשוק המקומי, או זבל סיני/תורכי או קטגורית פרימיום או חושבים שהם פרמיום כמו הקוריאניות.

תודה על המידע! חידשת לי, זה בהחלט מסיר חלק מהחשש.

ההזעה - לאן היא מתנקזת? צריך חיבור ניקוז ליד המקרר?

הביקורות דווקא היו באמזון - מזמן אני לא קורא ביקורות בעברית.

לפני 5 שעות, gsi16v כתב:

אפשר להפוך כמעת  כל מקרר רגיל לאינטגרלי.

סך הכל מצריך את הציר הנע שמקשר את הדלת נגרות לדלת המקורית של המקרר

https://hgt.co.il/product/תופסן-לדלת-מקרר/

זה בערך כמו להפוך רכב לאופנוע ע"י הורדה של 2 גלגלים מצד ימין.

אם נתחיל מהבסיס, אינטגרלי כזה הוא בגובה 210 לערך (לעומת 180 של מקרר רגיל), שלא לדבר על מיקום האוורור ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

ֿשירות היבואן בארץ הוא פרמטר מכריע, ולכן משמעות גדולה לביקורות בעברית. 

ֿאלקטרה נותן שירות בעייתי, ואחריות קצרה, לרוב. 

ֿלא הכנסת למשוואה גגנאו שהם מצויינים, ויקרים, וכפשרה קטנה, דע שסימנס יוקרה, וגגנאו, זהים כמעט לחלוטין, למעט דפנות הנירוסטה הפנימיות. המקרר מיוצר כתף אל כתף בתורכיה במפעל BSH. 

ֿלגבי סאב זירו, אוכל לספר לא מעט, אם תרצה. מנכ״לתי את המטבח הדיגיטלי  בארץ מספר שנים. כבר לא שם. מקרר לא פחות ממופלא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, GTאי כתב:

קודם כל עוד נתון. ליבהר זה לא עוד מותג מוצרי צריכה סטנדרטי שיש לו ליין שלם של מוצרים כמו מילה למשל (שחוץ ממכונות כביסה/מייבשים ששם הם מובילים, הרבה מוצרים אחרים זה שיתופי פעולה מאחורי הקלעים עם יצרני OEM שונים, ברור מהשורה ראשונה) חוץ ממוצרי קירור לא מייצר כלום.....רק ציוד צמ"ה ;)...וגם שם נחשב לשם דבר, תרים ראש, יש כמה מנופים וכלים כאלו גם בארץ.
אני לא זוכר אם בכל הסדרה שלהם אתה תראה חור, ואני בטוח שגם הדפנות האחוריות שונות, אבל זה השוס של המקרר הזה, טכנולוגית קירור ייחודית, ומגירות BIOFRESH אמיתיות שלהם. מגירות 0 לכל דבר, יבש או עם לחות גבוה (בשביל זה צריכים את זה, לספק לחות גבוה במגירה של ירקות/פירות, לא צריך שום ניקוז, הכל מנוהל ע"י בקר שלהם)
https://home.liebherr.com/de/deu/de/produktwelten-consumer/biofresh/biofresh.html

כמו שאמרתי, אחד הבעיות של המותג הזה בארץ (מעבר לצרכן ישראלי טיפוסי לא הכי "מבושל ומבין" שחוץ ממחיר ועיצוב, ממש לא מבין או רוצה להבין בטכנולוגיות, והקמעונאות התיישר לפי זה) זה היבואן !
אז לסיכום, 3 השמות שנתת הם הטובים שקיים בשוק המקומי הדליל בתחום האינטגראלי, מעבר לזה אתה חייב לחשוב על יבוא אישי.

לפני 14 שעות, GTאי כתב:

אם נתחיל מהבסיס, אינטגרלי כזה הוא בגובה 210 לערך (לעומת 180 של מקרר רגיל), שלא לדבר על מיקום האוורור ועוד.

זה הישראלי ה"חכמולוג" הטיפוסי, לא צריך שום בסיס אבל יודע הכל, ויש לו דעות נחרצות :D
המילטון/אלקטרה או כל ג'אנק סיני/תורכי כבר יתן לו מוצר נחות ברבע מחיר והוא ירגיש שדפק את המערכת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, GTאי כתב:

תודה על המידע! חידשת לי, זה בהחלט מסיר חלק מהחשש.

הביקורות דווקא היו באמזון - מזמן אני לא קורא ביקורות בעברית.

זה בערך כמו להפוך רכב לאופנוע ע"י הורדה של 2 גלגלים מצד ימין.

לא זה לא, זה פשוט עוהש את העבודה וראיתי זאת אין ספור פעמים.

גם למקרר אינטגרלי יש דלת, פשוט אין לה ציםוי בחזית.

במקרר רגיל מסירים את הידיות ומלבישים עליו את הנגרות

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Johnathan כתב:

היי,

ֿשירות היבואן בארץ הוא פרמטר מכריע, ולכן משמעות גדולה לביקורות בעברית. 

ֿאלקטרה נותן שירות בעייתי, ואחריות קצרה, לרוב. 

ֿלא הכנסת למשוואה גגנאו שהם מצויינים, ויקרים, וכפשרה קטנה, דע שסימנס יוקרה, וגגנאו, זהים כמעט לחלוטין, למעט דפנות הנירוסטה הפנימיות. המקרר מיוצר כתף אל כתף בתורכיה במפעל BSH. 

ֿלגבי סאב זירו, אוכל לספר לא מעט, אם תרצה. מנכ״לתי את המטבח הדיגיטלי  בארץ מספר שנים. כבר לא שם. מקרר לא פחות ממופלא. 

על הסאב זירו ארכדי דוכין כתב פעם:

נאמר כבר הכל
אין לי מה להוסיף לזה
פשוט לא יכול

הייתי במטבח הדיגיטלי, יש הצעת מחיר, מוצר מדהים, לא מתכוון להוציא כאלו סכומים (מעדיף כבר להוציא אותם על הרכב הבא :) )

גגנאו - אכן לא הכנסתי, גם שם המחיר פסיכי.

סימנס יוקרה - האמת שלא הכרתי, אבל אני רואה שהמחירים הם כמו miele בערך - אופציה טובה אם נחליט לוותר על ליבהר (עוד לא התייאשתי, דווקא הפורום כאן מחזק שזו קניה לא כל כך רעה אם לוקחים בחשבון את הפשרות)

תודה!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, GTאי כתב:

גגנאו - אכן לא הכנסתי, גם שם המחיר פסיכי.

בסולם של בוש זה בערך בוש תרמדור ואז גגנאו

האחרון מקביל לפחות פה במחירים וברמה לסאב זירו (מעל מילה)

• רעיון טוב! 2

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...